![]() |
Re: De toate pentru toti ...
cu cat mai multzi cu atat mai bine. raliu, distractzie si mai avem si peisaj ce naiba :P :lol:
glumeam ... va asteptam ! |
Re: De toate pentru toti ...
siteul si forumul nostru? nu mai exista?
|
Re: De toate pentru toti ...
Quote:
|
Re: De toate pentru toti ...
ca fapt divers si totusi destul de grav...toti vrem tuning show da nimeni nu are stikere...plm
|
Re: De toate pentru toti ...
am mai intrebat si eu treaba asta pe forumul invizibil dar se pare ca nimeni nu isi da batai de cap.......
|
Re: De toate pentru toti ...
Mugureleee, ce se mai aude de stickere !?
|
Re: De toate pentru toti ...
un ecou.....:D
|
Re: De toate pentru toti ...
|
Re: De toate pentru toti ...
stai bre nea tomele :D :D
|
Re: De toate pentru toti ...
Quote:
|
Re: De toate pentru toti ...
ce panarama a fost in ziua aia frate .... eu nu eram cu masina dar tot de mine sa luat al dreaq jegos ... :))) cica eu ii adun pe totzi acolo :))
|
Re: De toate pentru toti ...
Quote:
|
Re: De toate pentru toti ...
Quote:
|
Re: De toate pentru toti ...
super tare.............da era disperat politzaiul ala........nu mai stia ce sa zica......isi fortase creierul la faza ca..."nu o sa mori acasa"
|
Re: De toate pentru toti ...
Speedline constanta... suntetzi cu capu... sincer... FLY DNE AZG ce ziceti...incercam sa facem un clasament cu cei mai terminati oameni din navodari???
Pt locul intai il propun pe ne-a Toma care mai nou citeste`n permis si iti spune viitoru...AZG-u stie...=)) |
| All times are GMT +2. The time now is 19:00. |
- Copyright 2026 4Tuning