Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Oltcit (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit.html)
-   -   interior oltcit (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit/27808-interior-oltcit.html)

bogdanlascu 30-11-06 22:24

Re: interior oltcit
 
problema principala este banul dupa care urmeaza executantul si ultima este imaginatia ,parerea mea ,oricum tu ai o problema ai unul dintre cele mai proaste oltcituri adica rm ,probleme la frane ,la planetare .............

Magos 30-11-06 23:18

Re: interior oltcit
 
eeeh... ma bucur de singurul fapt ca nu e prea hartanita... nici macar 50 000 km nu are... si mai pot sa ma bucur de ea...!

Ja_Rule 30-11-06 23:22

Re: interior oltcit
 
nu km conteaza ... a mea are 52 de mii ... si saraca are probleme cardiologice... pompeaza la greu ... important e cum s`a mers cu ea si cat a stationat

Magos 30-11-06 23:53

Re: interior oltcit
 
... de stationat... :"> a cam stationat... cam vre-o 2 ani... !! :|

A fost a lui matusi'mea, care nu e maniaca... k mine !! :)) Si a condus-o in limitele bunului simt (adica nu a paradit-o niciodata)... Masina aia nu a fost decat de 3 ori in service in viata ei... de 2 ori la ea si 1 la mine cand am dus-o la reglat carbul, ca poate imi papa si ea mai putin ... Atat! In afara de benzina (pt ca inca papa mult!!), nu am prob cu ea!

Ja_Rule 01-12-06 08:54

Re: interior oltcit
 
ce parere buna aveam si eu de masina mea ... si cand m`am apucat, am dat de fel si fel de belele ... da intr`un final a iesit cat de cat :)

vali-tgm 01-12-06 09:24

Re: interior oltcit
 
RM-ul meu a fost de nou a lu tata... si are 100 mii de km la 17 ani...deci e putin. la motor nu ma plang doar atat ca e de 1100 :( dar nu tzacane nu nimic, a avut tata grija de motor....caroseria lasa de dorit. cum zici u Ja_rule poate cand ma apuc si eu de el o sa am surprize...desi la motor nu cred.

Magos 01-12-06 13:51

Re: interior oltcit
 
Oricum, ideea e ca am adunat deja multe idei, va multumesc mult, dar ar cam fi cazul sa incep sa le pun in aplicare! Lisat ramane deschisa... Sper sa rez cat de curand probleme care le am cu actele alea idioate, pentru ca deja mi-e dor de cit'u meu :X:X

B-14-BYE 01-12-06 14:49

Re: interior oltcit
 
si mie de tine :D lasa mami ca o sa iesi iar prin trafic :P

Magos 03-12-06 11:51

Re: interior oltcit
 
:)) :)) OOO DA!!! Chiar foarte curand !! ;;)

Ja_Rule 03-12-06 23:15

Re: interior oltcit
 
da da da .. si o sa te claxonam la stop :D .. hai duduie ca glumeam :x

Magos 05-12-06 18:00

Re: interior oltcit
 
Si eu...! :D

Co5m1n eXtreme 10-12-06 19:34

Re: interior oltcit
 
niste poze cu JJSu de unde iau si eu ???

bodyspeed 10-12-06 20:25

Re: interior oltcit
 
3 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Co5m1n eXtreme (Post 655664)
niste poze cu JJSu de unde iau si eu ???

de aici...:-P :
https://forum.4tuning.ro/83-car-styling/11572-ext-dj-02-jjs-oltcit-oltcit.html
a sa nu fiu offtopic :-P
interior jjs ;)

geani29 11-12-06 20:00

Re: interior oltcit
 
Quote:

Originally Posted by geani29 (Post 656787)
Alt interior:
https://img158.imageshack.us/my.php?i...9061216ps2.jpg

Si asta e YNA mea:
https://img523.imageshack.us/my.php?i...image102qg.jpg

PS. Si eu sunt tot fata si "boala" oltcitului o am de aproape 3 ani!

Am postat gresit mai sus, dar am reparat:oops:

Deci: interiorul:
https://img178.imageshack.us/img178/7...xr31qn3.th.jpg

https://img299.imageshack.us/img299/4...xv81ol6.th.jpg

https://img299.imageshack.us/img299/3...ps21nb8.th.jpg

Si YNA:
https://img374.imageshack.us/img374/6...ge08wg4.th.jpg

https://img329.imageshack.us/img329/1...ge01bx5.th.jpg

https://img300.imageshack.us/img300/9...ge10xe9.th.jpg

e_Max 11-12-06 20:17

Re: interior oltcit
 
voi atzi postat interioare dar se pare ca fata vrea ceva total diferit vrea ceva nou.
mogos fatzi tu o creatzie proprie datzi drumu la imaginatze ca nu e greu........ la masini te pricepi


All times are GMT +2. The time now is 05:54.

- Copyright 2026 4Tuning