Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Cluj (https://forum.4tuning.ro/37-cluj.html)
-   -   nemultumiri in legatura cu sala sporturilor hore demian.....cluj (https://forum.4tuning.ro/37-cluj/35130-nemultumiri-legatura-sala-sporturilor-hore-demian-cluj.html)

Toxic69 20-04-07 16:49

Re: nemultumiri in legatura cu sala sporturilor hore demian.....cluj
 
ideea e ca aseara pe la 11 m-au saltat jandarmii ca cica e privat bla bla bla si ca e interzis sa stai acolo dupa ora 22 bla bla... eram cu pretena mea si mai asteptam inca niste prieteni acolo sa mergem in faget la un gratar :twisted:

tekno 20-04-07 20:06

Re: nemultumiri in legatura cu sala sporturilor hore demian.....cluj
 
Quote:

Originally Posted by Toxic69 (Post 862199)
eram cu pretena mea si mai asteptam inca niste prieteni acolo sa mergem in faget la un gratar :twisted:

da da, lasa ca stiu yo ce gratar faceati :lol:

Toxic69 20-04-07 20:10

Re: nemultumiri in legatura cu sala sporturilor hore demian.....cluj
 
Quote:

Originally Posted by tekno (Post 862592)
da da, lasa ca stiu yo ce gratar faceati :lol:

:)) bah da serios.... eu locuiesc singur, nu se punea problema ca m-am dus acolo sa fac belele :twisted:

ZanDer 21-04-07 08:25

Re: nemultumiri in legatura cu sala sporturilor hore demian.....cluj
 
Quote:

Originally Posted by Toxic69 (Post 862603)
:)) bah da serios.... eu locuiesc singur, nu se punea problema ca m-am dus acolo sa fac belele :twisted:

defapt acuma vrei sa te dai mare ca locuiesjti singur :))))

aldoadabass_wrs 21-04-07 12:28

Re: nemultumiri in legatura cu sala sporturilor hore demian.....cluj
 
rog un operator sa inchida topicul......se cam deviaza de la subiect.....

ReLLaXX 21-04-07 22:19

Re: nemultumiri in legatura cu sala sporturilor hore demian.....cluj
 
Mda... Topicul e sensibil inutil. Inchis, se sterge in cateva zile.


All times are GMT +2. The time now is 02:22.

- Copyright 2026 4Tuning