Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Daewoo (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo.html)
-   -   Un Cielo (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo/33023-cielo.html)

Fast_wheels 19-06-07 09:12

Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
 
4 Attachment(s)
cu filmarile nu am reusit sa pun filmarie......cred k`s prea mari.Orcum,poze cu stalpii masinii negrii,cotiera,prelungirea bara fata,pedalele cele noi.Va rog sa nu luati in considerare capacul hidos:oops: :oops: :oops: Astept comentarii...si sugestii.Apropo ...mi-am dat si o tenta de negru pe triple si pe semnalele fata.

MaTzA 19-06-07 10:04

Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
 
stalpii sunt vopsiti sau ai facut rost de folie pt stalpi?

Fast_wheels 19-06-07 10:05

Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
 
Stalpii sunt cu autocolant.....

Snapy_xxl 19-06-07 11:02

Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
 
salut....ori ai vopsit si clantele negre sau sunt tot cu autocolant? M-am gandit sa le vopsesc si yo...da' m-am razgandit gandindu-ma k prea o incarc.

Snapy_xxl 19-06-07 11:04

Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
 
prelungirea cat te-a ajuns? cauta si pt spate si praguri k arata km ciudat doar pe fatza...parerea mea...Succes in tuning ;)

Fast_wheels 21-06-07 09:54

Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
 
"clantele" sunt tot cu autocolant,in curand o sa vina si prelungirea spate,so pragurile.Asta de pe fata....nu mai stiu cat m-o ajuns k am si vopsit-o,finisata etc.

Fast_wheels 21-06-07 09:56

Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
 
Mi-a spus cineva k am facut o prostie cand am dat tenta de negru pe triple "k cica nu vine bine o imbatraneste" ce ziceti ? Asa este ?

Geo_ZGA 21-06-07 16:55

Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
 
Mmm...triplele arata "murdare", fiindca nu le-ai facut nici negre, nici transparente sus...
Ar da bine negru inchis, dar nu s-ar mai vedea bine asa...

Fast_wheels 21-06-07 22:01

Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
 
Pai eu am dat o tenta de negru numai pe partea de sus....si nu prea sunt ele aburie sunt clare da telefonu e telefon

ynp_46 21-06-07 22:05

Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
 
DEstul de dragutz cielo-ul tau:-) incearca sa iei si u dak ai bani... un eleron finutz... etc:-)is multe...:D

Fast_wheels 21-06-07 22:08

Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
 
Un eleron chiar as vrea sa imi iau .Dar vreau unul finutz.Nu am nici cea mai vaga idee decare.Poate ma lamuriti voi cu nishte poze ceva cu unul mai discret.

Fast_wheels 01-07-07 18:18

Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
 
6 Attachment(s)
o noua doza de poze....Sper sa va placa noul meu loc de numar.Astept pareri si sugestii.

WGF 01-07-07 18:27

Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
 
soooper p***a!!!!!!bv bv bv

DragosT 01-07-07 19:11

Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
 
unul total nediscret iti dau eu la 200 de lei mai Fast;)

s3bas71ans 01-07-07 19:14

Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
 
Care dragose ala cu 2 aripioare??!!!Ba BYR-ule ai zis ca iei jentzile alea sau te-ai razgandit???


All times are GMT +2. The time now is 11:12.

- Copyright 2026 4Tuning