Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tulcea (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea.html)
-   -   Masini vazute in Tulcea (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea/33605-masini-vazute-tulcea.html)

Cosmin255 19-04-07 17:03

Re: Masini vazute in Tulcea
 
m-am uitat mai de aproape pe hyundai si sincer masina lasa impresia ca a fost cumparata gata facuta si cine o are acum nu are grija deloc de ea....masina are potential , e destul de frumoasa

vlad_Mafiotu 20-04-07 12:31

Re: Masini vazute in Tulcea
 
una bucata audi rs6 cu numere de neamt parcat in fata la rex . no pictures :( sorry

Eugen_TL 20-04-07 13:42

Re: Masini vazute in Tulcea
 
l-am vazut si eu..e tare ;)

DaViD TL 20-04-07 17:46

Re: Masini vazute in Tulcea
 
am vazut si eu hyundaiu ala rosu si imi place foarte mult eleronu,probabil vrea sa zboare spre luna cu el,oricum misto masina spoiler prea mare in rest ok !!!

Eugen_TL 12-05-07 22:31

Re: Masini vazute in Tulcea
 
a vazut cienva acel 350Z cu praguri si fuste dragutze din america cu jante dementiale si evacuare dubla cat burlanu? ce sunet scotea ....

Tboy 19-05-07 23:08

Re: Masini vazute in Tulcea
 
ceva frumoz la noi cu nr rosii .... noul CL 500 langa club 21 langa un mini :)

Tboy 20-05-07 14:08

Re: Masini vazute in Tulcea
 
si azi o carrera ( sau cum se scrie) cabrio alba cu roti imense ii da blanutza :)

Cosmin255 22-05-07 15:34

Re: Masini vazute in Tulcea
 
un A6 alb cu plafon de sticla neagra frumos rau ... cred ca ABT body kit dar nu sunt sigur

Tboy 22-05-07 15:42

Re: Masini vazute in Tulcea
 
da este de cateva zile ...arata f bine :)

vlad_Mafiotu 23-05-07 13:16

Re: Masini vazute in Tulcea
 
dap si eu am vazut audi`ul la delta . imi plac jantele la nebunie

DaViD TL 23-05-07 13:19

Re: Masini vazute in Tulcea
 
da de cielo ala hatchback ce ziceti ,cum vi se pare ,eu zic k e destul de reusit pentru o masina cu nr de tulcea...pana mea !!!

vlad_Mafiotu 23-05-07 13:20

Re: Masini vazute in Tulcea
 
mie unu nu`mi place deloc daca te referi la ala de culoare crem

Tboy 23-05-07 21:45

Re: Masini vazute in Tulcea
 
ACESTA ESTE CIELO-ul....si e for sale ;) arata bine ,putin exagerat dar merge https://www.4tuning.ro/bazar/anunturi...o_xx58904.html

DaViD TL 23-05-07 23:13

Re: Masini vazute in Tulcea
 
pey ,e a vreunui user fericit de pe forum ,sau respectivu nu are user ?!?

mikafly 23-05-07 23:38

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Parerea mea...acest topic e de pomana......cel putin pt mine personal.....ce ma intereseaza pe mine ce masini au trecut prin tl?.......sincer...ma doare in organ


All times are GMT +2. The time now is 08:44.

- Copyright 2026 4Tuning