Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   Pe o straduta in Bucuresti, amarata si plina de gunoi ... (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/2776-straduta-bucuresti-amarata-plina-gunoi.html)

Hondarul 28-03-05 13:24

http://www.ultimatecarpage.com/frame...php&carnum=588

4.2 la suta, corect.

Sc0OTeR 28-03-05 13:53

Era p`acilea dat un link unde scria ca are 3,2 pana la suta, daca minte nu stiu :roll:

SHOGUN-A8 17-05-05 20:18

va spun eu kre e faza:o data k niciodata s-a dus o fata cuminte din Romania k dama de companie in Italia(sau alta tzara)shi l-a imbarligat pe un batranel pasionat de mashini :lol: sa se casatoreasca cu ea...and they lived happily ever after...cel putzin ea sigur... :P

XTACY 19-05-05 00:14

Este cumva masina baiatului primarului din ploiesti,ca el mai avea un lotus ca in poza?

Gabi 19-05-05 00:26

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"XTACY\"
Este cumva masina baiatului primarului din ploiesti,ca el mai avea un lotus ca in poza?

Cel care-a intrat pe forum si-a spus ca o detine, a lasat si-un site - www.sarmis.ro - la care era o asa zisa reprezentata (eu asa imi aduc aminte) Lotus & Gillet Vertigo. Din pacate, pe site-ul respectiv \"functioneaza\" acum o firma care inchiriaza/vinde masini... de lux :)

S-a mai discutat despre masinuta aici si aici.


All times are GMT +2. The time now is 13:31.

- Copyright 2026 4Tuning