![]() |
9 Attachment(s)
Hai sa vedem ce va mai aratam astazi. Frame Buggy , noi postam ,noi comentam.Succes!!!
Lucrarea este facuta manual daca nu v-ati dat seama , realizata in 3 zile din sarma de cupru , superglue si elementele de la niste machete stricate. |
Re: Machete in lucru - Schumy
Interesant proiectul!
Poate gasesti alte roti... |
Re: Machete in lucru - Schumy
9 Attachment(s)
Sper sa gasesc alte roti ca nici mie nu-mi plac astea dar din pacate este tot ce am pentru buggy-ul asta.
Gata! |
Re: Machete in lucru - Schumy
10 Attachment(s)
Trecem mai departe.
FOrd Escort Rs Cosworth 5 lei Burago |
Re: Machete in lucru - Schumy
4 Attachment(s)
Postam p-aici mai mult sa fie pozele salvate undeva daca se pierd din hdd cred.Eh mergem inainte.!
|
Re: Machete in lucru - Schumy
9 Attachment(s)
Lancia Delta S4 cu probleme la masca fata unde am gresit putin cu argintiul dar o repar , n-am astupat aerisirea din plafon si are roti de 2 bani.
|
Re: Machete in lucru - Schumy
Fordul e bestial Andrei
|
Re: Machete in lucru - Schumy
1 Attachment(s)
Oltcit racing
|
Re: Machete in lucru - Schumy
Quote:
de unde ai procurat stikerele care sunt pe sub olcit,vreau si euuuuuuu:D |
Re: Machete in lucru - Schumy
Īmi place felul īn care vopseşti maşinile!
Ies foarte bine, mai puţin alea cu linii mai ciudate... Aceeaşi īntrebare ca şi dog99, cum ai reuşit să faci rost de acele decal-uri? |
Re: Machete in lucru - Schumy
Le-am primit de la cineva care le-a scos la un centru unde aveau hartie d-asta autocolanta laminata dar se pot pune numai chenarele cu numere .Reclamele au iesit prost ca si imagine si se vad oribil pe macheta ca sunt si groase.
|
Re: Machete in lucru - Schumy
Cauta coli de decal specializate (de preferinta inkjet). Intr-o vreme se gaseau si la noi fara probleme.
|
Re: Machete in lucru - Schumy
20 Attachment(s)
poze
Alt dric , platforma , roti modificate deagostini |
Re: Machete in lucru - Schumy
Nu stiu ce ai vrut tu sa faci, dar daca ai dorit sa faci tricollorul pe masina, ordinea corecta e albastru-galben-rosu, dar exista posibiltatea sa fi facut asa din dorinta ta. Dar imi place platforma si dricul.
|
Re: Machete in lucru - Schumy
3 Attachment(s)
De ce e ordinea corecta albastru - galben - rosu? ?
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:13. |
- Copyright 2026 4Tuning