Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Machetele mele scara 1/18 (https://forum.4tuning.ro/688-machetele-mele-scara-1-18.html)
-   -   Machetele Mele - TitArtDesignBraila (https://forum.4tuning.ro/688-machetele-mele-scara-1-18/347057-machetele-mele-titartdesignbraila.html)

TitArtDesignBRaila 09-01-13 11:28

Re: Machetele Mele - TitArtDesignBraila
 
17 Attachment(s)
Azi va prezint mult asteptata si dorita macheta :D Ferrari Enzo - HotWheels , o am de la Dedemails , m-a costat foarte putin , vreau sa zic ca ENZO este masina mea preferata la scara 1/1 cat si ca macheta .

mikey22 09-01-13 21:18

Re: Machetele Mele - TitArtDesignBraila
 
Foarte frumos modelul asta.Unul din putinele Ferrari care imi plac.Nu ma gandeam ca este atat de mare.Pare mult mai mare decat gallardo,care este totusi o masina robusta.E urias enzo!!

Marbo 10-01-13 19:01

Re: Machetele Mele - TitArtDesignBraila
 
Buna achizitie.

TitArtDesignBRaila 10-01-13 22:11

Re: Machetele Mele - TitArtDesignBraila
 
14 Attachment(s)
Mi-am rearanjat machetele , am pus in cutii unele modele , altele stau in pungi . Destul de curand o sa am si vitrina :D iar colectia incepe sa creasca usor usor . Un scurt timp nu voi mai prezenta nimic , strang bani pentru 2 Kyosho :D ''modele surpriza'' . Am uitat mai astept un Reventon si un Murcielago de la Tis-ul :D

mikey22 10-01-13 22:13

Re: Machetele Mele - TitArtDesignBraila
 
Ai adunat cateva..vor arata foarte bine intro vitrina.Ce producator la cele doua Lambo?

TitArtDesignBRaila 10-01-13 22:17

Re: Machetele Mele - TitArtDesignBraila
 
@mikey22 Reventon-ul este Bburago si Murcielago este Maisto , o sa vad cum arata in detaliu cand le primesc , daca sunt ok le tin in colectie .

Reme 11-01-13 11:03

Re: Machetele Mele - TitArtDesignBraila
 
frumos foc ENZO-ul, daca ai si F40 pe rosu si F50 tot pe rosu ar face un trio de senzatie :D

TitArtDesignBRaila 11-01-13 14:03

Re: Machetele Mele - TitArtDesignBraila
 
Quote:

Originally Posted by Reme (Post 5314509)
frumos foc ENZO-ul, daca ai si F40 pe rosu si F50 tot pe rosu ar face un trio de senzatie :D

@Reme un F50 rosu o sa vina curand :D tot de la Dedemails .

TitArtDesignBRaila 11-01-13 23:18

VIDEO #1# Peugeot 403 [SOLIDO]
 
M-am hotarat sa prezint machetele si prin video nu numai poze :D Voi incepe cu Peugeot 403 SOLIDO .
https://www.youtube.com/watch?v=VHQrSVrXihY

Nu stiu sa pun direct video-ul , am atasat linkul .

Reme 12-01-13 09:47

Re: VIDEO #1# Peugeot 403 [SOLIDO]
 
Quote:

Originally Posted by TitArtDesignBRaila (Post 5315376)
M-am hotarat sa prezint machetele si prin video nu numai poze :D Voi incepe cu Peugeot 403 SOLIDO .
https://www.youtube.com/watch?v=VHQrSVrXihY

Nu stiu sa pun direct video-ul , am atasat linkul .

foarte buna filmearea, nu tremuri tare de tot. Dar de ce nu ai filmat ziua, la lumina naturala, nu zic afara si tare as vrea sa aflu cu ce ai filmat si cum ai dat efectele de trecere la unele cadre.

TitArtDesignBRaila 12-01-13 12:35

Re: VIDEO #1# Peugeot 403 [SOLIDO]
 
Quote:

Originally Posted by Reme (Post 5315585)
foarte buna filmearea, nu tremuri tare de tot. Dar de ce nu ai filmat ziua, la lumina naturala, nu zic afara si tare as vrea sa aflu cu ce ai filmat si cum ai dat efectele de trecere la unele cadre.

@Reme , filmarea a fost pe fuga , momentan cu filmarile afara mai putin pe vremea asta :D , am filmat cu un JVC GZ-HM445 , si ca editor video Ciberlink PowerDirector 9.0 , mana nu imi tremura foarte mult , sunt obisnuit cu filmatul ... daca te uiti pe channelul meu am niste clipuri super reusite , dar si unele facute mai ''in graba'' . La primavara voi face filmari in detaliu , voi folosi mai multe trepiede .... :) pana atunci le tin in casa si ma apuc de schitat vitrina .

TitArtDesignBRaila 15-01-13 20:58

new models ;d
 
11 Attachment(s)
Va prezint un LAMBORGHINI MURCIELAGO , Maisto 1/18 , luat de la Tis-ul (recomand cu mare placere) , culoarea este superba :D enjoy pic. Maine REVENTON .

DrifterGT 15-01-13 21:07

Re: Machetele Mele - TitArtDesignBraila
 
Niște lumină mai multă în poze nu ar strica, așa sunt prea întunecate.

TitArtDesignBRaila 16-01-13 11:28

Re: Machetele Mele - TitArtDesignBraila
 
10 Attachment(s)
Si REVENTON pentru azi :D produs de Bburago , singurul lucru urat la ea , este ca cei de la Bburago nu au putut sa finizeze calumea spatiul de la roti si caroserie :( Murcielago este WELLY nu Maisto , my bad :D si in curand vine si un Kyosho .

TitArtDesignBRaila 18-01-13 23:11

Re: Machetele Mele - TitArtDesignBraila
 
16 Attachment(s)
''Gasca'' a crescut , am ajuns la un numar de 24 machete 1/18 . Cea mai noua achizitie , chiar in seara asta , un Mercedes Benz CLK AMG coupe produs de Kyosho , am vrut sa iau si varianta cabrio dar mi-a luat-o altcineva innainte . Macheta o am de la Cosmic din Br. , este superba macheta a meritat toti banii , detalii foarte bune , pozele au fost facute in fuga nu sunt cine stie ce .. dar la primavara o scot afara :D .
Urmatoarea macheta o sa fie un HotWheels ELITE , si am de ales ori Ferrari FF ori F430 black :) asta pe sapt. viitoare sau poate chiar mai curand .
Astept pareri despre macheta .


All times are GMT +2. The time now is 04:34.

- Copyright 2024 4Tuning