![]() |
Re: Vacante in Romania - 2007
Din 16dec pana in 7ian o sa fiu in Baia mare! Craciun si revelion acasa! :D
|
Re: Vacante in Romania - 2007
Eu plec pe 20 si stau pana pe 7...nu mi-am luat concediu in vara sa pot simtii sarbatorile asa cum trbuie.Din cate am auzit,este zapada in romania si frig deci e bine:DSarbatori fericite alaturi de cei dragi tuturor,fie ca noul an sa aduca fiecaruia ce-si doreste.
|
Re: Vacante in Romania - 2007
Quote:
|
Re: Vacante in Romania - 2007
Quote:
|
Re: Vacante in Romania - 2007
normal. daca imi lasi niste date de contact pe pm vin sa te vizitez
poate il prind si pe tengu |
| All times are GMT +2. The time now is 12:50. |
- Copyright 2026 4Tuning