![]() |
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Aici ce se poate castiga adik ceva piese sau accesori?
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
cam pe la ce ora v-a incepe burn `u ca sa stiu si eu pe la ce ora sa pun ceasu sa sune :). a si unde se va tine ? in spatele supermarketului?
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Da in spate.In jur de ora 13:00
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
in sfarsit mi-am rezolvat problemele o sa fiu acolo abea astept :D
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Cum e cu inscrierea??? E46-le meu abia asteapta sa se joace. ne putem inscrie pe loc??
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
s-a anuntat ploaie la "vremea probabila" :(. sa speram ca va fi "probabila" si nu "exacta", ca nu mai vedem nici un pic de fum...
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
stai linistit ca au mai fost burnuri facute si pe ploaiei...vezi filme cu "brigada ursuletilor" oricum sper sa fie frumos si sa se tina si daca ploua....ati luat in calcul si asta?
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Abia astept.....o sa fie super show.
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
IMPORTANT!!!
Este extrem de important ca masinile inscrise sa fie pilotate de soferi consacrati sau macar cu bune referinte. Doar in asa fel se pot evita accidentele si momentele neplacute. Pare o joaca si simplu de facut, dar nu e chiar asa iar responsabilitatea este destul de mare in aceasta privinta. Am sa ma opun inscrierilor celor ce nu prezinta garantie. Va suparati sau nu dar nimeni nu-si mai permite accidente. Eu nu sunt organizator ma bazez pe ce face NSL si Anonimus dar consider ca important punctul meu de vedere. |
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
-Dimineata cand lista va fi gata eu , Rusu (Anonymous) si Sebastian ( Legal Racing) vom avea o discutie finala despre participanti.
-ATENTIE : ULTIMA ORA , NU va bazati pe cei de la Auto Soft ......Nu vor veni sa incalte si sa descalte masinile......au invocat ca nu pot cara compresorul. I i intelegem si le multumim pentru sprijinul acordat cu gumele sh. |
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
-D DAY..........adica "ziua cea mai lunga".......incepe. Bafta tuturor si nu uitati SHOW-ul........incepand de la ora 13:00 , se dezlantuie IADUL la Metro Otopeni.
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
super tare!!! succes la organizare! :D
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Hell on Earth coaaaaaaaaaaaeeeeeeeeeeee
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Filme aveti ? Ca eu azi nu am putut sa ajung la Bucuresti:(
Maine mai faceti ceva ? |
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
nici eu nu am putut ajunge...filme cineva?
sigur a facut vreunu daca fac rost de ceva ..postez si eu aici:) |
| All times are GMT +2. The time now is 17:40. |
- Copyright 2026 4Tuning