Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Daewoo (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo.html)
-   -   Tico BH-81-SLY (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo/32359-tico-bh-81-sly.html)

I5@k 08-03-07 20:45

Re: Tico BH-81-SLY
 
RESPECT PT MASINA ASTA!!!!!!!!!!!!! cel mai fain tico!!! sunt dea dreptu entuziasmat ce ati putut scoate din tico....respect inca odata...
la motor ceva modificari??? (dak ati scris mai inainte cumva pls sami ziceti...srry dak vam deranjat) :-s

picasso 09-03-07 06:22

Re: Tico BH-81-SLY
 
Quote:

Originally Posted by I5@k (Post 788582)
RESPECT PT MASINA ASTA!!!!!!!!!!!!! cel mai fain tico!!! sunt dea dreptu entuziasmat ce ati putut scoate din tico....respect inca odata...
la motor ceva modificari??? (dak ati scris mai inainte cumva pls sami ziceti...srry dak vam deranjat) :-s

la motor nimic modificare,filtru de aer si esapament modificat in rest motor normal de tico

Most_Wanted 09-03-07 12:51

Re: Tico BH-81-SLY
 
picasso ....sa nu crezi ca am uitat de tine .......--ti-am facut ce ti-am promis ....doar ca nu am net acasa ..si intru de la o sala si nam cum sa o pun pe net ...o s avad ce pot face ..s.cz off topic

Teroarea 09-03-07 17:52

Re: Tico BH-81-SLY
 
cum am mai zis nu se lucreaza la amanunt si la finisaje . incerca sa faci toata capota neagra sa se impace cu restu , eleronul ala pica foarte urat , bara spate ar trebui modificata , pragurile mai ales , si bara fata eu zic ca daca toti ai bagat banii astia fa o unica sper sa o vedem asa cum trebuie la 4tuningday . PS imi plac lambo sunt super

Ciky 11-03-07 09:57

Re: Tico BH-81-SLY
 
per total este super haioasa si imi place foarte mult...

God85 12-03-07 22:47

Re: Tico BH-81-SLY
 
most wanted...respect frate...ai una din cele mai modificate masini din romania

God85 12-03-07 22:49

Re: Tico BH-81-SLY
 
o intrebare am : cu ai reusit sa modifici usile ... am incercat si eu cu un prieten si nu a tinut ... t rog raspunde-mi

Teroarea 12-03-07 22:51

Re: Tico BH-81-SLY
 
Quote:

Originally Posted by God85 (Post 794984)
most wanted...respect frate...ai una din cele mai modificate masini din romania

dar nu cred ca este masinu lui daca gresesc sa ma corecteze cineva?

Most_Wanted 18-03-07 20:35

Re: Tico BH-81-SLY
 
Quote:

Originally Posted by God85 (Post 794984)
most wanted...respect frate...ai una din cele mai modificate masini din romania

nu nu ...nu e masina mea ...miar place :D .....eu daor am prezentato aici ..ca zic eu merita ....
din cate stiu eu nu mai exista tico cu LAMBO DORS .....dar sigur vor mai iesii ....

Most_Wanted 19-03-07 12:48

Re: Tico BH-81-SLY
 
......pe viitor sar putea..deci sar putea ..nu e sigur ...sa vedeti un TICO ""BILNG BLING"""...am vb aseara cu cineva ...si a zis ca e de acor d ca pe viitor sa ii facem o operatie estetica la inca un tico :D acum o sa vedem pote intervine vreo schimbare de plan

moise 22-03-07 09:48

Re: Tico BH-81-SLY
 
Foarte urata masina, dar RESPECT!

Bobby boss 22-03-07 14:39

Re: Tico BH-81-SLY
 
Lam admirat de 1data cand lam vazut e super frumos abia astept sa vad ce iese din el acu spor la tunareala baeti

HoricutzWSR 26-03-07 09:56

Re: Tico BH-81-SLY
 
masina a luat o cupa pt Best Fast&Furious look la Carstyling HU in ungaria...felicitari schully :) :peace:

tavisor 26-03-07 21:26

Re: Tico BH-81-SLY
 
Quote:

Originally Posted by hori_cutz_tuning (Post 818102)
masina a luat o cupa pt Best Fast&Furious look la Carstyling HU in ungaria...felicitari schully :) :peace:

inca o cupa))))))) pt suly bravo omule,te caut zilele astea ca vreau sa vb cu tine.

vazilro 26-03-07 22:36

Re: Tico BH-81-SLY
 
Felicitari. Multe nopti nedormite si weekend-uri muncite ca sa o aduci in stadiul asta. Asta numesc eu pasiune pt modificat masini...Bafta in continuare.


All times are GMT +2. The time now is 21:55.

- Copyright 2026 4Tuning