![]() |
Re: nemultumiri in legatura cu sala sporturilor hore demian.....cluj
ideea e ca aseara pe la 11 m-au saltat jandarmii ca cica e privat bla bla bla si ca e interzis sa stai acolo dupa ora 22 bla bla... eram cu pretena mea si mai asteptam inca niste prieteni acolo sa mergem in faget la un gratar :twisted:
|
Re: nemultumiri in legatura cu sala sporturilor hore demian.....cluj
Quote:
|
Re: nemultumiri in legatura cu sala sporturilor hore demian.....cluj
Quote:
|
Re: nemultumiri in legatura cu sala sporturilor hore demian.....cluj
Quote:
|
Re: nemultumiri in legatura cu sala sporturilor hore demian.....cluj
rog un operator sa inchida topicul......se cam deviaza de la subiect.....
|
Re: nemultumiri in legatura cu sala sporturilor hore demian.....cluj
Mda... Topicul e sensibil inutil. Inchis, se sterge in cateva zile.
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:22. |
- Copyright 2026 4Tuning