Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Discutii generale masini (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini.html)
-   -   Masinele noastre preferate sau visele noastre....... (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini/369-masinele-noastre-preferate-visele-noastre.html)

Marty 30-01-04 12:44

DAti-mi mie masina galbena sa vedeti cum raresc numarul taxiurilor cu 30% pe zi! :twisted:

catalin rs4 30-01-04 15:23

hm buna intreabarea :lol: :lol:

OVI 30-01-04 18:33

6 Attachment(s)
stiati ca exista si asa ceva???dar oare din fabrica sau au fost ulterior modificate????

catalin rs4 30-01-04 18:40

am vazut si eu asa ceva dar nu stiu sati raspund daca din fabrica sau nu ? , dar nu cred ca din fabrica

OVI 30-01-04 20:09

nici eu nu cred ca din fabrica, asa ceva am vazut doar in sua,in europa nu cred ca s-ar putea omologa dupa ce l-ai modificat chiar asa

viviesp 31-01-04 00:10

:twisted: GSi ai grija frate ca si ata tot rosie e ! :twisted:
:twisted: Eu pe-aia Mare si galbena o vreau ca sa va bucurati voi cand dau toti prosti la o parte de pe sosea !!! :twisted:

Herk 31-01-04 15:06

2 Attachment(s)
Cand o sa fac 18 ani ..cre` ca o sa-mi iau asta !!!Adik ...una asemanatoare :D :lol: :lol: :lol:

OVI 31-01-04 17:09

2 Attachment(s)
nu te-ai face de rusine nici cu unul din asta

OVI 31-01-04 17:09

2 Attachment(s)
nu te-ai face de rusine nici cu unul din asta :lol:

GSi 31-01-04 17:11

Quote:

Originally Posted by \"viviesp\"
:twisted: GSi ai grija frate ca si ata tot rosie e ! :twisted:
:twisted: Eu pe-aia Mare si galbena o vreau ca sa va bucurati voi cand dau toti prosti la o parte de pe sosea !!! :twisted:

haha, si nu vrei s-o tunezi p-aia galbena ? Ma intreb cum o arata cu un kit Rieger pe ea :D

OVI 31-01-04 18:35

2 Attachment(s)
un cabrio cu patru usi,cam rare masinile aste nu?!?

OVI 31-01-04 18:37

2 Attachment(s)
...sau poate un e30 cu usi tip pesacrus :o

Herk 31-01-04 20:00

Quote:

Originally Posted by \"OVI\"
nu te-ai face de rusine nici cu unul din asta :lol:

Mdea... arata bine sa stii ovi ...dar mai tare e porshe`u ala

Gabi_323i 31-01-04 20:41

2 Attachment(s)
.. masina mea preferata

OVI 31-01-04 22:10

Quote:

Originally Posted by \"Herk\"
Quote:

Originally Posted by \"OVI\"
nu te-ai face de rusine nici cu unul din asta :lol:

Mdea... arata bine sa stii ovi ...dar mai tare e porshe`u ala

mai tare o fi porscgele nu zic nu...da' nici bmw-ul n-o fi slabut :lol:


All times are GMT +2. The time now is 23:31.

- Copyright 2026 4Tuning