Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 - DNG (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/287622-e36-dng.html)

Joltanu` 10-03-12 23:25

Re: E 36 DNG
 
Quote:

Originally Posted by BMMWe36 (Post 4923848)
:rolleyes2 :rolleyes2 :rolleyes2 :rolleyes2

:shock:
Si cat am cautat o poza cu ceva asemanator.

Joltanu` 18-03-12 20:04

Re: E 36 DNG
 
6 Attachment(s)
Un detaliu care mie imi place foarte mult:D
Jantele sunt in continuare, in lucru:dizzy::headache:

Darkside_89 19-03-12 08:41

Re: E 36 DNG
 
Quote:

Originally Posted by Joltanu` (Post 4938426)
Un detaliu care mie imi place foarte mult:D
Jantele sunt in continuare, in lucru:dizzy::headache:

A iesit super,sa-l stapanesti sanatos,frumos!!
Arata frumos frumos!

Joltanu` 19-03-12 18:37

Re: E 36 DNG
 
Quote:

Originally Posted by BMMWe36 (Post 4939139)
A iesit super,sa-l stapanesti sanatos,frumos!!
Arata frumos frumos!

Ms ms domnu`.
Mai am de rezolvat cateva detalii dar dupa ce termin jantele.

Joltanu` 17-04-12 21:48

Re: E 36 DNG
 
16 Attachment(s)
In sfarsit am terminat jantele, dupa 2 luni de frecat la ele. Per total sunt multumit, mai trebuie sa le pun capacele cu bmw si sunt gata. Suspensia mai trebuie sa o las cate un deget si este maxim cat imi permite filetul si trebuie sa imi construiesc un scut sub radiator, ca cel original are burta si aproape il tarai pe asfalt.(ultimele poze):-)
Sper sa pun saptamana asta poze mai de calitate.

Darkside_89 18-04-12 09:00

Re: E 36 DNG
 
Superba masina,in poze e una dar in realitate este de 100 de ori mai faina!!!!
2 luni de munca la jante dar se vede,au iesit frumos!!!!!!!
Acum iti mai trebuie doar niste poze profi!!:D:D

RIcKO 18-04-12 20:07

Re: E 36 DNG
 
Quote:

Originally Posted by Darkside_89 (Post 4985946)
2 luni de munca la jante dar se vede,au iesit frumos!!!!!!!

Drept rasplata .....facem un articol la pisi..:)))

Darkside_89 18-04-12 20:37

Re: E 36 DNG
 
Quote:

Originally Posted by RIcKO (Post 4987137)
Drept rasplata .....facem un articol la pisi..:)))

Chiar merita un articol pisi aceasta pentru ca are o poveste frumoasa!!

Joltanu` 18-04-12 21:51

Re: E 36 DNG
 
Quote:

Originally Posted by Darkside_89 (Post 4985946)
Superba masina,in poze e una dar in realitate este de 100 de ori mai faina!!!!
2 luni de munca la jante dar se vede,au iesit frumos!!!!!!!
Acum iti mai trebuie doar niste poze profi!!:D:D

Quote:

Originally Posted by RIcKO (Post 4987137)
Drept rasplata .....facem un articol la pisi..:)))

Quote:

Originally Posted by Darkside_89 (Post 4987194)
Chiar merita un articol pisi aceasta pentru ca are o poveste frumoasa!!

Ms fain de aprecieri. Sper sa fie frumos afara saptamana viitoare sa ii pot face o sesiune foto ca la carte.

alin-007 18-04-12 23:52

Re: E 36 DNG
 
Foarte frumoasa masina, se vede ca ai lucrat cu o foarte mare placere :D

Joltanu` 19-04-12 21:36

Re: E 36 DNG
 
Quote:

Originally Posted by alin-007 (Post 4987570)
Foarte frumoasa masina, se vede ca ai lucrat cu o foarte mare placere :D

A fost mult de munca si migaleala dar eu zic ca s-a meritat:-)

Joltanu` 23-04-12 13:09

Re: E 36 DNG
 
Stie cineva ce tenta de folie sa-mi pun pe semnale sa fie ca cele smoked?
In nici un caz nu vreau sa le vopsesc, ca oricum nu vor ramane foarte mult asa.:-)
CUMPAR SPLITTER DREAPTA.

Joltanu` 01-05-12 10:46

Re: E 36 DNG
 
23 Attachment(s)
:arrow:

Wilgax 02-05-12 09:26

Re: E 36 DNG
 
Nebunie curata ce a iesit.Rezultatul final e prea frumos:-):shock:

GL91ANB 02-05-12 13:35

Re: E 36 DNG
 
Arata foarte bine!
Felicitari ! :-)


All times are GMT +2. The time now is 15:57.

- Copyright 2026 4Tuning