![]() |
Re: E 36 DNG
Quote:
Si cat am cautat o poza cu ceva asemanator. |
Re: E 36 DNG
6 Attachment(s)
Un detaliu care mie imi place foarte mult:D
Jantele sunt in continuare, in lucru:dizzy::headache: |
Re: E 36 DNG
Quote:
Arata frumos frumos! |
Re: E 36 DNG
Quote:
Mai am de rezolvat cateva detalii dar dupa ce termin jantele. |
Re: E 36 DNG
16 Attachment(s)
In sfarsit am terminat jantele, dupa 2 luni de frecat la ele. Per total sunt multumit, mai trebuie sa le pun capacele cu bmw si sunt gata. Suspensia mai trebuie sa o las cate un deget si este maxim cat imi permite filetul si trebuie sa imi construiesc un scut sub radiator, ca cel original are burta si aproape il tarai pe asfalt.(ultimele poze):-)
Sper sa pun saptamana asta poze mai de calitate. |
Re: E 36 DNG
Superba masina,in poze e una dar in realitate este de 100 de ori mai faina!!!!
2 luni de munca la jante dar se vede,au iesit frumos!!!!!!! Acum iti mai trebuie doar niste poze profi!!:D:D |
Re: E 36 DNG
Quote:
|
Re: E 36 DNG
Quote:
|
Re: E 36 DNG
Quote:
Quote:
Quote:
|
Re: E 36 DNG
Foarte frumoasa masina, se vede ca ai lucrat cu o foarte mare placere :D
|
Re: E 36 DNG
Quote:
|
Re: E 36 DNG
Stie cineva ce tenta de folie sa-mi pun pe semnale sa fie ca cele smoked?
In nici un caz nu vreau sa le vopsesc, ca oricum nu vor ramane foarte mult asa.:-) CUMPAR SPLITTER DREAPTA. |
Re: E 36 DNG
23 Attachment(s)
:arrow:
|
Re: E 36 DNG
Nebunie curata ce a iesit.Rezultatul final e prea frumos:-):shock:
|
Re: E 36 DNG
Arata foarte bine!
Felicitari ! :-) |
| All times are GMT +2. The time now is 15:57. |
- Copyright 2026 4Tuning