Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - coupe (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/363773-e46-coupe.html)

P@tic_sefu 03-07-13 21:55

Re: E46 - coupe
 
5 Attachment(s)
cateva poze sa nu ramanem in urma..:rolleyes2

Sir 10 09-12-13 22:38

Re: E46 - coupe
 
Ai scos-o din anonimat daca pot spune asa...felicitarile mele.

Proiectoarele si eleronul luneta de unde le-ai achizitionat, proiectoarele ca si luminozitate sunt ok sauu...cat au costat dar eleronul este calitativ?

Multumesc si bafta in continuare cu masina

TM 03 BAD 10-12-13 11:00

Re: E46 - coupe
 
Frumoasa masina, felicitari.
Imi place cum se vad angelurile doar pe un inel din far...interesanta idee !

golf.tuning 12-12-13 12:32

Re: E46 - coupe
 
Tare rau masina ;)

ai ridicato sau ai alta masina ptr iarna?

P@tic_sefu 12-12-13 17:58

Re: E46 - coupe
 
ms pt aprecieri ! masina s-a dat !


All times are GMT +2. The time now is 15:25.

- Copyright 2026 4Tuning