Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Brasov (https://forum.4tuning.ro/50-brasov.html)
-   -   Radare in Brasov (https://forum.4tuning.ro/50-brasov/29752-radare-brasov.html)

Bigu 10-09-07 16:51

Re: Radare in Brasov
 
Quote:

Originally Posted by BascaBV (Post 1090523)
Radar pe Strada lunga azi ... m-am ars de 4 puncte :D

ai incercat sa ramai in casa? e mai ieftin!

BascaBV 10-09-07 22:03

Re: Radare in Brasov
 
Niezhau astept din zi in zi sa primesc avizu de predare a carnetului :(

Bigu 10-09-07 23:37

Re: Radare in Brasov
 
deja ai strans bonusul???

42ning 11-09-07 00:49

Re: Radare in Brasov
 
azi la 11.30 noapte la Ceasu` Rau radar sa ma @#$ in gura lor de !@#$%^ pt. 70km/h.

sKyNeT 11-09-07 01:45

Re: Radare in Brasov
 
Quote:

Originally Posted by 42ning (Post 1093125)
azi la 11.30 noapte la Ceasu` Rau radar sa ma @#$ in gura lor de !@#$%^ pt. 70km/h.

=)))))))) tu erai cu hyundaiul ???

42ning 11-09-07 15:44

Re: Radare in Brasov
 
din pacate

muntean 12-09-07 23:29

Re: Radare in Brasov
 
Nu sunt din Brasov, ca atarare poate cineva sa-mi zica ce inregistreaza camera de la Spitalul judetean.

Merci

popica 17 17-09-07 18:54

Re: Radare in Brasov
 
EKG-ul .

sKyNeT 30-11-07 17:44

Re: Radare in Brasov
 
Quote:

Originally Posted by popica 17 (Post 1105243)
EKG-ul .

:lol: :lol: :lol: :lol:

tuner 02-12-07 14:11

Re: Radare in Brasov
 
viteza cu care se deplaseaza ambulantele prin intersectie :))

Flow 30-01-09 09:26

Re: Radare in Brasov
 
Nu sunt in brasov dar totusi eu zic ca e bine de stiut pt cei ce circula mai des prin tara

http://www.hotnews.ro/stiri-esential...detectorul.htm

Catalyn 30-01-09 09:59

Re: Radare in Brasov
 
Quote:

Originally Posted by muntean (Post 1096978)
Nu sunt din Brasov, ca atarare poate cineva sa-mi zica ce inregistreaza camera de la Spitalul judetean.

Merci

camera de la judetean face parte dintr-o retea de supraveghere care include mai multe zone,ele find arondate la ordine publica si primarie....mai nou se colaboreaza si cu serviciul circulatie,sunt camere web deci accesul il face cine trebuie iar din punct de vedere al supravegherii sunt binevenite fiindca sunt utile la evenimentele din intersectie...deci reteaua e activa la brasov si se va extinde si in alte zone...va faceti griji ca ati mers tare odata? sa nu faceti din asta un obicei:!:

strik3ru 13-02-09 21:54

Re: Radare in Brasov
 
"Big Brother" de Brasov

La inceputul lunii viitoare se preconizeaza punerea in functiune a unui complex sistem de supraveghere video, care va monitoriza atat intersectiile considerate cele mai aglomerate, cat si alte zone din municipiul resedinta de judet. Viceprimarul Miklos Gantz a anuntat ca acest sistem va integra si patru radare.

Am gasit si eu articolul asta pe net. A mai auzit cineva sau este doar un articol de dragul de a umple ziarul ?

sKyNeT 13-02-09 21:56

Re: Radare in Brasov
 
de auzit se aude de mult....unde e problema :)

Tzzantaru 13-02-09 22:23

Re: Radare in Brasov
 
pai problema e ca s-ar putea sa iei un radar si nu stii de unde :D.si te trezesti cu surprize prin posta :))

apropo stie cineva pe unde stau gaborii cu radaru in triaj mai nou?inainte stateau exact acolo unde e ratu.acuma vad masina care ii opreste dupa pod in craiter , da radaru nem.ce dreq fac astia stau in boscheti cu radaru afara?


All times are GMT +2. The time now is 05:21.

- Copyright 2026 4Tuning