Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Constanta (https://forum.4tuning.ro/339-constanta.html)
-   -   Peugeot 205 Gti (https://forum.4tuning.ro/339-constanta/32285-peugeot-205-gti.html)

ady_gti 25-11-07 10:39

Re: Peugeot 205 Gti
 
6 Attachment(s)
si cateva poze de la ziua mea;)

ady_gti 25-11-07 10:47

Re: Peugeot 205 Gti
 
6 Attachment(s)
inca o serie

ady_gti 25-11-07 10:58

Re: Peugeot 205 Gti
 
6 Attachment(s)
:) alte poze

M Y U 25-11-07 11:40

Re: Peugeot 205 Gti
 
A fost belea..din cate se vede in foto..unde este chiorete...si ce este cu ursu ala urat in foto...:)) ..glumesc...a iesit frumos.transmite-i lu dns.
PS:Io ti-am dat cadoul da......cand vin faci cinste..:))

Danutza-cta 26-11-07 14:32

Re: Peugeot 205 Gti
 
cand am vazut prima serie de poze....te`am injurat adi am zis ca eu nu apar pe acolo...te pupik dulcik..si belea chindia..pacat ca nu ati putut veni

Yackone 26-11-07 18:46

Re: Peugeot 205 Gti
 
mah da' pe agapescu de unde l-ati pescuit???am auzit ca numa alcool a curs la robinet;)

lks...ti-ai skimbat orientarea????:D

LKS 27-11-07 11:21

Re: Peugeot 205 Gti
 
Quote:

Originally Posted by Yackone (Post 1217206)
mah da' pe agapescu de unde l-ati pescuit???am auzit ca numa alcool a curs la robinet;)

lks...ti-ai skimbat orientarea????:D

nu bre ..inca imi plac fetele ...doar ca am o slabiciune pentru astea cretze :D

mikafly 29-11-07 08:48

Re: Peugeot 205 Gti
 
Luas cand s eimbata nu mia tine cont...ca e femeie..barbat...caine...oaie...vaca...porc...frea ca tot

LKS 29-11-07 09:45

Re: Peugeot 205 Gti
 
Quote:

Originally Posted by mikafly (Post 1221129)
Luas cand s eimbata nu mia tine cont...ca e femeie..barbat...caine...oaie...vaca...porc...frea ca tot

vb lu adi ..Tragaci de ELITA ! ..nu mai conteaza ..orice gaura cu par ..se ..tunde :D
fly..vezi ca acum stiu unde stai ..eu stau la hotelul de langa tine :D

ct02ypv 27-02-09 11:04

Re: Peugeot 205 Gti
 
nu se mai aude nimica de leutul "turbat"
am auzit ca s`ar fi imbolnavit:(

Danutza-cta 10-12-09 15:08

Re: Peugeot 205 Gti
 
a decedat :( ..

Yackone 11-12-09 11:40

Re: Peugeot 205 Gti
 
din pacate:rolleyes2

THE BLACK DREAM 11-12-09 11:42

Re: Peugeot 205 Gti
 
Jos palaria foarte tare masinuta


All times are GMT +2. The time now is 04:22.

- Copyright 2026 4Tuning