Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii machete (https://forum.4tuning.ro/583-discutii-machete.html)
-   -   SARBATORI FERICITE! (https://forum.4tuning.ro/583-discutii-machete/295528-sarbatori-fericite.html)

18MAI 01-01-15 14:44

Re: SARBATORI FERICITE!
 
LA MULTI ANI !!!
Va doresc tuturor SANATATE ,restul sunt maruntisuri pe care vi le faceti sau vi le cumparati !!! ;):D

2010 10-04-15 22:14

Re: SARBATORI FERICITE!
 
Sarbatori cu bine la toti si multa sanatate!!!

paulg 11-04-15 15:33

Re: SARBATORI FERICITE!
 
Sarbatori fericite la toti colectionarii si cat mai multe machete frumoase!

77licu 11-04-15 18:29

Re: SARBATORI FERICITE!
 
Sarbatori ca-n filme!:peace:

icelord24 12-04-15 02:13

Re: SARBATORI FERICITE!
 
Un Paste Fericit sa aveti !!!

Reme 12-04-15 10:45

Re: SARBATORI FERICITE!
 
Sarbatori fericite si pline de lumina alaturi de cei dragi!!! Paste fericit la toata lumea!!!

Zignum 12-04-15 10:55

Re: SARBATORI FERICITE!
 
Paste fericit, sa va aduca iepurasul machete pe plac)

edward4cars 12-04-15 14:21

Re: SARBATORI FERICITE!
 
Paste fericit la toti !

2010 24-12-15 12:13

Re: SARBATORI FERICITE!
 
Sarbatori cu bine la toata lumea!!!

77licu 24-12-15 19:59

Re: SARBATORI FERICITE!
 
Crăciun fericit!

18MAI 24-12-15 20:42

Re: SARBATORI FERICITE!
 
Sarbatori fericite si multa sanatate !!!

Reme 25-12-15 11:00

Re: SARBATORI FERICITE!
 
Doamne ajuta ca acest Craciun sa va implineasca toate dorintele, iar in materie de machete, fie ca in anul 2016 numarul lor sa fie mult mai mare ca in 2015.

A fost un an bun, cu achizitii extraordinare, dar speram sa fie si mai bine!!!

Sarbatori fericite la toata lumea!

2010 31-12-15 08:52

Re: SARBATORI FERICITE!
 
Gānduri bune fug spre voi, sănătate şi noroc! Sărbători fericite şi un An Nou de poveste! La mulţi ani!!!

77licu 31-12-15 09:03

Re: SARBATORI FERICITE!
 
La mulţi ani!

18MAI 31-12-15 10:19

Re: SARBATORI FERICITE!
 
La multi ani cu sanatate !!!


All times are GMT +2. The time now is 17:23.

- Copyright 2026 4Tuning