![]() |
Re: VAND SPL DYNAMICS SPL-460D1A
Quote:
|
Re: VAND SPL DYNAMICS SPL-460D1A
Quote:
"Diferentele intre cele doua sunt foarte mari...defapt nu se aseamana decat la aspect...motor,bobina,spidere,conul toate sunt diferite la acesta fata de cel normal... " ... neatentia :oops::oops::oops: :lol::lol::lol: |
Re: VAND SPL DYNAMICS SPL-460D1A
frate esti copac ,am specificat doar ce am zis eu in primu post - si ce sa inteles ,(ca a zis omul ca is mari diferente la multe chesti e partea a 2-a) ,Nu stiu ce plm imi intorci mie atata vorbele ,si bagarile de seama cu smiley-uri si rahaturi plm de mirc-ist...Cand o sa ai bani sa iti ei subwoofer (nu pomana de preturi) atunci sa te afirmi atata, ai si tu 1 SPL la fel ca asta si te bagi atata in seamna de parca ai vreun Z-et de la DD... si de parca mai vrei unu ..
|
Re: VAND SPL DYNAMICS SPL-460D1A
tin sa cred ca nu-ti dai seama la vorba ! ia abecedarul si invata ! hai noroc :lol::lol:
|
Re: VAND SPL DYNAMICS SPL-460D1A
Hai gata...terminati...parca aveti 5 ani...
|
Re: VAND SPL DYNAMICS SPL-460D1A
inca putin si il pun pe masina...
|
Re: VAND SPL DYNAMICS SPL-460D1A
A plecat la Bucuresti...sa il folosesti sanatos si sa pui aici un feedback :D ...
|
Re: VAND SPL DYNAMICS SPL-460D1A
:sad::sad::sad::sad::sad:
|
Re: VAND SPL DYNAMICS SPL-460D1A
Pret de acadele la un subwoofer extraordinar...s-a dus...asta este..:-)
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:45. |
- Copyright 2026 4Tuning