Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   Statiunea STRAJA !!! (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/32920-statiunea-straja.html)

dolb 11-11-07 13:03

Re: Statiunea STRAJA !!!
 
man,

1. ma intereseaza sa fac revelionul acolo ! ! ! se poate? gasesc ceva ?

2. cu un golf 5 cu cauciucuri de iarna se poate ajunge acolo? ( dar cu un matiz? )

Merci pt tot, stai linistit, cei care fac discriminari sunt niste idioti! fiecare coltisor al tarii are cateceva special! si dupa ce am vazut pozele astea am ramas uimit ;) keep up the good work !

Bogdan_ozzy 11-11-07 15:07

Re: Statiunea STRAJA !!!
 
Salut!

1.Revelionul se poate face excelent in statiune ,din pacate am doar cele 2 oferte de la cele 2 cabane de **2 respectiv ***3 poti suna si iti poti face o rezervare!

2.Cu un golf 5 cu cauciucuri de iarna?DA se poate urca,pentru ca drumul este facut in totalitate si intra in actiune si masiniile de dezapezit! Cu un matiz?Da se poate urca ,dar mai pune si niste lanturi cauziucuri!;)

STREET 25-11-07 15:33

Re: Statiunea STRAJA !!!
 
Quote:

Originally Posted by Bogdan_ozzy (Post 753300)
Eu va astept cu cea mai mare placere.. si o sa vedeti ca nu aveti ce pierde.. oamneii de pe aici sunt de treaba,preturiaccesibile(mai mici decat in alte statiuni) totul este frumos...

da-mi si mie numarul tau de telefon un id de mess sa vorbim.
trimite-l pe e-mail sau PM daca nu vrei sa il postezi aici:)

Bogdan_ozzy 26-11-07 20:47

Re: Statiunea STRAJA !!!
 
35 Attachment(s)
0727.336.976 - me

Sper ca urmatoarele poze sa va convinga de frumuseatea statiunii!!

Bafta ! ! !

Bogdan_ozzy 30-11-07 22:37

Re: Statiunea STRAJA !!!
 
18 Attachment(s)
Poze din vara asta si nu numai

cristea_rotitza 01-12-07 00:44

Re: Statiunea STRAJA !!!
 
prea tare ....

DaniG 04-12-07 15:58

Re: Statiunea STRAJA !!!
 
Bogan este zapada la straja? k vin cat de curand pe acolo:D.E superba statiunea, am fost de n ori si mai merg , k este fff frumos acolo

Bogdan_ozzy 05-12-07 12:40

Re: Statiunea STRAJA !!!
 
Ieri a nins in Statiune(4.12.2007)sambata si duminica asta se poate urca linistit ca este zapada destul de mare!

cristea_rotitza 05-12-07 17:12

Re: Statiunea STRAJA !!!
 
Quote:

Originally Posted by Bogdan_ozzy (Post 1231094)
Ieri a nins in Statiune(4.12.2007)sambata si duminica asta se poate urca linistit ca este zapada destul de mare!

am si eu nevoie de o informatie cat se poate de rpd pt k trebuie sa o comunic unui amic in italia.el vrea sa vina de sarbatori acasa si sa stea in apropierea craciunului vreo 2-3 zile la straja,binenteles voi fi si eu,si as vrea sa stiu daca se inchiriaza camere pt 2-3 zile(stiu ca in apropierea sarbatorilor tineau sa inchirieze pe mai multe zile),daca ma poti ajuta e ok.as vrea la o cabana cat de cat buna,adik sa nu fie baia la comun.ms

Bogdan_ozzy 05-12-07 19:56

Re: Statiunea STRAJA !!!
 
Quote:

Originally Posted by cristea_rotitza (Post 1231532)
am si eu nevoie de o informatie cat se poate de rpd pt k trebuie sa o comunic unui amic in italia.el vrea sa vina de sarbatori acasa si sa stea in apropierea craciunului vreo 2-3 zile la straja,binenteles voi fi si eu,si as vrea sa stiu daca se inchiriaza camere pt 2-3 zile(stiu ca in apropierea sarbatorilor tineau sa inchirieze pe mai multe zile),daca ma poti ajuta e ok.as vrea la o cabana cat de cat buna,adik sa nu fie baia la comun.ms

Eu stiu ca sa poate inchiria.. dar nu shtiu daca mai sunt locuri .. suna la numerele de mai jos..:1.Cabana Caprioara **
Camere: 11
Locuri de cazare: 52
Telefon: 0254.560.662, 0254.541.020, 0722.780.615
E-mail: [email protected]


2.Cabana Montana ***
Camere: 25
Locuri de cazare: 88
Telefon: 0254.560.662, 0254.541.020, 0722.780.615
E-mail: [email protected]

Tataee_^ 05-12-07 21:11

Re: Statiunea STRAJA !!!
 
Sal. Cat costa la o vila de 2 stele cazarea ptr un weekend, adica vineri seara si sambata seara ? Acum asha intr-un weekend oarecare, nu de sarbatori.

Bogdan_ozzy 05-12-07 21:14

Re: Statiunea STRAJA !!!
 
Quote:

Originally Posted by Tataee_^ (Post 1231990)
Sal. Cat costa la o vila de 2 stele cazarea ptr un weekend, adica vineri seara si sambata seara ? Acum asha intr-un weekend oarecare, nu de sarbatori.

Sincer nu shtiu cat te cost in weekend eu am intrabat la o cabana oarecare .. in cursul saptamanii si imi cerea 20 lei .. de persoana pe noapte . dar nu era ceine stie ce confort .. suna si tu .. la cabanele de mai sus.. poate te vor lamurii proprietarii!

capracutreiiezi 10-12-07 14:47

Re: Statiunea STRAJA !!!
 
pt toti cei interesati de cazare in straja, site-ul acesta e f folositor: http://www.instraja.ro/index2.php?se...lfabetic&pag=1

Bogdan_ozzy 10-12-07 15:30

Re: Statiunea STRAJA !!!
 
@capracutreiiezi ? MULTUMESC MULT , pentru beneficiul pe care l-ai adus thread-uli meu !Eu chear nu shtiam de site-ul asta ,mersi mult de tot!

Astazi 10.12.2007 a plouat jos in oras ,dar in statiune s-a abatut o ceata si a nins destul de mult ,la ora actuala(16:30)inca ninge in straja !

Echipamentul de ski: 30 de ron :clapari,bete si skiuri
Echipamentul de snowboard:30 de ron:bootsi,plac.
Echipamen separat doar clapari sau bootsi sau skiuri sau placa :10 ron

Toate acestea se gasesc la centrul de inchirieri de pe partia "Platoul soarelui" ,partie de incepatori!


Partia Platoul Soarelui
lungime: 405 m
latime: ~50 m
diferenta de nivel: 102 m
altitudine plecare: 1.462 m
altitudine sosire: 1.360 m
instalatie nocturna: da
grad de dificultate: usor
instalatii de urcare: Teleschi Platoul Soarelui , Teleschi nr. 3

hg 10-12-07 19:18

Re: Statiunea STRAJA !!!
 
salut, ma intereseaza sa vin 2-3 zile la straja, ca am auzit ca ii foarte tare, iarna aceasta am fost doar la arieseni, 130 cm de zapada, 5 grade shi ploua :(... mnoh, in fine.... imi dai un add pe mess ( horeagroza ) pls, sa vorbim, sa-mi zici daca este zapada, se poate skia? cablurile functioneaza?


All times are GMT +2. The time now is 11:46.

- Copyright 2026 4Tuning