Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S. Speedline Motorsport (https://forum.4tuning.ro/336-speedline-motorsport.html)
-   -   De toate pentru toti ... (https://forum.4tuning.ro/336-speedline-motorsport/30243-a.html)

Paul 28-02-07 15:02

Re: De toate pentru toti ...
 
cu cat mai multzi cu atat mai bine. raliu, distractzie si mai avem si peisaj ce naiba :P :lol:

glumeam ...


va asteptam !

Bigu 09-03-07 07:26

Re: De toate pentru toti ...
 
siteul si forumul nostru? nu mai exista?

mikafly 09-03-07 07:48

Re: De toate pentru toti ...
 
Quote:

Originally Posted by Bigu (Post 788953)
siteul si forumul nostru? nu mai exista?

So stricat...sa crashit......dar o sa se repare.....speram,,,,,

Bigu 09-03-07 23:37

Re: De toate pentru toti ...
 
ca fapt divers si totusi destul de grav...toti vrem tuning show da nimeni nu are stikere...plm

blondu_glf 2 10-03-07 01:12

Re: De toate pentru toti ...
 
am mai intrebat si eu treaba asta pe forumul invizibil dar se pare ca nimeni nu isi da batai de cap.......

Paul 10-03-07 16:56

Re: De toate pentru toti ...
 
Mugureleee, ce se mai aude de stickere !?

Bigu 10-03-07 23:15

Re: De toate pentru toti ...
 
un ecou.....:D

M Y U 13-03-07 08:09

Re: De toate pentru toti ...
 
https://www.youtube.com/watch?v=IbBbYLNa3dQ

LKS 13-03-07 11:58

Re: De toate pentru toti ...
 
stai bre nea tomele :D :D

mikafly 13-03-07 14:55

Re: De toate pentru toti ...
 
Quote:

Originally Posted by LKS (Post 795494)
stai bre nea tomele :D :D

Looool!!!.....toti infractorii din navodari si ct......

ady_gti 13-03-07 15:23

Re: De toate pentru toti ...
 
ce panarama a fost in ziua aia frate .... eu nu eram cu masina dar tot de mine sa luat al dreaq jegos ... :))) cica eu ii adun pe totzi acolo :))

mikafly 13-03-07 16:12

Re: De toate pentru toti ...
 
Quote:

Originally Posted by ady_gti (Post 795865)
ce panarama a fost in ziua aia frate .... eu nu eram cu masina dar tot de mine sa luat al dreaq jegos ... :))) cica eu ii adun pe totzi acolo :))

pai si ce nu e asa?....tu esti capul rautatilor.....totul numai din vina ta......

LKS 13-03-07 18:23

Re: De toate pentru toti ...
 
Quote:

Originally Posted by ady_gti (Post 795865)
ce panarama a fost in ziua aia frate .... eu nu eram cu masina dar tot de mine sa luat al dreaq jegos ... :))) cica eu ii adun pe totzi acolo :))

"ba baiatule ...tu n`o sa mori acasa ...asculta la mine" :D :D :D

blondu_glf 2 14-03-07 01:12

Re: De toate pentru toti ...
 
super tare.............da era disperat politzaiul ala........nu mai stia ce sa zica......isi fortase creierul la faza ca..."nu o sa mori acasa"

gabby1984 17-03-07 21:35

Re: De toate pentru toti ...
 
Speedline constanta... suntetzi cu capu... sincer... FLY DNE AZG ce ziceti...incercam sa facem un clasament cu cei mai terminati oameni din navodari???

Pt locul intai il propun pe ne-a Toma care mai nou citeste`n permis si iti spune viitoru...AZG-u stie...=))


All times are GMT +2. The time now is 19:00.

- Copyright 2026 4Tuning