![]() |
Re: Nume club - sugestii
Quote:
|
Re: Nume club - sugestii
Quote:
|
Re: Nume club - sugestii
Quote:
|
Re: Nume club - sugestii
:lol: :lol: MauS sa filmezi faza ca sa vad si eu box dupa aia :D:D
Eu tin minte ca a mai intrebat cineva daca pot sa fie si Braileni si raspunsul parca nu a fost...:D |
Re: Nume club - sugestii
Quote:
Cu cea mai mare placere....daca noi vom deschide club in GL si alti oameni din BR de exemplu sau din alt oras vor sa se afilieze la club, eu nu vad nimic rau in asta...daca sunt destul de multi poate facem o filiala si acolo. Ideea este de dezvoltare a clubului...nu? ;) |
Re: Nume club - sugestii
Pai treaba cu filiala suna mai bine :D
Dar inainte de asta trezirea:D:D Trebuie sa ne facem clubul aici si dupa aia sa ne extindem ... daca va fi cazul ... |
Re: Nume club - sugestii
Quote:
Om trai si om vedea |
Re: Nume club - sugestii
sa il infiintam noi in Galati, apoi vedem daca acceptam si membri din Braila (desi cele 2 orase par ca se vor uni cat de curand pe toate planurile intr-o metropola, deci...) sau daca o sa deschidem o filiala acolo (desi parca mai mult agreez partea cu acceptatul membrilor....).
Iarasi, asta e o parere personala, decizia va fi luat de majoritate! |
Re: Nume club - sugestii
eu zic ca suntem prea aproape ca sa facem filiale and shit .. haidetzi oamenilor nu va mai impiedicati de motive de 2 lei si 3 bani si incepetzi demersurile pentru infiintarea clubului.
|
Re: Nume club - sugestii
Pai demersurile se fac deja ... Nu vezi ca ne intalnim cu toti sa stabilim numele ... Si sa trecem la pasii urmatori ...
|
Re: Nume club - sugestii
sunt din br....vreau sa fiu si eu membru.afisati odata ziua de intalnire
|
Re: Nume club - sugestii
[QUOTE=aly20;649908]deci ....in ce zi va fi intalnirea?
|
Re: Nume club - sugestii
sambata la 12 la elice numai bine
|
Re: Nume club - sugestii
asta poate fi inchis...:shock:
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:11. |
- Copyright 2026 4Tuning