![]() |
Re: Machete in lucru - pro street remus
frumoasa, bravo:D .
|
Re: Machete in lucru - pro street remus
Quote:
|
Re: Machete in lucru - pro street remus
Prea bine a iesit, imi aduce aminte de batrana tatalui meu!
|
Re: Machete in lucru - pro street remus
Quote:
|
Re: Machete in lucru - pro street remus
1 Attachment(s)
Pana la urma au sosit si rotile pt. Dacia 1310.
Urmeaza partea cea mai dificila si anume montajul si coboratul garzii la sol astfel incat sa fie totul functional, dar asta cand ne va permite timpul. Pana atunci pun o poza cu rotile rezemate de macheta. |
Re: Machete in lucru - pro street remus
he hee...o sa fie maxima cand e gata ! sper ca nu le lasi asa bagate inauntru :D asta e doar ca sa ne facem o idee nu ? nu ar fi chiar fitmentul potrivit :D :D
|
Re: Machete in lucru - pro street remus
15 Attachment(s)
Am revenit cu ceva poze cu jantele BBS E60 (un model mai retro de BBS) montate pe Dacie.
Nu a fost cel mai usor lucru de rezolvat montajul ca sa si vireze ,dar sa si fie coborata garda si sa nici nu aiba joc roata ,dar sa si mearga foarte usor. In cele ce urmeaza voi monta restul pieselor. |
Re: Machete in lucru - pro street remus
Da, e ce trebuie ! Arata foarte bine, bravooo ! :clap:
|
Re: Machete in lucru - pro street remus
Nu sunt fan al jantelor de genu, dar Dacia a iesit cum nu se putea mai bine!!!
|
Re: Machete in lucru - pro street remus
11 Attachment(s)
1/18 Dacia 1310 low
Poze alaturi de o macheta identica cu cea de la care am pornit proiectul. |
Re: Machete in lucru - pro street remus
A iesit belea asta cu 4 faruri!!!
|
Re: Machete in lucru - pro street remus
Minunat arata :shock:
|
Re: Machete in lucru - pro street remus
No asta da treaba ! FELICITARI ! merita mai multe poze ! afara chiar !
|
Re: Machete in lucru - pro street remus
Felicitari!
|
Re: Machete in lucru - pro street remus
Multumesc tuturor pentru aprecieri.
Voi incerca si niste poze afara la lumina naturala. Acum ma gandesc la urmatorul proiect 1/18 care momentan nu stiu ce va fi exact, oricum ceva din anii 70-80 ca altceva la scara aceasta nu colectionez. |
| All times are GMT +2. The time now is 22:21. |
- Copyright 2026 4Tuning