Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 5 (https://forum.4tuning.ro/644-masina-mea-bmw-seria-5.html)
-   -   e34.BBB. (https://forum.4tuning.ro/644-masina-mea-bmw-seria-5/321865-e34-bbb.html)

frantz1983 31-01-13 14:47

Re: e34.BBB.
 
asteptam primavara-vara pentru poze:)
acuma hiberneaza..
(cand o sa fie si gata de oras parfumat aranjat)

frantz1983 13-03-13 18:32

Re: e34.BBB.
 
5 Attachment(s)
prima tura pe anu asta.....
ne prezentam chiar foarte bine dupa iarna (doar o roata un pic lasata)...

BR96FLR 14-03-13 12:51

Re: e34.BBB.
 
In sfarsit ai scos'o la plimbare...asteptam de mult sa o vad pe bulevard...ca pe tine te vad mai mereu la uniforma in e398)

frantz1983 14-03-13 19:24

Re: e34.BBB.
 
:D
sunt filat :)

frantz1983 14-03-13 19:25

Re: e34.BBB.
 
BR44BBB
a fost astazi pe buzaului si pe DE584 pana pod la albina o incalzire asa mica (la plimbare cu baieti:))))

frantz1983 26-03-13 22:25

Re: e34.BBB.
 
1 Attachment(s)
:) la o turicica

BR96FLR 05-06-13 18:21

Re: e34.BBB.
 
Nu il mai ti pe bulevard? Chiar imi e dor sa il admir..dar de ceva vreme numai e39:cry:

frantz1983 05-06-13 18:35

Re: e34.BBB.
 
1 Attachment(s)
Ne pregatim de vara.....

BR96FLR 05-06-13 18:38

Re: e34.BBB.
 
Deci a ta e pisica? Am vazut-o ieri...Chiar ma gandeam daca e a ta:rolleyes2

frantz1983 08-06-13 03:35

Re: e34.BBB.
 
O sa apara duminica pe traseu....sper...
Iar luni sa fie asa o fitza pentu cei de la liceu...acolo pe bulevard

BR96FLR 10-06-13 21:23

Re: e34.BBB.
 
Te'am vazut azi cu pisica...frumoasa...nu am ce spune:rolleyes2

S0rYnAkE 11-06-13 15:18

Re: e34.BBB.
 
Ce imi mai place cand o vad sau cand treci pe langa mine , e LOW masina ;)

Al1n- 11-06-13 18:24

Re: e34.BBB.
 
Frumoasa bestia, sa o conduci sanatos :P

frantz1983 16-06-13 17:10

Re: e34.BBB.
 
Multumesc!!!!

frantz1983 16-06-13 17:17

Re: e34.BBB.
 
1 Attachment(s)
Frate langa frate!:D


All times are GMT +2. The time now is 15:44.

- Copyright 2026 4Tuning