Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Diverse kitch \"tuning\"-uri (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/3251-diverse-kitch-tuning-uri.html)

Evil Yuri 17-10-05 22:31

Ca tot ati postat masini, mi-am amintit de o super tampenie. In Bucuresti, pe Bratianu (aproape de Universitate) am vazut odata o dacie Sport cu un eleron care ajungea cu vreo 10cm mai inalt ecat plafonul. Arata super misto (la figurat :D). Nu am putut sa o pozez ca era in trecere. Poate ati mai vazut-o si altii.

orlando 17-10-05 22:40

am observat ca se poarta eleroane pana la cer...
asta e pe post de supert de rufe sa stii :wink:
pui nishte kilotzi ceva mergi cu viteza melcului turbat(cu care merge dacia sport) si se usuca mai repede budigaii... :lol:

Evil Yuri 17-10-05 22:53

Sau pui o teava pe post de eleron, iar la viteza, cand trece aeru prin ea, incepe sa suiere de zici ca e fanafara militara :D (era pe undeva pe la album)

shadowmast3r 23-10-05 22:51

Re: Diverse kitch \"tuning\"-uri
 
Quote:

Originally Posted by \"iasi_drifter\"
nu credeti ca lipsesc niste zaruri, o banana, un brad parfumat de pe lantul ala?

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: tare faza cu bradu niste zaruri sau vreo 2 cd-uri ii mai trebuia :lol:

shadowmast3r 23-10-05 22:51

Re: Diverse kitch \"tuning\"-uri
 
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: tare faza cu bradu niste zaruri sau vreo 2 cd-uri ii mai trebuia :lol:

Psycho 29-10-05 01:50

4 Attachment(s)
some .. din ce am mai gasit prin poze

Psycho 29-10-05 01:56

2 Attachment(s)
next

RA_2fast4u 29-10-05 09:48

ai de capu meu =)) aia galbena ii de milioane=))

Psycho 29-10-05 15:15

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"RA_2fast4u\"
ai de capu meu =)) aia galbena ii de milioane=))

in leg cu problema tah din semantura pui asa ...

http://terror.theterror.ro/drive2

aleks 29-10-05 19:10

renaultul galben,,,, meritat toti banii :twisted: :twisted:

CT99WUW 08-11-05 00:28

hehehehheeh
 
3 Attachment(s)
super profesional vinils...made by ......

Mustang 08-11-05 00:33

dacia e de manelar


chiar ca kitch :D

Skma 08-11-05 09:59

4 Attachment(s)
DIrect manelar :lol:

Cateva de pe la Ploiesti :wink:

MaF|OtU 08-11-05 11:08

hummerul e belea , nu am mai vazut asa ceva pana acum
trebuie sa fi chiar idiot sa faci asa ceva :x

:lol: :lol: :lol: :lol:

ariel 08-11-05 15:35

1 Attachment(s)
si asta.


All times are GMT +2. The time now is 05:25.

- Copyright 2026 4Tuning