![]() |
Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
4 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
Adevaru e ca in occident mai exista si acele parcari super amenajate si sa recunoashtem un grad mai ridicat de cultura (educatie anti poluare)
Sunt acele parcari cu scaune masa si WC (ca pana la urma si asta trebue la drum lung:lol:) deci mai avem foarte multe de facut pana ajungem si noi ca ei:cry: |
Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
3 Attachment(s)
Quote:
uite care e cea mai potrivita mashina pt strazile din Praga! :P |
Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
Iti zik yo de pe akuma raspunsu Ozzy niciodata nu o sa avem noi straiz k germanii :D
|
Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
ba da, dar cand vom avea noi strazi ca germanii aia nu vor mai avea strazi, vor zbura.
|
Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
Asa este Pastiluta.. trebuie sa ne obisnuim cu gandul ... poate copii mei ..o sa prina drumuri mai frumose .. mai plate ..fara gropi .. ce mai..... klumea.. acum doar putem sa aspiram .. la drumuri mai bune!!.;)
|
Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
Daca nu ne mai batem joc si vorbin serios , eu spun cum am spus de la inceput , strazile se vor face in cam zece ani
|
Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
Bogdan copii mei o sa prinda drumuri mai buna si yo ma bukur ptr asta. Oricum n-ar fi rau sa prindme si noi niste strazi mai bune :lol: :lol: :lol: :lol:
|
Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
Quote:
nu ai vazt k shi autostrada, Buc - Pit dupa 2 ani, dupa ce a fost refacuta, a intrat din nou in reparatzii.. macar sa fim optimishti ! :lol: :lol: |
Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
Corect dar intrand in U.E. vom avea un buget mai mari ptr. strazi, utilaze moderne, materiale de calitate, un amestec al materialelor mai bun si acum vom avea lucratori mai multi ca salariul se va dubla si deci autostrada Buc.-Pitesti se va face mai repede si mai buna.
|
Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
Si da, in Pitesti, gropile nu mai sunt, cel putin pe strajile pe unde umblu eu.
|
Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
Quote:
|
Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
Si sunt sigur ca nici politica nu stii, daca nu suntem in ton cu cerintele U.E. atunci vom avea atatia bani de dat la ei incat vom fii cu totii saraci.
|
Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
bai , nu va mai certatzi .. sa nu uitam topicul : Cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania !
|
Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
Pana se vor face la noi strazile. Dak la noi o sa se faca strazile la 4 ani dupa UE eu o sa intru intentionat cu masina mea in masina de politie si knd o sa ma intrebe o sa zik k asa am vrut yo :lol: :D
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:18. |
- Copyright 2026 4Tuning