Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   ANUNTURI ... Vanzari,cumparari,matrimoniale,etc.(caterinca) (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/2942-anunturi-vanzari-cumparari-matrimoniale-etc-caterinca.html)

EvLSant0S 16-12-04 15:25

Pe cat punem pariu ca ,.... mai gasesc ceva informatii pe la colectionari ???

Bogdan_16v 16-12-04 15:31

Santose, ai o placere nebuna de a zgarma in ***...
Apropos, vand zgarmator in *** sub forma de furculitza mai mare, cu tepii indoiti aleatoriu in toate partile, pt o mai buna zgarmare! :wink:

ffocus 16-12-04 15:32

Vand aberatii de pe forum. Livrare prin direct-mail.

PS sau schimb cu info despre fetitza de pe DN1+diferenta :wink:

EvLSant0S 16-12-04 15:32

stiu , ai dreptate ... de aceea .. am reusit sa-mi vand curiozitatea deci .. nu mai caut informatii ..

asta e... asa-s eu ... curios..

Vand curiozitate la kg , 0.1 lei kilogramul... scump ?

Gabi_323i 16-12-04 15:33

vand una bucata colectionar gasit in mina de carbune

Anami 16-12-04 15:38

vand fum de tigara marlboro lights sau schimb noroi de pe bocanci pe curiozitate si insistentZa!

the_mav 16-12-04 15:45

ce-mi plac subtilitatzile... :wink: ...keep up the good work :P
donez pachet gol de tigari

ffocus 16-12-04 15:47

ouch :rolleyes2

PS mare tam-tam pentru un *** :paper:

Gabi_323i 16-12-04 15:48

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Mr.Nice\"
cred k o sa primesti \"COTLETUL\" :lol: :lol: :lol: :lol:


CARMEN, TU NU TE VINZI? DAU 2 PORTII DE CARTOFI, MERGE? DA CINEVA MAI MULT?



PEACE
:peace:

dau 2 portii de cartofi si inca un cartof :mrhappy:

iasi_drifter 16-12-04 17:16

Vand accesorii pt. Dacie:
Carton pt. radiator pt. iarna: 50000 buc
vand praful de pe masina ca nu mai am nevoie de el
vand kilometrii de la bord
dau la schimb masina cu un Ferrari
cumpar caldura pt. masina
vand zgarieturile, indoiturile din diverse locuri de pe masina
vand curent electric de la baterie 1000$ KWh
vand uzura piese
cumpar zgomot suplimentar de la motor
vand noxe
vand derapaje controlate
vand vacuum
vand calamina 1000000 gramul
la urmatorul schimb vand uleiul cu doar 500000
vand turbulente aerodinamice
vand spatii dintre elementele de caroserie
vand zgomot tacheti
cumpar imagine marca
vand femeile de pe bancheta din spate (la colt)
vand florile de gheata de dimineata de pe parbriz (numai la buchet)
vand stres provocat de masina

preturi avantajoase
rog seriozitate

TheSinner2 16-12-04 20:25

vand febra musculara
=
cumpar cerceii pe care mi i-a luat santos

xxdadixx 16-12-04 21:34

Vand cabane de vanatoare in toata romania ! 074NASTASE

SpeedeR 16-12-04 23:54

vand curse (masini de sute reni putere) :suspiciou la plic.. adaugati doar benzina

pret: sute de mii de euro

VFFtuning 17-12-04 09:01

ofer moka compot de alune ambalat la borcane de lemn.
nu mai stati pe ganduri...E MOKA :!: :!: :shock:

EvLSant0S 17-12-04 10:17

cedez fumul din plamanii mei de aseara.... :) care vrea... sa dea un pm :D


All times are GMT +2. The time now is 15:07.

- Copyright 2026 4Tuning