Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   Orice pana in 110 cp (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/33768-pana-110-cp.html)

George_P. 22-05-07 00:02

Re: Orice pana in 110 cp
 
Quote:

Originally Posted by 59AFA (Post 912578)
hdi'u de 2000 de pe 206 nu'mi sta in cale....:rolleyes2

Sa vezi 1.6-le lui shaid-kid ce-ti va taia calea...

pHlow 22-05-07 00:04

Re: Orice pana in 110 cp
 
Quote:

Originally Posted by George_P. (Post 913152)
Sa vezi 1.6-le lui shaid-kid ce-ti va taia calea...

asta ar trebui sa se vada pe 402m. :) cred ca e cel mai corect..si nu iti zic doar tie..ci si lu afa...

George_P. 22-05-07 00:59

Re: Orice pana in 110 cp
 
Crede-ma ca stiu eu ce stiu, nu vorbesc deloc aiurea, daca dci-ul ala n-are cel putin 100 de cai, n-are nici o sansa;)

pHlow 22-05-07 01:56

Re: Orice pana in 110 cp
 
tocmai..si eu stiu ce stiu :)) il cunosc pe afa.. stiu cu ce masini s-a dat.. si ce a facut.. masini de peste 100cp...si ticmai d`asta zic ca discutiile nu isi au rostul. Oricum.. shaid.. un 1.6 mic bmw pisicuta vrei? nu e in toate minitele lui ..dar.. just fun?

pHlow 22-05-07 01:58

Re: Orice pana in 110 cp
 
+ riscam sa ajungem apaludicii lor. .ceea ce nu e prea frumos :P

59AFA 22-05-07 12:01

Re: Orice pana in 110 cp
 
Quote:

Originally Posted by George_P. (Post 913152)
Sa vezi 1.6-le lui shaid-kid ce-ti va taia calea...

nu zic nu ... :D

shaid-kid 22-05-07 13:56

Re: Orice pana in 110 cp
 
phlow oricand :D

59AFA 22-05-07 15:56

Re: Orice pana in 110 cp
 
pai gata...atunci asa ramane pt sambata afa vs shaid vs phlow :lol:
nu stiu de ce am senzatia ca shaid o sa iasa invingaret :lol:

shaid-kid 22-05-07 17:16

Re: Orice pana in 110 cp
 
Fratilor nu ma mai umflati pe mine atata ca nu se stie nicidoata :D Totul o sa se vada in strada :D phlow ce nr de inmatriculare ai? :D sa te caut si pe tine :) Si app phlow cati calutzi mai are bmw? Sambata sa gasiti o locatie sa o facem lata :D

pHlow 22-05-07 22:33

Re: Orice pana in 110 cp
 
bmw-ul are la origine 102cp ..acum nu mai stiu cat pune pt ca are si o mica prb.. uneori ii patineaza ambreajul. o sa o recunosti... un bmw e36 compact negru. Cu semnal stanga spart :P

shaid-kid 25-05-07 14:28

Re: Orice pana in 110 cp
 
Fratilor puteti sa o facem si noi in sera asta?...ca maine seara am un majorat...Astept pm..sau orice semn de la voi rpd

Markenstein 25-05-07 20:11

Re: Orice pana in 110 cp
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by 59AFA (Post 914009)
pai gata...atunci asa ramane pt sambata afa vs shaid vs phlow :lol:
nu stiu de ce am senzatia ca shaid o sa iasa invingaret :lol:

GO AFA, GO AFA!
Tinem pumni :P
eee glumeam si eu, oricum nu e de cat " pt fun".
bai poate sa ne dam si noi o data...
nu stiu daca mai tii minte de mine dar sunt clio aia albastru, Mark :D
oricum sa-mi spui si mie daca iesiti vineri - sambata ca poate sa ne vedem si noi la pescarus :P

59AFA 28-05-07 01:35

Re: Orice pana in 110 cp
 
Quote:

Originally Posted by Markenstein (Post 919464)
GO AFA, GO AFA!
Tinem pumni :P
eee glumeam si eu, oricum nu e de cat " pt fun".
bai poate sa ne dam si noi o data...
nu stiu daca mai tii minte de mine dar sunt clio aia albastru, Mark :D
oricum sa-mi spui si mie daca iesiti vineri - sambata ca poate sa ne vedem si noi la pescarus :P

ooo ...fanul meu :*
cum sa nu te tin minte ?! :D
pai atunci eu zic sa ramana pt vineri :D
de dat , ne dam daca vrei , desii , daca masina ta e in apele ei...n'am nici cea mai mica sansa.am ramas socat cand am auzit de cursa cu onur :-P
phlow , te bagi cu a3'u ?! :)))

Z L R 28-05-07 09:14

Re: Orice pana in 110 cp
 
ai ramas socat? ;) naspa..de aia tie a cazut parul sau ce?

bai afa ne dam si noi..ultima data..inainte sa dau masina....cred ca in 2 sapt fac schimb de bani si cheie.....

bafta fratele meu

59AFA 28-05-07 15:55

Re: Orice pana in 110 cp
 
Quote:

Originally Posted by onur_206 (Post 921665)
ai ramas socat? ;) naspa..de aia tie a cazut parul sau ce?

bai afa ne dam si noi..ultima data..inainte sa dau masina....cred ca in 2 sapt fac schimb de bani si cheie.....

bafta fratele meu

ne dam mah , k nu ne'am mai dat de mult :-P
pai si ce faci ? ramai cu bora ? :sad:


All times are GMT +2. The time now is 12:50.

- Copyright 2026 4Tuning