![]() |
Re: interior oltcit
problema principala este banul dupa care urmeaza executantul si ultima este imaginatia ,parerea mea ,oricum tu ai o problema ai unul dintre cele mai proaste oltcituri adica rm ,probleme la frane ,la planetare .............
|
Re: interior oltcit
eeeh... ma bucur de singurul fapt ca nu e prea hartanita... nici macar 50 000 km nu are... si mai pot sa ma bucur de ea...!
|
Re: interior oltcit
nu km conteaza ... a mea are 52 de mii ... si saraca are probleme cardiologice... pompeaza la greu ... important e cum s`a mers cu ea si cat a stationat
|
Re: interior oltcit
... de stationat... :"> a cam stationat... cam vre-o 2 ani... !! :|
A fost a lui matusi'mea, care nu e maniaca... k mine !! :)) Si a condus-o in limitele bunului simt (adica nu a paradit-o niciodata)... Masina aia nu a fost decat de 3 ori in service in viata ei... de 2 ori la ea si 1 la mine cand am dus-o la reglat carbul, ca poate imi papa si ea mai putin ... Atat! In afara de benzina (pt ca inca papa mult!!), nu am prob cu ea! |
Re: interior oltcit
ce parere buna aveam si eu de masina mea ... si cand m`am apucat, am dat de fel si fel de belele ... da intr`un final a iesit cat de cat :)
|
Re: interior oltcit
RM-ul meu a fost de nou a lu tata... si are 100 mii de km la 17 ani...deci e putin. la motor nu ma plang doar atat ca e de 1100 :( dar nu tzacane nu nimic, a avut tata grija de motor....caroseria lasa de dorit. cum zici u Ja_rule poate cand ma apuc si eu de el o sa am surprize...desi la motor nu cred.
|
Re: interior oltcit
Oricum, ideea e ca am adunat deja multe idei, va multumesc mult, dar ar cam fi cazul sa incep sa le pun in aplicare! Lisat ramane deschisa... Sper sa rez cat de curand probleme care le am cu actele alea idioate, pentru ca deja mi-e dor de cit'u meu :X:X
|
Re: interior oltcit
si mie de tine :D lasa mami ca o sa iesi iar prin trafic :P
|
Re: interior oltcit
:)) :)) OOO DA!!! Chiar foarte curand !! ;;)
|
Re: interior oltcit
da da da .. si o sa te claxonam la stop :D .. hai duduie ca glumeam :x
|
Re: interior oltcit
Si eu...! :D
|
Re: interior oltcit
niste poze cu JJSu de unde iau si eu ???
|
Re: interior oltcit
3 Attachment(s)
Quote:
https://forum.4tuning.ro/83-car-styling/11572-ext-dj-02-jjs-oltcit-oltcit.html a sa nu fiu offtopic :-P interior jjs ;) |
Re: interior oltcit
Quote:
Deci: interiorul: https://img178.imageshack.us/img178/7...xr31qn3.th.jpg https://img299.imageshack.us/img299/4...xv81ol6.th.jpg https://img299.imageshack.us/img299/3...ps21nb8.th.jpg Si YNA: https://img374.imageshack.us/img374/6...ge08wg4.th.jpg https://img329.imageshack.us/img329/1...ge01bx5.th.jpg https://img300.imageshack.us/img300/9...ge10xe9.th.jpg |
Re: interior oltcit
voi atzi postat interioare dar se pare ca fata vrea ceva total diferit vrea ceva nou.
mogos fatzi tu o creatzie proprie datzi drumu la imaginatze ca nu e greu........ la masini te pricepi |
| All times are GMT +2. The time now is 05:54. |
- Copyright 2026 4Tuning