Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii VW (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw.html)
-   -   Club Golf (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw/2882-club-golf.html)

alexutzu 08-04-05 19:18

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"golf II\"
vreau si eu in club golf???se mai poate???

e de ajuns sa pui si tu o poza cu masina aici

golf II 08-04-05 21:57

2 Attachment(s)
pai atunci uite foto cu masina mea:

alexutzu 08-04-05 23:17

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"golf II\"
pai atunci uite foto cu masina mea:

mi-a placut masina ta cand am vazut-o. am ramas placut impresionat de ea! ma gandeam la proprietar ca ar fi un om pe la 50 ani pasionat f tare de asa ceva incat si-a facut interiorul ala de exceptie!
intr-adevar este o masina care rar vezi ceva asemanator! 8)

darkager 12-04-05 19:00

daca va intereseaza un motor
:arrow: https://www.4tuning.ro/forum/viewtopic.php?t=6795

dj05dpx 21-04-05 03:11

vreau sa-mi cumpar un golf2 td cu aproximativ 150-200,000km pareri impresii despre motor...?

golf II 03-05-05 07:36

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"dj05dpx\"
vreau sa-mi cumpar un golf2 td cu aproximativ 150-200,000km pareri impresii despre motor...?

a meu are 340.000 si tot mere.si ink bine.e obosit da mere.asa k dak ar fi km originali fara probleme k e bun.consum???super fain.putina galagie.aici e problema.

dj05dpx 03-05-05 19:34

multumesc de raspuns,ma gandeam si eu ca mai poate :D dar vroiam sa mai aud si pe altcineva care mai are

EDIT:tu esti baiatul cu `avionul` :lol: superba masina felicitari!!...merita ceva mai bun de un D :D

golf II 18-05-05 15:28

deocmdata e bun un D.e ceea ce imi trebui mie la ora actuala.dupa socotelile mele.

golf II 24-06-05 11:01

caut ceva informatii despre golf2 1,8 16V si G60.ce ziceti care e mai tare??

WannaDie 24-06-05 21:50

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"golf II\"
caut ceva informatii despre golf2 1,8 16V si G60.ce ziceti care e mai tare??

care e mai tare??? pai 1.8 16valve are 130 sau 136 de cai,iar G60 are 160 de cai....dupa tine care e mai tare :P ....dar g60 is cam rare motoarerele,cel putin la noi...pe germania gasesti cu masina cu tot dar au pret inca destul de mare tinand cont ca nu pot fi inmatriculate....cauta eventual pe la dezmembrari ori un corrado g60 sau un golf 2 g60.....bafta

golf II 24-06-05 22:27

bine dupa cai asta e mai tare...insa cum se comporta...?????k am gasit pe o adresa de web k g60 ia 60mph in 8,3 iar 16v in 7,5
www.globalcar.com

B12ZMD 27-06-05 11:45

da, cam astea-s valorile...eu am golf 2 - gti 16v (cel de 130cp) si nu am cronometrat niciodata (si nici n-am s-o fac :D ) timpii....sunt super multumit de acceleratie

SpeedeR 27-06-05 15:22

ma alatur si eu celor cu gti... momentan cu gandul si practic peste o luna knd imi vine golfulica ;)

golf II 09-07-05 16:37

caut si eu pareri despre cam la ce sa ma astept dak fac modificarea de la 1,6td la 1,816v.ce tre sa cumpar sau ce nu ce tre sa modific...astept opinii mai ales k mai sunt care au facut acest lucru

CJ-01-WOB 15-07-05 16:07

1 Attachment(s)
''ma-nscriu'' si eu in Club .......

Golf 1 Gti 112 Hp... '83


All times are GMT +2. The time now is 05:31.

- Copyright 2026 4Tuning