Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tuning pe machete (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete.html)
-   -   Machete in lucru - timitza09 (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete/298484-machete-lucru-timitza09.html)

DoruD 10-03-12 13:52

Re: Machete in lucru - timitza09
 
Salut si felicitari pentru realizarea de mai jos

http://s2.4tuning.ro/?mmid=f6f78fa64210e3136

Spoor!

timitza09 10-03-12 16:57

Re: Machete in lucru - timitza09
 
Multumesc Doru !

Radule, cu podeaua cred ca ai dreptate, dar oricum o las asa ca e prototip , trebuie sa aiba ceva special :lol::lol:

timitza09 10-03-12 20:06

Re: Machete in lucru - timitza09
 
1 Attachment(s)
Am gasit prin cutia mea cu piese astea, cred ca ma ajuta 8)

neamtu07 10-03-12 20:07

Re: Machete in lucru - timitza09
 
Merge acest volan pe dacie

2010 10-03-12 20:49

Re: Machete in lucru - timitza09
 
Quote:

Originally Posted by timitza09 (Post 4924723)
Am gasit prin cutia mea cu piese astea, cred ca ma ajuta 8)

Daca dai si cate doua gauri pe spita o sa dea si mai bine, parerea mea..

neamtu07 10-03-12 20:50

Re: Machete in lucru - timitza09
 
Quote:

Originally Posted by neamtu07 (Post 4924724)
Merge acest volan pe dacie

Ai zis bine bre

FED express 10-03-12 21:03

Re: Machete in lucru - timitza09
 
Am si eu unul aproape identic pe care o sa-l pun pe R12-le meu :wink:

neamtu07 10-03-12 21:03

Re: Machete in lucru - timitza09
 
Quote:

Originally Posted by FED express (Post 4924845)
Am si eu unul aproape identic pe care o sa-l pun pe R12-le meu :wink:

Bravo Emil asa sa faci

timitza09 22-03-12 18:45

Re: Machete in lucru - timitza09
 
5 Attachment(s)
Caroseria se pregateste sa intre la vopsit !
Am eliminat aerisirea capota si busonul benzina a fost mutat in spate. Aceste modificari au ca scop eliminarea ultimei urme ca aceasta macheta a fost gordini!

alonso01 22-03-12 19:13

Re: Machete in lucru - timitza09
 
Salut
Ce culoare o vopsesti?

2010 22-03-12 20:05

Re: Machete in lucru - timitza09
 
Impecabil...

Miria 22-03-12 22:46

Re: Machete in lucru - timitza09
 
Acum sincer cine te ajuta?:D Nu imi vine sa cred ca un pusti de 13 ani e capabil sa fie chiar atat de bun in tinichigerie.Cred ca te ajuta si un adult:lol:.

timitza09 23-03-12 07:52

Re: Machete in lucru - timitza09
 
Uite, sa lamurim ceva !

Va mai aduceti aminte cand erau invadate forumurile de masinute mazgalite , poxilina , markere si altele , toate aceste creatile lui ''Tractoritza'' / ''Timitza'' ?! Asta era acum ceva timp, poate un an jumate-doi ?!
Cine ma cunoaste de la inceput, a urmarit evolutia mea treptat !
Intre timp, si eu am lasat gura mica si am incercat sa invat tot ce se poate invata de la cei mai mari si sa ii respect . Am preferat sa stric multe, dar sa invat singur ! Multumesc mult celor care mi-au spus ce si cum !
Respect, Radu, Costi si altii care chiar daca au vorbit mai dur la momentul respectiv mi-a prins bine in final !

Miria 23-03-12 11:28

Re: Machete in lucru - timitza09
 
Daca le faci tu atunci, jos palaria.Cand vei creste mare asta ar trebui sa iti fie meseria, in mod cert vei face bani multi!

pro street remus 24-03-12 22:09

Re: Machete in lucru - timitza09
 
Quote:

Originally Posted by Miria (Post 4946164)
Daca le faci tu atunci, jos palaria.Cand vei creste mare asta ar trebui sa iti fie meseria, in mod cert vei face bani multi!

Si eu il admir mult pe baiatul asta, chiar stie ce face.


All times are GMT +2. The time now is 17:44.

- Copyright 2026 4Tuning