![]() |
Re: Suburbia RacingClub
ms caz...sti doar k actele nu sunt un hop...
hop-ul principal este cel financiar..dar sper s sar peste el si sa imi iasa:-D |
Re: Suburbia RacingClub
N O U membru SuburbiaRacing !
Harry : Opel Vectra A 2.0 16V 170+ Cp BMW M3(black) 400 Cp ( an 2003 pt curiosi :) ) -sper sa apuc sa fac in zilele ce urmeaza poze noilor membrii pe care i`am anuntat. Bafta ! |
Suburbia RacingClub
ai ba caz knd mai faci stickere?
|
Re: Suburbia RacingClub
stickere... cand o sa adere membrii noi ... o sa imi fac si timp sa dau comanda de stickere ! momentan sunt 3 fara sticker ... o sa fac :)
|
Re: Suburbia RacingClub
Quote:
vad k nu stai deloc :)) diseara ce faceti ? aveti drum prin buc ? :-P |
Re: Suburbia RacingClub
AFA... ne`am vazut :D
|
Re: Suburbia RacingClub
mare pacat k au venit aseara chestiile alea asseara :((
n-a mai fost de mult atata lume |
Re: Suburbia RacingClub
uitativa la astea :))
1 il stiu unii :D https://forum.4tuning.ro/attachment.p...3&d=1171648817 https://forum.4tuning.ro/attachment.p...4&d=1171648817 https://forum.4tuning.ro/attachment.p...5&d=1171648817 :)) |
Re: Suburbia RacingClub
cam slabutze masinile...aiurea ca nu e nici una mai cu potential
|
Re: Suburbia RacingClub
dak nu-mi ad si mie cineva ceva cu tractiune spate pe moca :)
|
Re: Suburbia RacingClub
dak nu-mi da si mie cineva ceva cu tractiune spate pe moca :)
|
Re: Suburbia RacingClub
la ce masini te referi vladman??? din video sau club??? (cele din video nu fac parte din S R C... autorii filmuletzelor sunt prieteni ai clubului)
S R C nu raspunde de "evenimentele" lor :) |
Re: Suburbia RacingClub
aaa...ok video nu l-am vazut dar daca ce aveti sunt alea de pe prima pagina e aiurea, incercati sa racolati ceva mai calumea, ceva mai exotic, ceva cu mai multi cai, ceva de show, stiu si eu cateva jucarii care sa va creasca renumele
|
Re: Suburbia RacingClub
4 Attachment(s)
altele
doamne, care isi ia tzeapa de ne dau astia permise :P |
Re: Suburbia RacingClub
cred ca maine o sa pun si eu un mic filmuletz cu acceleratia masinii mele ;) ca maine se termina modificarile...pana incep luni iar:D
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:13. |
- Copyright 2026 4Tuning