![]() |
Re: E36 - 325i
1 Attachment(s)
Intre timp am montat azi si volanul de pe un M3.nu sunt foarte incantat,as vrea mai mult modelul fara airbag tot de m3. ce ziceti?
|
Re: E36 - 325i
1 Attachment(s)
am refacut volanul si acum sunt foarte incantat de el:)
|
Re: E36 - 325i
Rog un moderator sa inchida topicul.Multumesc
|
| All times are GMT +2. The time now is 00:00. |
- Copyright 2026 4Tuning