![]() |
DAti-mi mie masina galbena sa vedeti cum raresc numarul taxiurilor cu 30% pe zi! :twisted:
|
hm buna intreabarea :lol: :lol:
|
6 Attachment(s)
stiati ca exista si asa ceva???dar oare din fabrica sau au fost ulterior modificate????
|
am vazut si eu asa ceva dar nu stiu sati raspund daca din fabrica sau nu ? , dar nu cred ca din fabrica
|
nici eu nu cred ca din fabrica, asa ceva am vazut doar in sua,in europa nu cred ca s-ar putea omologa dupa ce l-ai modificat chiar asa
|
:twisted: GSi ai grija frate ca si ata tot rosie e ! :twisted:
:twisted: Eu pe-aia Mare si galbena o vreau ca sa va bucurati voi cand dau toti prosti la o parte de pe sosea !!! :twisted: |
2 Attachment(s)
Cand o sa fac 18 ani ..cre` ca o sa-mi iau asta !!!Adik ...una asemanatoare :D :lol: :lol: :lol:
|
2 Attachment(s)
nu te-ai face de rusine nici cu unul din asta
|
2 Attachment(s)
nu te-ai face de rusine nici cu unul din asta :lol:
|
Quote:
|
2 Attachment(s)
un cabrio cu patru usi,cam rare masinile aste nu?!?
|
2 Attachment(s)
...sau poate un e30 cu usi tip pesacrus :o
|
Quote:
|
2 Attachment(s)
.. masina mea preferata
|
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:31. |
- Copyright 2026 4Tuning