![]() |
Re:
Quote:
|
1 Attachment(s)
Ghici!
|
cred ca e japoneza.... corect sau nu ? :roll: :? :roll:
|
1 Attachment(s)
Nu! :lol: E europeana!
|
Citroen sau peugeot
PEACE :peace: |
bai dadi... am cautat-o vreo 3 ore pe net de mi-au iesit okii ca la melk :shock: :shock: :shock: ....
nu cred ca e nici peugeot nici citroen.... pare mai degraba un volvo vechiutz (dar n'are nici o gena de la 460 sau 340) sau o britanica ratata (dar rover nu a avut niciodata - sau nu stiu eu cel putin - jante ca alea, iar astonul n'ar fi scos semnalizatorul in exterior nici sa-l tai cu lama-parerea mea) deci: NU STIU !!!!! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: |
Rover, imediat vine si modelul
|
1 Attachment(s)
SD - 1
Nu este prototip sau masina rara... Doar la noi ar fi privita asa. |
mi se pare ca e isuzu , am mai vazut dar nu mai stiu sigur
|
Mda la sigur 100 % isuzu! BEBE baga poza!
|
1 Attachment(s)
indiciu : japoneza ... restu ..
|
E cumva Suzuki? :D
|
Suzuki Alto ?
|
nu e suzuki
|
Re:
Quote:
Am mentionat modelul nepoate, SD-1... - Honda |
| All times are GMT +2. The time now is 09:13. |
- Copyright 2026 4Tuning