![]() |
Ca tot ati postat masini, mi-am amintit de o super tampenie. In Bucuresti, pe Bratianu (aproape de Universitate) am vazut odata o dacie Sport cu un eleron care ajungea cu vreo 10cm mai inalt ecat plafonul. Arata super misto (la figurat :D). Nu am putut sa o pozez ca era in trecere. Poate ati mai vazut-o si altii.
|
am observat ca se poarta eleroane pana la cer...
asta e pe post de supert de rufe sa stii :wink: pui nishte kilotzi ceva mergi cu viteza melcului turbat(cu care merge dacia sport) si se usuca mai repede budigaii... :lol: |
Sau pui o teava pe post de eleron, iar la viteza, cand trece aeru prin ea, incepe sa suiere de zici ca e fanafara militara :D (era pe undeva pe la album)
|
Re: Diverse kitch \"tuning\"-uri
Quote:
|
Re: Diverse kitch \"tuning\"-uri
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: tare faza cu bradu niste zaruri sau vreo 2 cd-uri ii mai trebuia :lol:
|
4 Attachment(s)
some .. din ce am mai gasit prin poze
|
2 Attachment(s)
next
|
ai de capu meu =)) aia galbena ii de milioane=))
|
Re:
Quote:
http://terror.theterror.ro/drive2 |
renaultul galben,,,, meritat toti banii :twisted: :twisted:
|
hehehehheeh
3 Attachment(s)
super profesional vinils...made by ......
|
dacia e de manelar
chiar ca kitch :D |
4 Attachment(s)
DIrect manelar :lol:
Cateva de pe la Ploiesti :wink: |
hummerul e belea , nu am mai vazut asa ceva pana acum
trebuie sa fi chiar idiot sa faci asa ceva :x :lol: :lol: :lol: :lol: |
1 Attachment(s)
si asta.
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:25. |
- Copyright 2026 4Tuning