![]() |
cu faza cu usha sunt de acord :D very stewpid , dar faza cu sapca nu o inteleg , asa o fi fost in scenariu :d nush.. sa ne lamureasca unu care a fo acolo ,mc mate ??
|
Mah eu am fost acolo si faza cu sapca .... nu trebuia aruncata dar ....e blonda s-a ras 10 min dupa faza aia. ca si faza cand se intalnesc ele doua,intre masini, daca ascultatzi bine se aude cand li se spune sa bata cuba dar vedeti ce a iesit :P pacat ca nu prea gandeau ca in rest .......
|
Eu p-aia o bateam numai cu sapca-n cap, nu de alta, dar sa mi-o scutur de praf... :lol:
|
Vad k bunul meu prieten ALI G va raspuns inaintea mea.Regizorul a spus sa-si dea sapca jos din cap NU SA O ARUNCE,dar fiind blonda a procesat mai greu informatia si pe moment mintea ei i-a dictat sa o arunce,k de...
Fetele nu le-am adus eu ci prietenii PROFETI,nu stiu unde le-au gasit dar stiu k si-au cerut scuze fata de HAI.Nu poti sa le ai pe toate :))) |
Deci pentru toti cei care nu stiu : Combinatia acestui videoclip a fost a lui Mc Mate. El m-a sunat si eu am facut ce am putut in cateva minute. Deci si acesti pusti chiar daca nu au permis de conducere pot face ceva. Ganditi-va ca maine , poimaine ei vor taia soselele in locul multora care se ascund deocamdata in spatele unor posturi pe internet!!! Valoarea lor???? Zero atata timp cat sunt niste fantome!!!!!!
|
Re:
Quote:
bai prostovane,tu suferi rau de tot....te-a mai bagat cineva in seama,eu am cedat primul pentru ca asta e....dar vad ca tu urmaresti IN NEBUNIA TA sa comentezi in continuare eu pot sa-ti raspund,dar imi pare rau sa folosesc cuvinte pe intelesul mintii tale pt.ca mai intra si oameni calumea aici... ASA CA SFATUL MEU AR FI SA-TI VERIFICI POSTURILE TRECUTE,MAI BINE,CA SA OBSERVI CAT DE ANALFABET ESTI,NICI MACAR SA SCRII CORECT ROMANESTE NU ESTI IN STARE.... |
bai bobby las-o in masa de treaba de ce dracu nu faci un topic pe ARENA si gata ?? tocmai o dadusera si oameni in ontopic , las-o in masa de treaba... :evil: :evil: :evil:
|
Re:
Quote:
lasa-ti omul sa fie prost si sa o continue la cai 26 de ani ai lui sa fie batut in cap in continuare, prost prost ramane. cava ontopic: alea 2 nu prea aveau ce cauta pe acolo, nu aveau tangeta cu masinile, ca drept dovada s-a vazut cum s-a trantit usa aia...... cat despre faza cu sapca.... ei i s-a parut interesant sa faca asa ceva cu toate ca nu era mentionata faza, chiar ea a intrerupt scena sa o i-a de la capat ca uitase sa arunce sapca... nu va mai precizez ca era ala sa faca infarct cand si-a vazut sapca prin aer zburand... :P :P |
Re:
Quote:
|
Re:
Quote:
nu cred ca stie sa-si reediteze posturile,gramatica lui este incepatoare si ea :chick: |
Hai sa incheiem toate aceste discutii aici.Este un forum democratic si toata lumea poate sa-si exprime punctul de vedere.Interesant ar fi dak si-ar exprima punctul de vedere on topic.Unora le-a placut altora nu.Aste e nu putem sa-i facem fericiti pe toti.
Comentati asupra subiectului si nu va mai certati,cel putin nu pe acest topic. |
Re:
Quote:
|
:)
ai dreptate morghen :)
|
Bah stiti ceva ..............eu zic ca a iesit bine filmarea. (pacat ca va certati atata degeaba) cui i-a placut ia placut cui nu nu si gata. Parerea mea. MC MATE zi-le tu despre \"domnisoarele\" (Alina si Bella) din videoclip...... care sunt obisnuite cu tranvaiu' sa se deschida si sa se inchida usile singure :lol:
|
Sunt 2 ,,domnisoare'' kare arata destul de bine.Dak vreti sa terminati masinile mai repede,nu trebuie sa dati cerculete sau burnuri,va dau nr de tel al ,,domnisoarelor'' si va rezolva si pe voi si masinile :))))
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:37. |
- Copyright 2026 4Tuning