![]() |
Re:
Quote:
|
2 Attachment(s)
pai atunci uite foto cu masina mea:
|
Re:
Quote:
intr-adevar este o masina care rar vezi ceva asemanator! 8) |
daca va intereseaza un motor
:arrow: https://www.4tuning.ro/forum/viewtopic.php?t=6795 |
vreau sa-mi cumpar un golf2 td cu aproximativ 150-200,000km pareri impresii despre motor...?
|
Re:
Quote:
|
multumesc de raspuns,ma gandeam si eu ca mai poate :D dar vroiam sa mai aud si pe altcineva care mai are
EDIT:tu esti baiatul cu `avionul` :lol: superba masina felicitari!!...merita ceva mai bun de un D :D |
deocmdata e bun un D.e ceea ce imi trebui mie la ora actuala.dupa socotelile mele.
|
caut ceva informatii despre golf2 1,8 16V si G60.ce ziceti care e mai tare??
|
Re:
Quote:
|
bine dupa cai asta e mai tare...insa cum se comporta...?????k am gasit pe o adresa de web k g60 ia 60mph in 8,3 iar 16v in 7,5
www.globalcar.com |
da, cam astea-s valorile...eu am golf 2 - gti 16v (cel de 130cp) si nu am cronometrat niciodata (si nici n-am s-o fac :D ) timpii....sunt super multumit de acceleratie
|
ma alatur si eu celor cu gti... momentan cu gandul si practic peste o luna knd imi vine golfulica ;)
|
caut si eu pareri despre cam la ce sa ma astept dak fac modificarea de la 1,6td la 1,816v.ce tre sa cumpar sau ce nu ce tre sa modific...astept opinii mai ales k mai sunt care au facut acest lucru
|
1 Attachment(s)
''ma-nscriu'' si eu in Club .......
Golf 1 Gti 112 Hp... '83 |
| All times are GMT +2. The time now is 05:31. |
- Copyright 2026 4Tuning