Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tulcea (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea.html)
-   -   Diverse, evenimente, discutii, pareri (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea/33602-diverse-evenimente-discutii-pareri.html)

Geox` 02-03-07 23:42

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Baeti scz k va intrerup disc dar unde pun si eu niste poze cu tuning virtual facute de mine??

DaViD TL 03-03-07 00:00

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
baietii cand facem o intalnire cu totii useri dp forum,sau noi navem voie k suntem minori,sa ne vedem ,ce ziceti ???

KAB 03-03-07 02:24

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by mikafly (Post 778158)
Consiliere......poate doar de parte financiara....ca de altceva nu vad cu ce m-ai putea ajuta.
Nu va faceti ganduri si sperante aiurea....nu o sa se faca nici un raliu in urmatorii 10 ani la Tulcea......cat despre organizare...nici nu se pune problema...inseamna ca nu stiti ce implica asa ceva.
Aprobari...asistenta....si cel mai nasol...un buget.
La o amarata de competitie pe 402 metrii este nevoie de aprobari si hartii la greu....si de un buget considerabil.
Ia ganditi-vva pt un raliu care nu are 402 m..are vreo 100 km minim.....sunt costuri uriase.....iar lumea din Tulcea,ma refer la conducere la autoritati...au in frunte niste comunisti necooperanti.
La raliu sunt sectiuni de drum inchise traficului ....cine iti da aprobare sa inchizi un drum ..mai ales cum e cel spre Cataloi?......sau spre Somova.
M-am interesat din proprie initiativa pt desfasurarea unei competitii de accelerare pe 402 m in Tulcea.Am primit numai batjocura,si dezinteres.
Chiar am fost intrebat "Ce ma?,curse aa?...las ca va aranjez eu pe voi"
Cat timp la conducere o sa fie dinozauri comunisti si redusi mintal....nimic nu o sa mearga bine....nu numai in automobilism...peste tot.

Ok, am inteles initiativa ta de a inecrca sa organizezi un eveniment ce implica curse pe sfert de mila, dar vezi dupa cum ziceai si tu un astfel de concurs necesita sume considerabile de bani, pe care organizatorii ii obtin din sponsorizari, si cum in Tulcea nu cred ca ar fi cineva dispus sa-si faca reclama in acest fel, e greu de crezut ca se pot obtine banii necesari pentru a spagui autoritatile, si oricum nu cred ca s-ar gasi prea multi care sa sa vina de la draq din tara sa participe la liniute in TL, k noi oricum nu avem masini aici care sa faca spectacol...Cat despre raliul Deltei Dunarii n-am spus ca e realizabil pe termen scurt dupa cum ai spus si tu cu actuala guvernare, mai intai trebuie sa scapam de lupii aia spagosi din politie k sa putem realiza ceva, in fond Dobrogea chiar ofera potential in acest domeniu al raliurilor pt k avem tot ce trebuie, de la curbe,macadam,munti si alte prostii...

Eugen_TL 03-03-07 09:12

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by george_fufly (Post 778386)
Baeti scz k va intrerup disc dar unde pun si eu niste poze cu tuning virtual facute de mine??


https://forum.4tuning.ro/33-tuning-design-virtual-tuning.html iar aici vezi ca sunt mai multe categorii....pune unde crezi tu ca trebuie ;)

mikafly 03-03-07 09:15

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Exact cum ziceam.......pana nu dispar redusii mintal....no sa se faca nimic.

Eugen_TL 03-03-07 16:01

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
ehh asta e =)))) e si greu tare sa dai un search sa vezi unde poti pune virtual tuning ... sau chiar sa citesti..*****ie FOARTE MARE pe forum

vlad_Mafiotu 03-03-07 17:17

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
oricum mi`a placut de george ca a bagat 2 poze cu un golf 2 la masini tari vazute in romania :))

Geox` 04-03-07 13:22

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Merci mult vlade!!se pare k noi tineri ne intelegem mai bn;) voiam sa pun pozele la noi pe topicul tulcei da......e greu sa iti dai seama.dar ms mult pt intelegere.

Eugen_TL 04-03-07 14:05

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
tu chiar nu intelegi ca si vlad face misto de tine ? =)))) 1 ce draq sa caute golful ala la MASINI TARI..uita-te pe tot topicul ala sa vezi ce inseamna MASINA TARE ! si 2 ..ce sa caute aici la tulcea? ti-am mai spus si pe privat...vezi ai COLTUL INCEPATORULUI...citeste pe aici nu mai posta inca nu te-ai prins cum merg treburile si de aceea risti sa fii luat la misto ;)

mikafly 04-03-07 14:56

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
HAHHAHAHAAH!!! And the truth shall set you freeee!!!!!!!

Eugen_TL 04-03-07 21:25

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
GEORGE! vezi ca esti in vizor ...ai face bine public sa iti ceri scuze fata de mihai la cele adresate lui care in primul rand cred ca are o varsta destul de inaintata spre deosebire de tine.......... si ca sfat: orasul e f mic nu stii de ce nebun dai si te calca pe cap ;) sper sa fie ultima data cand iti mai explic chestii de genu'

mikafly 04-03-07 22:04

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Eiii...lasa ca nu sunt asa de batran........
Dar nu e frumos sa vb urat cu oamenii...ca nu stii ce se poate intampla....iti mai cade ceva in cap de pe bloc...sau te jefuieste vreunu in vreo scara de bloc cand vii de la scoala...sau mai rau......iti da nv.....
Nu e cazul de cele mentionate mai sus.....sa rezolvat problema...omuletzul intelesese gresit.......si ii sarise mustarul.....
Eu l-am calmat...si i-am zis ca la pizza nu se pune mustar....

Cosmin255 04-03-07 22:20

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by mikafly (Post 781445)
Eu l-am calmat...si i-am zis ca la pizza nu se pune mustar....

Tare =))))))))))))))

mikafly 04-03-07 22:36

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by obrazNICK (Post 781487)
Tare =))))))))))))))

pai si ce?...nu e asa?

Cosmin255 05-03-07 08:19

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by mikafly (Post 781518)
pai si ce?...nu e asa?

ba da , corect:)


All times are GMT +2. The time now is 11:50.

- Copyright 2026 4Tuning