![]() |
Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
fratilor, parerea mea este ca, asa cum a iesit, a iesit destul de bine.Eforturile organizatorilor au fost destul de mari (asta nu vede nimeni?).Eu va intreb "Daca erati voi, organizati mai bine?". Eu organizez petreceri de 7-8 ani si tot timpul apar nemultumiti.Asa ca nu am decat respect pt cei de la Bacau carea au organizat.AAa am fost si eu la Magura Verde si am baut doar un suc, asa ca, daca nu vroiati sa mancati, nu mancati.Oricum respect si organizatorilor si celor nemultumiti.
|
Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
Quote:
iar de provocari, cand voi avea o masina pt "liniute", o sa le accept cu cea mai mare placere, pana atunci, daca vrea cineva de la voi ca a batut o masina de strada, nemodificata, bine. eu unu zic sa lasam la o parte orgoliile aste si sa revenim cu picioarele pe pamant, si poate ne revedem la o alta intalnire |
Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
Quote:
|
Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
Quote:
Cum a spus si cristi ... a fost intalnirea 4tuning si lansarea anonymous bacau ... si s-a pus accent pe anonimi pt ca ei au intarziat :lol: Si eu consider ca asta a fost un oarecare minus ... ca a fost mai degraba expozitie decat intalnire ... dar ... din iasi am mai vb cu lumea ... dar cu cei pe care ii stiam, pt ca altfel ar fi trebuit sa fac cunostinta cu jumate de bacau ... pt ca nu aveam de unde sa stiu cine era din bacau, venit sa se uite la masini, si care era din alt oras. Orice organizare are minusuri, dar depinde cum le expui, daca critica este constructiva .... sau pur si simplu arunci cu noroi ... si tu asta ai facut din pacate. ... |
Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
hai sa inkeiem discutia aici, nu are rost sa prelungim la nesfarsit conflictul, pentru ca nu ajuta la nimic.
e bine k am reusit sa mai cunoastem oameni, sa ne revedem prietenii mai vechi (indiferent de club, eu spun ca m-am revazut cu oameni, nu cu membri.... ), am mai vazut masini pe care nu le mai vazusem live, s-au promovat atat cluburile cat si forumul, deci una peste alta este un castig pe toate planurile, iar intalnirea o reusita |
Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
bai nene/... nu mi-a cerut nimeni banneru ala cu 4tuning :)) si eu uitasem k il am in portbagaj... pfoai...
mi-am dat seama cand eram pe drum..dar na..asta este azi il trimit la bucuresti lui gratian... anul care vine ... o sa avem cateva vesti bune ;) despre intalniri auto se vor organiza niste kestii...nu are rost sa spun mai mult cand o sa fie toate demersurile facute atunci o sa zic la tot forumul ... pana atunci raman doar de facut actele necesare ... si sa vedem cu locatia.. o sa imi dau toata silinta sa fac ceva frumos...dar nu pot de unul singur... (de aia il am pe crys :)) glumesc...) sunt oameni mult mai importanti decat mine care vor si ei acelasi lucru k si mine... cat despre bacau... ce sa zic .. nu are rost sa rascolim cenusha... ce a fost .. a fost si cu asta basta impresiile raman 4 ever... nu ai cum sa multumesti pe toata lumea.. ;) viitoarea intalnire va iesi mai bine...si urmatoarea si mai si... si tot asa... pana atunci numai bine.. v-am salutat... bafta |
Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
ce a fost...a fost frumos :D
see u next time :P |
Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
next time pe lovele....macar sa fiu injurat pe banii vostri,nu pe banii mei :shock:
|
Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
Daaaa!!! pozele de la Bacau, nu sunt? Unde sa ma uit dupa ele?
|
Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
da chiar vreti sa faci din ceva kre nu a avut chiar nici un succes (dekt doar pt voi)un eveniment reushit???o sa spune-ti k ce mai vrea si asta dar credeti-ma sunt mult mai maniac k voi .a si ink ceva oare v-ati intrebat d c nu au venit masinile adevarate ale bacaului la intalnirea voastra???va spun yo pt k de vorbe si laude s-au saturat multi..multe impresii pt nimik si multe aere...oare dak si noi astia mai mici eram bagatzi in seama altfel era treaba...prietenie???unde vre-o data la voi//O SA NE MAI INTALNIM PE STRAZI SI ACOLO SE VA VEDEA VALUAREA VOASTRA k de abtzipilde din targ sunt satul..si de plimbari prin centru.. a toate cele bune
|
Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
5 Attachment(s)
Niste video de la adunare sunt facute cu telu si calitatea imaginii nu este ca mai buna :)
|
Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
Quote:
Ps. Anonymous nu anonimus |
Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
Quote:
|
Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
Quote:
zi-mi si mie care erau masinile frumoase din bacau care n-au venit? si nu vorbi de valoare te rog... nu de alta, dar noi n-avem masinile pline de abtibilduri din targ, asa cum ai tu, deci nu ne spune noua de targ... eu te stiu de la curse de la iasi, spuneai atunci ca ai un motor de laibra parca, nu? atunci ai facut o figura frumoasa intr-adevar, la clasa ta, dar de aici si pana la a spune ceea ce ai spus mai sus... hai sa aratam si celorlalti ce masina de bun-gust si care da clasa nestiutorilor de noi ai tu.... taxiul galben pus de tine... https://forum.4tuning.ro/showpost.php...postcount=1310 de pe topicul asta: https://forum.4tuning.ro/80-bacau/4138-masinile-modificate-bacau/page-33.html cat despre prietenie... eu as vrea sa vorbesc cu toata lumea, dar cand unii nici macar nu stiu sa raspunda la salut, nu cred ca poti pretinde sa fii bagat in seama pe urma... eu deobicei nu raspund inapoi nimanui, dar sincer, ma deranjeaza afirmatiile tale, si astept o explicatie pentru ele |
Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:27. |
- Copyright 2026 4Tuning