![]() |
ma ocup de skimburi.ultima data am skimbat un caiet A4 cu un Audi acelasi model :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
|
Vind robineti uzati, rulmenti sparti, ventile de bicicleta, le fac la oameni sa nu se mai invarta roata etc...
|
eu vand piese care provin la masini furate (dezmembrari).
|
eu fur oglinzi de bmw-uri..
de multe ori le vand chiar la proprietar :D |
Eu fac bani turnandu-va pe voi 8)
|
I'm a COP :twisted: :lol:
|
eu fac trafic de capsuni si de femei...
in timpu liber sparg nasa cia si fibiu |
Organizez lupte! :P
|
intre furnici , nu ?
|
yo ma ocup cu prostitutia :))
dar in general castig bani de la mama si tata...ma platesc pt ca sunt fiul lor :))am si carte de munca:) pe langa banii de la ei...mai imi dau nishte fraieri de la gurvern un CEC c sa merge la scoala....valoreaza cam 2mil pe an...pacat ca nu ma prea duc pe la scoala :) |
Eu nu fac nimic (sa moara de ciuda aia care se ocupa cu cate ceva)
Banii ii primesc lunar (2.000.000 eur) degeaba de la Bill Gates pentru ca i-am spus cum sa creeze Windows si MS DOS. :bat: :chainsaw: :pistoles: :punch: :2gun: :headache: ce este mai sus fac in week end ca sa ma destind |
Quote:
|
Re:
Quote:
|
Grecule ultima oara cand te-ai batut ti-ai rupt picioru' cand i-ai spart capu' lui ala. Asteapta sa te faci bine si dupa aia te astept, doar ca pt tine fac orice. :wink:
|
aha draga VLDule.... tu erai ala care organizezi lupte intre pusti dastia mai prosti :lol: :lol: :lol: cam ce varste au pustii aia? 15? 16 ani? :lol: :lol:
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:44. |
- Copyright 2026 4Tuning