Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Comunitatea globala 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning.html)
-   -   Din ce castigati voi bani ????? (https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning/3415-castigati-bani.html)

cristi_ubs 18-03-05 23:38

ma ocup de skimburi.ultima data am skimbat un caiet A4 cu un Audi acelasi model :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mas 05-05-05 12:46

Vind robineti uzati, rulmenti sparti, ventile de bicicleta, le fac la oameni sa nu se mai invarta roata etc...

Dan98 05-05-05 16:49

eu vand piese care provin la masini furate (dezmembrari).

florin83 16-05-05 02:40

eu fur oglinzi de bmw-uri..

de multe ori le vand chiar la proprietar :D

ERY 18-05-05 15:44

Eu fac bani turnandu-va pe voi 8)

Ciro_zel 18-05-05 16:02

I'm a COP :twisted: :lol:

BabyBlue_EVO 18-05-05 16:10

eu fac trafic de capsuni si de femei...
in timpu liber sparg nasa cia si fibiu

B 68 VLD 23-05-05 14:49

Organizez lupte! :P

EvLSant0S 23-05-05 20:31

intre furnici , nu ?

blowwind 23-05-05 21:12

yo ma ocup cu prostitutia :))
dar in general castig bani de la mama si tata...ma platesc pt ca sunt fiul lor :))am si carte de munca:)
pe langa banii de la ei...mai imi dau nishte fraieri de la gurvern un CEC c sa merge la scoala....valoreaza cam 2mil pe an...pacat ca nu ma prea duc pe la scoala :)

SV-05-YBG 01-06-05 16:35

Eu nu fac nimic (sa moara de ciuda aia care se ocupa cu cate ceva)

Banii ii primesc lunar (2.000.000 eur) degeaba de la Bill Gates pentru ca i-am spus cum sa creeze Windows si MS DOS.

:bat: :chainsaw: :pistoles: :punch: :2gun: :headache:

ce este mai sus fac in week end ca sa ma destind

B 68 VLD 01-06-05 16:38

Quote:

intre furnici , nu ?
Nu intre pusti ... ! :lol:

Grecu 01-06-05 19:00

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"B 68 VLD\"
Quote:

intre furnici , nu ?
Nu intre pusti ... ! :lol:

Cat e intrarea? Vreau loc in fata :lol:

B 68 VLD 01-06-05 21:17

Grecule ultima oara cand te-ai batut ti-ai rupt picioru' cand i-ai spart capu' lui ala. Asteapta sa te faci bine si dupa aia te astept, doar ca pt tine fac orice. :wink:

SpeedeR 02-06-05 00:14

aha draga VLDule.... tu erai ala care organizezi lupte intre pusti dastia mai prosti :lol: :lol: :lol: cam ce varste au pustii aia? 15? 16 ani? :lol: :lol:


All times are GMT +2. The time now is 18:44.

- Copyright 2026 4Tuning