Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tuning pe machete (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete.html)
-   -   Machete in lucru - pro street remus (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete/271495-machete-lucru-pro-street-remus.html)

lusian 04-03-12 19:52

Re: Machete in lucru - pro street remus
 
frumoasa, bravo:D .

neamtu07 04-03-12 20:51

Re: Machete in lucru - pro street remus
 
Quote:

Originally Posted by lusian (Post 4914087)
frumoasa, bravo:D .

Imi place cum lucrezi,sunt fanul tau:)

2010 04-03-12 21:03

Re: Machete in lucru - pro street remus
 
Prea bine a iesit, imi aduce aminte de batrana tatalui meu!

neamtu07 04-03-12 21:23

Re: Machete in lucru - pro street remus
 
Quote:

Originally Posted by 2010 (Post 4914239)
Prea bine a iesit, imi aduce aminte de batrana tatalui meu!

ai zis bine 2010

pro street remus 25-07-12 20:41

Re: Machete in lucru - pro street remus
 
1 Attachment(s)
Pana la urma au sosit si rotile pt. Dacia 1310.

Urmeaza partea cea mai dificila si anume montajul si coboratul garzii la sol astfel incat sa fie totul functional, dar asta cand ne va permite timpul.

Pana atunci pun o poza cu rotile rezemate de macheta.

FED express 27-07-12 07:56

Re: Machete in lucru - pro street remus
 
he hee...o sa fie maxima cand e gata ! sper ca nu le lasi asa bagate inauntru :D asta e doar ca sa ne facem o idee nu ? nu ar fi chiar fitmentul potrivit :D :D

pro street remus 31-07-12 20:46

Re: Machete in lucru - pro street remus
 
15 Attachment(s)
Am revenit cu ceva poze cu jantele BBS E60 (un model mai retro de BBS) montate pe Dacie.
Nu a fost cel mai usor lucru de rezolvat montajul ca sa si vireze ,dar sa si fie coborata garda si sa nici nu aiba joc roata ,dar sa si mearga foarte usor.
In cele ce urmeaza voi monta restul pieselor.

FED express 01-08-12 15:43

Re: Machete in lucru - pro street remus
 
Da, e ce trebuie ! Arata foarte bine, bravooo ! :clap:

2010 01-08-12 22:46

Re: Machete in lucru - pro street remus
 
Nu sunt fan al jantelor de genu, dar Dacia a iesit cum nu se putea mai bine!!!

pro street remus 04-08-12 21:07

Re: Machete in lucru - pro street remus
 
11 Attachment(s)
1/18 Dacia 1310 low

Poze alaturi de o macheta identica cu cea de la care am pornit proiectul.

2010 04-08-12 22:02

Re: Machete in lucru - pro street remus
 
A iesit belea asta cu 4 faruri!!!

timitza09 05-08-12 07:01

Re: Machete in lucru - pro street remus
 
Minunat arata :shock:

FED express 05-08-12 09:09

Re: Machete in lucru - pro street remus
 
No asta da treaba ! FELICITARI ! merita mai multe poze ! afara chiar !

bmwh548 05-08-12 14:03

Re: Machete in lucru - pro street remus
 
Felicitari!

pro street remus 05-08-12 20:15

Re: Machete in lucru - pro street remus
 
Multumesc tuturor pentru aprecieri.

Voi incerca si niste poze afara la lumina naturala.

Acum ma gandesc la urmatorul proiect 1/18 care momentan nu stiu ce va fi exact, oricum ceva din anii 70-80 ca altceva la scara aceasta nu colectionez.


All times are GMT +2. The time now is 22:21.

- Copyright 2026 4Tuning