![]() |
Re: Un Matiz Oradean
Quote:
Din pasiune pentru masina pe care o detii ! DAk omu avea Corvette poate si-l prepara pe ala. :D |
Re: Un Matiz Oradean
3 Attachment(s)
noul meu dvd,nu e ceva firma cu renume dar principalul e ca merge)))),mai am vreau sa-mi bag un monitor pe plafonul masinii pt pasagerii din spate.Principalul e ca citeste orice cd,dvd,ma pot uita la filme de calc))))))))0
|
Re: Un Matiz Oradean
Quote:
sooper frumos |
Re: Un Matiz Oradean
Super fromus!! Bafta in continuare! Ce ai la motor, nu l-ai modificat si pe el?
In spate mai bine pui DVDul in tetiere parerea mea:D. |
Re: Un Matiz Oradean
Hmmz....super tare...dar eu zic sa nu te cam dai in vant dupa dvd in spate...fiindca ala nu se poate masca noaptea si nu stii ce "binevoitori" trec pe langa masina si in 3 min ramai fara el. Astea din parasolare se mascheaza ca le pui sus si gata..nu se vede nimic. Daca nu ai alarma cu gps , nu are sens :-)
|
Re: Un Matiz Oradean
Quote:
|
Re: Un Matiz Oradean
Quote:
|
Re: Un Matiz Oradean
Auzi Tavisor nu esti in nici un club auto ?
|
Re: Un Matiz Oradean
Quote:
|
Re: Un Matiz Oradean
Nu ajungi la 4tuning day ??:-)
|
Re: Un Matiz Oradean
Quote:
|
Re: Un Matiz Oradean
Quote:
Ok am inteles. DAr nu vii nici macar fara masina sa vizitezi ? |
Re: Un Matiz Oradean
Auzi man oare merg jante pe 14" fara nici o modificare ??? :-) Cred k intra tu ce zici ?
|
Re: Un Matiz Oradean
Quote:
|
Re: Un Matiz Oradean
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:59. |
- Copyright 2026 4Tuning