![]() |
Re: e34.BBB.
asteptam primavara-vara pentru poze:)
acuma hiberneaza.. (cand o sa fie si gata de oras parfumat aranjat) |
Re: e34.BBB.
5 Attachment(s)
prima tura pe anu asta.....
ne prezentam chiar foarte bine dupa iarna (doar o roata un pic lasata)... |
Re: e34.BBB.
In sfarsit ai scos'o la plimbare...asteptam de mult sa o vad pe bulevard...ca pe tine te vad mai mereu la uniforma in e398)
|
Re: e34.BBB.
:D
sunt filat :) |
Re: e34.BBB.
BR44BBB
a fost astazi pe buzaului si pe DE584 pana pod la albina o incalzire asa mica (la plimbare cu baieti:)))) |
Re: e34.BBB.
1 Attachment(s)
:) la o turicica
|
Re: e34.BBB.
Nu il mai ti pe bulevard? Chiar imi e dor sa il admir..dar de ceva vreme numai e39:cry:
|
Re: e34.BBB.
1 Attachment(s)
Ne pregatim de vara.....
|
Re: e34.BBB.
Deci a ta e pisica? Am vazut-o ieri...Chiar ma gandeam daca e a ta:rolleyes2
|
Re: e34.BBB.
O sa apara duminica pe traseu....sper...
Iar luni sa fie asa o fitza pentu cei de la liceu...acolo pe bulevard |
Re: e34.BBB.
Te'am vazut azi cu pisica...frumoasa...nu am ce spune:rolleyes2
|
Re: e34.BBB.
Ce imi mai place cand o vad sau cand treci pe langa mine , e LOW masina ;)
|
Re: e34.BBB.
Frumoasa bestia, sa o conduci sanatos :P
|
Re: e34.BBB.
Multumesc!!!!
|
Re: e34.BBB.
1 Attachment(s)
Frate langa frate!:D
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:44. |
- Copyright 2026 4Tuning