![]() |
Re: E46 - coupe
5 Attachment(s)
cateva poze sa nu ramanem in urma..:rolleyes2
|
Re: E46 - coupe
Ai scos-o din anonimat daca pot spune asa...felicitarile mele.
Proiectoarele si eleronul luneta de unde le-ai achizitionat, proiectoarele ca si luminozitate sunt ok sauu...cat au costat dar eleronul este calitativ? Multumesc si bafta in continuare cu masina |
Re: E46 - coupe
Frumoasa masina, felicitari.
Imi place cum se vad angelurile doar pe un inel din far...interesanta idee ! |
Re: E46 - coupe
Tare rau masina ;)
ai ridicato sau ai alta masina ptr iarna? |
Re: E46 - coupe
ms pt aprecieri ! masina s-a dat !
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:25. |
- Copyright 2026 4Tuning