Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   Opel Astra vs. orice masina 150 cp (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/3465-opel-astra-vs-masina-150-cp.html)

ducu 15-04-05 02:45

Rectificare!!!!
X-Ray-Eyes
Quote:

La 150Cp nu faci masina de 190 ! ( Celica ).
Aici cred ca se referea la Celica roshie...
Eu (celica gri) nu m-am dat cu el la \"legale\" shi \"cred\" ca l-am dat doar de 2 ori (doar cu o capota intradevar)!
Vec...tu shti prea bine!!!

PS: Celica roshie a luato grav shi de la mine la Baneasa :wink:

D_M_X 04-05-05 22:44

Din cate am intzles vectra care i-a dat-o lu franta a luat-o de la vpr-ul( vectra 2.o sfi) iar dif dintre mine si vpr o fac cv unde eu al fac greu si la mustatza pe a3a

vec 27-05-05 16:08

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"D_M_X\"
Quote:

...si totusi exista o masina care ne_a batut tot 2000 16 v ....u respect
care este aia?


dmx-ule este un opel kadett alb B .. BAN si nu are nimic facut

vec 27-05-05 16:15

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"D_M_X\"
Din cate am intzles vectra care i-a dat-o lu franta a luat-o de la vpr-ul( vectra 2.o sfi) iar dif dintre mine si vpr o fac cv unde eu al fac greu si la mustatza pe a3a



nu stiu cine este vpr-ul

HolySoul 08-07-05 01:41

VEC vreau sa ma dau si eu cu tine :D

X-Ray-Eyes 15-07-05 04:28

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"vec\"
Quote:

Originally Posted by \"D_M_X\"
Quote:

...si totusi exista o masina care ne_a batut tot 2000 16 v ....u respect
care este aia?


dmx-ule este un opel kadett alb B .. BAN si nu are nimic facut

Are-Are ... chill ca e prea picant ... oare motorul si cutia cine i le-a facut ? Sau nu sti cine este UGA ???
:ballbounc

bogdan_kwx 21-07-05 13:37

interesant
 
ma dau si eu cu tine chiar daca am numai 115 CP. sper sa nu ma refuzi.Sa vina si BAN desi stie el mai bine ce a patit.

vec 28-07-05 20:22

ok bogdane-kwx stai putin ca mai e ceva de facut la masina si pe urma cu placere .....inca putin mai asteapta ok .:)

vec 28-07-05 20:59

da ban-ul ma batut .. pina acum .. si va rog tineti-va de cuvint cind acceptati provocarile... ce dracu ...si nu mai provocati ciu 1.6 ce dracu ... :lol:

vec 28-07-05 21:09

NU MA BATUT DECIT BAN_UL SI ATIT NU STIU DE CE VECTEA VB......AAAAA SI UN BMW CARE A FFINAT LA 150 PT CA CA MA URCAM PE EL ..DE FRICA SA NU BAT FRINAT ..DACA SE POATE SPUNE CA M-A BATUT ....SI NU A MAI VRUT SA IN CA O TURA COMPLETA .....A PLECAT SI GATA \OK NU-MA BATUT NICI O VECTEA OK

ser 23-10-05 21:25

salut baietzi!
m-as fi bagat si io dar pacat ca nu sunt din bucuresti!

scorpio GL 23-10-05 23:49

Auzi, cam cat ai muncit tu pentru golful ala?

flipper 24-10-05 19:14

Renault 18 2000
 
Vec-ule tu m-ai provocat pe mine, iar apoi nu ai mai zis nimik. Motivul nu-l cunosc, dar as vrea sa-l aflu.

kickass 25-10-05 03:43

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"vec\"
da ban-ul ma batut .. pina acum .. si va rog tineti-va de cuvint cind acceptati provocarile... ce dracu ...si nu mai provocati ciu 1.6 ce dracu ... :lol:

de un civic 1.6 vti ce zici? :lol: pacat ca e din tm :? dar poate va intalniti la ceva curse.. si nu vei mai vorbi urat de 1.6 :lol:

vec 29-10-05 19:18

Re: Renault 18 2000
 
Quote:

Originally Posted by \"flipper\"
Vec-ule tu m-ai provocat pe mine, iar apoi nu ai mai zis nimik. Motivul nu-l cunosc, dar as vrea sa-l aflu.

flipper nu stiu cine esti si nu imi aduc aminte sa te fi provocat. Poate am uitat . Se poate... Dar ce masina ai?


All times are GMT +2. The time now is 20:31.

- Copyright 2026 4Tuning