Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Piatra-Neamt (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt.html)
-   -   Cafeneaua nemţenilor de pe 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt/31264-cafeneaua-nemtenilor-4tuning.html)

Ali_ump 27-01-07 19:26

Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning
 
Asteptam si Roman-u pe forum ca am vazaut ca o fost multa lume de la Roman aseara la intalnirea saptamanala.....

bogdan_FVJ 30-01-07 15:18

Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning
 
lasa sa vina lumea alin...sa umplem parcarea din centru :)......bun asa....abia astept sa vad ce o sa iasa pe 18 feb.....peace

Ali_ump 30-01-07 17:50

Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning
 
Quote:

Originally Posted by bogdan_FVJ (Post 722569)
lasa sa vina lumea alin...sa umplem parcarea din centru :)......bun asa....abia astept sa vad ce o sa iasa pe 18 feb.....peace

O sa fie frumos si atunci...o sa avem ocazia sa cunoastem mai multa lume de prin alte parti cu aceeasi pasiune ca si noi....;)

bogdan_FVJ 31-01-07 10:37

Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning
 
sincer sper sa fie misto si sa vina lumea ...sa ne mai clatim ochii cu ceva bolizi :))

Ali_ump 31-01-07 15:34

Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning
 
Quote:

Originally Posted by bogdan_FVJ (Post 723981)
sincer sper sa fie misto si sa vina lumea ...sa ne mai clatim ochii cu ceva bolizi :))

Pai na io din ce am vb cu baetii pe forum si in prv...am inteles ca vine Iasi-u, Bacau-u, Suceava, Botosani , Roman , Targu Neamt.....cam astea sunt orasele de unde vin oamenii cu masinile pt intalnire....si spersa fie in numar cat mai mare....insa repet scopul aceastei intalniri nu este neaparat pt a prezenta masinile ci pt a cunoastea alte comunitati in ideea de a forma o comunitate mare ...unita ...a Moldovei...
Si intalniri din acestea vor avea loc lunar in fiecare orash din Moldova! Inca nu stiu care urmeaza dupa Piatra Neamt....:twisted:

slip 31-01-07 17:10

Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning
 
we alin..cum nu stii cand va fi urmatoarea frate?? de MAREA INTALNIRE EUROPEANA de pe 18 Martie.. IASI..
sa mor io...de o ora ma kinui sa scriu mesaju asta :))) ... si nu mai reusesc..am avut clienti la greu :D

hai k mai scriu cand ajung acasa...
bafta

Ali_ump 31-01-07 17:14

Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning
 
Quote:

Originally Posted by slip (Post 724505)
we alin..cum nu stii cand va fi urmatoarea frate?? de MAREA INTALNIRE EUROPEANA de pe 18 Martie.. IASI..
sa mor io...de o ora ma kinui sa scriu mesaju asta :))) ... si nu mai reusesc..am avut clienti la greu :D

hai k mai scriu cand ajung acasa...
bafta

Am vrut sa vad daca reactioneaza careva:lol: :lol: ...si eram suta la suta sigur ca tu o sa fii primu:twisted:
Normal ...urmatoarea la Iasi pe 18 Martie 2007 in parcarea de la Palatul Culturii la ora 12:00 ...stiu frate ...stiu:D

bogdan_FVJ 31-01-07 18:20

Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning
 
Quote:

Originally Posted by Ali_ump (Post 724354)
Pai na io din ce am vb cu baetii pe forum si in prv...am inteles ca vine Iasi-u, Bacau-u, Suceava, Botosani , Roman , Targu Neamt.....cam astea sunt orasele de unde vin oamenii cu masinile pt intalnire....si spersa fie in numar cat mai mare....insa repet scopul aceastei intalniri nu este neaparat pt a prezenta masinile ci pt a cunoastea alte comunitati in ideea de a forma o comunitate mare ...unita ...a Moldovei...
Si intalniri din acestea vor avea loc lunar in fiecare orash din Moldova! Inca nu stiu care urmeaza dupa Piatra Neamt....:twisted:

Tot ii bun......o sa fie ceva misto zic eu......vom vedea.......we will be one big happy familly ;)

slip 31-01-07 23:05

Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning
 
acuma am ajuns si eu acasa... da nu mai am vlaga..sunt prea rupt k sa mai zic ceva.. asa k o sa las pe maine..
o sa discutam despre intalniri.. ;) si apropo...dak iese treaba buna la neamt.. si sunt convins k o sa iasa..atunci imi datoratzi o bere ;) k incerc sa aduc oameni acolo.. k sa facem teaba buna cu timpul...
numai bine.. somn usor,...

Ali_ump 31-01-07 23:10

Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning
 
Quote:

Originally Posted by slip (Post 725124)
acuma am ajuns si eu acasa... da nu mai am vlaga..sunt prea rupt k sa mai zic ceva.. asa k o sa las pe maine..
o sa discutam despre intalniri.. ;) si apropo...dak iese treaba buna la neamt.. si sunt convins k o sa iasa..atunci imi datoratzi o bere ;) k incerc sa aduc oameni acolo.. k sa facem teaba buna cu timpul...
numai bine.. somn usor,...

Dau si doua beri nu problema ...numai sa iasa bine la Piatra ....fara incidente si chestii de genu asta ...si bineinteles sa fim in numar cat mai mare ...:rolleyes2

dangti16v 01-02-07 17:20

Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning
 
Quote:

Originally Posted by Ali_ump (Post 725131)
Dau si doua beri nu problema ...numai sa iasa bine la Piatra ....fara incidente si chestii de genu asta ...si bineinteles sa fim in numar cat mai mare ...:rolleyes2

Daca iese bine dau si eu o bere !!!!!:D

Ali_ump 01-02-07 17:25

Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning
 
Quote:

Originally Posted by slip (Post 725124)
acuma am ajuns si eu acasa... da nu mai am vlaga..sunt prea rupt k sa mai zic ceva.. asa k o sa las pe maine..
o sa discutam despre intalniri.. ;) si apropo...dak iese treaba buna la neamt.. si sunt convins k o sa iasa..atunci imi datoratzi o bere ;) k incerc sa aduc oameni acolo.. k sa facem teaba buna cu timpul...
numai bine.. somn usor,...

:drunk: :drunk: vezi ca se aduna berile....si poate pleci luni dimineatza de aici:lol:

slip 01-02-07 17:28

Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning
 
hai k in stilu asta plec acasa cu berile in portbagaj... :lol: ma fac cu o naveta :D
sa ne vedem sanatosi ;)
numai bine..
cu respect ..slip ..

slip 01-02-07 17:29

Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning
 
Quote:

Originally Posted by Ali_ump (Post 725995)
:drunk: :drunk: vezi ca se aduna berile....si poate pleci luni dimineatza de aici:lol:

:))))))))))) tare faza.. :D
eu scriam cand ai postat.. dar vad k ne gandeam la acelasi lucru... SA BEAU BERE MOCA ,.,.si sa plec luni :D :)))
va salut

dangti16v 02-02-07 18:17

Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning
 
mai baiezi mai usor cu berile ca poate dupa aia va.:punch: in loc sa va..:hug: ...:lol: :lol: :lol:


All times are GMT +2. The time now is 05:26.

- Copyright 2024 4Tuning