Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   4Tuning International (https://forum.4tuning.ro/230-4tuning-international.html)
-   -   Vacante in Romania - 2007 (https://forum.4tuning.ro/230-4tuning-international/28573-vacante-romania-2007-a.html)

3SGE 12-12-07 01:56

Re: Vacante in Romania - 2007
 
Din 16dec pana in 7ian o sa fiu in Baia mare! Craciun si revelion acasa! :D

Urban per4mance 12-12-07 20:40

Re: Vacante in Romania - 2007
 
Eu plec pe 20 si stau pana pe 7...nu mi-am luat concediu in vara sa pot simtii sarbatorile asa cum trbuie.Din cate am auzit,este zapada in romania si frig deci e bine:DSarbatori fericite alaturi de cei dragi tuturor,fie ca noul an sa aduca fiecaruia ce-si doreste.

CJ-01-WOB 12-12-07 20:49

Re: Vacante in Romania - 2007
 
Quote:

Originally Posted by 3SGE (Post 1242637)
Din 16dec pana in 7ian o sa fiu in Baia mare! Craciun si revelion acasa! :D

ai nissanul in Romania ????

3SGE 12-12-07 21:35

Re: Vacante in Romania - 2007
 
Quote:

Originally Posted by CJ-01-WOB (Post 1243550)
ai nissanul in Romania ????

Da. Vii pe la Bm? La o tura daca nu ninge? :D

CJ-01-WOB 13-12-07 00:21

Re: Vacante in Romania - 2007
 
normal. daca imi lasi niste date de contact pe pm vin sa te vizitez

poate il prind si pe tengu


All times are GMT +2. The time now is 12:50.

- Copyright 2026 4Tuning