Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Galati / Braila (https://forum.4tuning.ro/42-galati-braila.html)
-   -   Nume club - sugestii (https://forum.4tuning.ro/42-galati-braila/27064-nume-club-sugestii.html)

MauS 23-11-06 10:04

Re: Nume club - sugestii
 
Quote:

Originally Posted by TazzY (Post 633435)
Dude de ce sa nu fim galati-braila..? Si ei au scos ceva rezultate... :)

Sustin...de ce nu? Daca omul are o masina in care poate arata ceva...;)

shadowro 23-11-06 11:30

Re: Nume club - sugestii
 
Quote:

Originally Posted by MauS (Post 633687)
Sustin...de ce nu? Daca omul are o masina in care poate arata ceva...;)

tu vorbesti ma pedestrianule ? :)

MauS 23-11-06 11:53

Re: Nume club - sugestii
 
Quote:

Originally Posted by shadowro (Post 633790)
tu vorbesti ma pedestrianule ? :)

Cand te vad..... i'm gonna kick you in the nuts!!!!

Alkatraz 23-11-06 11:58

Re: Nume club - sugestii
 
:lol: :lol: MauS sa filmezi faza ca sa vad si eu box dupa aia :D:D

Eu tin minte ca a mai intrebat cineva daca pot sa fie si Braileni si raspunsul parca nu a fost...:D

MauS 23-11-06 12:04

Re: Nume club - sugestii
 
Quote:

Originally Posted by Alkatraz (Post 633821)
:lol: :lol: MauS sa filmezi faza ca sa vad si eu box dupa aia :D:D

Eu tin minte ca a mai intrebat cineva daca pot sa fie si Braileni si raspunsul parca nu a fost...:D

Din cate tin eu mine a fost raspunsul "NU" la sugestii de nume....nu la acceptat membrii in club:)

Cu cea mai mare placere....daca noi vom deschide club in GL si alti oameni din BR de exemplu sau din alt oras vor sa se afilieze la club, eu nu vad nimic rau in asta...daca sunt destul de multi poate facem o filiala si acolo. Ideea este de dezvoltare a clubului...nu?
;)

Alkatraz 23-11-06 12:07

Re: Nume club - sugestii
 
Pai treaba cu filiala suna mai bine :D

Dar inainte de asta trezirea:D:D Trebuie sa ne facem clubul aici si dupa aia sa ne extindem ... daca va fi cazul ...

MauS 23-11-06 12:08

Re: Nume club - sugestii
 
Quote:

Originally Posted by Alkatraz (Post 633830)
Pai treaba cu filiala suna mai bine :D

Dar inainte de asta trezirea:D:D Trebuie sa ne facem clubul aici si dupa aia sa ne extindem ... daca va fi cazul ...

Pai eu nu cred ca mai incape indoiala la infiintarea clubului galatean;)

Om trai si om vedea

Azerty 23-11-06 12:45

Re: Nume club - sugestii
 
sa il infiintam noi in Galati, apoi vedem daca acceptam si membri din Braila (desi cele 2 orase par ca se vor uni cat de curand pe toate planurile intr-o metropola, deci...) sau daca o sa deschidem o filiala acolo (desi parca mai mult agreez partea cu acceptatul membrilor....).
Iarasi, asta e o parere personala, decizia va fi luat de majoritate!

shadowro 23-11-06 13:29

Re: Nume club - sugestii
 
eu zic ca suntem prea aproape ca sa facem filiale and shit .. haidetzi oamenilor nu va mai impiedicati de motive de 2 lei si 3 bani si incepetzi demersurile pentru infiintarea clubului.

Alkatraz 23-11-06 15:12

Re: Nume club - sugestii
 
Pai demersurile se fac deja ... Nu vezi ca ne intalnim cu toti sa stabilim numele ... Si sa trecem la pasii urmatori ...

aly20 06-12-06 01:40

Re: Nume club - sugestii
 
sunt din br....vreau sa fiu si eu membru.afisati odata ziua de intalnire

aly20 06-12-06 01:41

Re: Nume club - sugestii
 
[QUOTE=aly20;649908]deci ....in ce zi va fi intalnirea?

ciprian_the_1 06-12-06 11:07

Re: Nume club - sugestii
 
sambata la 12 la elice numai bine

sas-gl 15-12-06 13:56

Re: Nume club - sugestii
 
asta poate fi inchis...:shock:


All times are GMT +2. The time now is 19:11.

- Copyright 2026 4Tuning