![]() |
Re: E30 - , iar :)
3,25 ;)
dupa cateva teste am ajuns la concluzia ca 3,25 e ideal, parerea mea ... |
Re: E30 - , iar :)
Quote:
ce tare , felicitari pentru aceste masini ! |
Re: E30 - , iar :)
1 Attachment(s)
dupa ce facusem greseala sa vand ursul alb, in cateva luni, am reusit sa-l iau inapoi :)
|
Re: E30 - , iar :)
Salut! Daca nu deranjez, vreau sa ma adresez pasionatilor cu urmatorul lucru - Machete de jante BBS RS.
Intra pe https://forum.4tuning.ro/508-vanzari-...te-bbs-rs.html sau www.facebook.com/ranwhest |
| All times are GMT +2. The time now is 07:14. |
- Copyright 2026 4Tuning