Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte cluburi (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi.html)
-   -   Suburbia RacingClub (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/29150-suburbia-racingclub.html)

Gabriel_xenon 31-01-07 23:58

Re: Suburbia RacingClub
 
ms caz...sti doar k actele nu sunt un hop...
hop-ul principal este cel financiar..dar sper s sar peste el si sa imi iasa:-D

-Caz- 01-02-07 15:27

Re: Suburbia RacingClub
 
N O U membru SuburbiaRacing !

Harry : Opel Vectra A 2.0 16V 170+ Cp
BMW M3(black) 400 Cp ( an 2003 pt curiosi :) )

-sper sa apuc sa fac in zilele ce urmeaza poze noilor membrii pe care i`am anuntat.

Bafta !

FREEMANVeSel 09-02-07 06:56

Suburbia RacingClub
 
ai ba caz knd mai faci stickere?

-Caz- 09-02-07 17:02

Re: Suburbia RacingClub
 
stickere... cand o sa adere membrii noi ... o sa imi fac si timp sa dau comanda de stickere ! momentan sunt 3 fara sticker ... o sa fac :)

59AFA 09-02-07 17:20

Re: Suburbia RacingClub
 
Quote:

Originally Posted by -Caz- (Post 740810)
stickere... cand o sa adere membrii noi ... o sa imi fac si timp sa dau comanda de stickere ! momentan sunt 3 fara sticker ... o sa fac :)

daca n'ai stickere pt toti membrii , lasa k le dam noi :lol: :lol:
vad k nu stai deloc :))
diseara ce faceti ? aveti drum prin buc ? :-P

-Caz- 10-02-07 10:58

Re: Suburbia RacingClub
 
AFA... ne`am vazut :D

FREEMANVeSel 10-02-07 12:45

Re: Suburbia RacingClub
 
mare pacat k au venit aseara chestiile alea asseara :((
n-a mai fost de mult atata lume

FREEMANVeSel 16-02-07 19:04

Re: Suburbia RacingClub
 
uitativa la astea :))
1 il stiu unii :D
https://forum.4tuning.ro/attachment.p...3&d=1171648817
https://forum.4tuning.ro/attachment.p...4&d=1171648817
https://forum.4tuning.ro/attachment.p...5&d=1171648817
:))

vladdaman 17-02-07 02:43

Re: Suburbia RacingClub
 
cam slabutze masinile...aiurea ca nu e nici una mai cu potential

FREEMANVeSel 17-02-07 10:02

Re: Suburbia RacingClub
 
dak nu-mi ad si mie cineva ceva cu tractiune spate pe moca :)

FREEMANVeSel 17-02-07 10:02

Re: Suburbia RacingClub
 
dak nu-mi da si mie cineva ceva cu tractiune spate pe moca :)

-Caz- 17-02-07 13:52

Re: Suburbia RacingClub
 
la ce masini te referi vladman??? din video sau club??? (cele din video nu fac parte din S R C... autorii filmuletzelor sunt prieteni ai clubului)
S R C nu raspunde de "evenimentele" lor :)

vladdaman 17-02-07 17:56

Re: Suburbia RacingClub
 
aaa...ok video nu l-am vazut dar daca ce aveti sunt alea de pe prima pagina e aiurea, incercati sa racolati ceva mai calumea, ceva mai exotic, ceva cu mai multi cai, ceva de show, stiu si eu cateva jucarii care sa va creasca renumele

FREEMANVeSel 18-02-07 01:40

Re: Suburbia RacingClub
 
4 Attachment(s)
altele
doamne, care isi ia tzeapa de ne dau astia permise :P

vladdaman 18-02-07 02:07

Re: Suburbia RacingClub
 
cred ca maine o sa pun si eu un mic filmuletz cu acceleratia masinii mele ;) ca maine se termina modificarile...pana incep luni iar:D


All times are GMT +2. The time now is 01:13.

- Copyright 2026 4Tuning