Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Subwoofere auto (https://forum.4tuning.ro/553-subwoofere-auto.html)
-   -   VAND SPL DYNAMICS SPL-460D1A (https://forum.4tuning.ro/553-subwoofere-auto/263252-vand-spl-dynamics-spl-460d1a.html)

ettore 30-03-12 22:37

Re: VAND SPL DYNAMICS SPL-460D1A
 
Quote:

Originally Posted by DANY SXX (Post 4957541)
mai sus scrie clar, negru pe alb ce ai zis :lol::lol:... degeaba incerci so dai inapoi :lol::lol::lol:

am specificat inca odata ca diferenta este doar de bobine prietene cum scrie m-ai sus ... "coboara m-ai jos" era vorba de incinte sau HZ nu cred ,asa ca laso asa co umpli de sange

DANY SXX 30-03-12 22:55

Re: VAND SPL DYNAMICS SPL-460D1A
 
Quote:

Originally Posted by ettore (Post 4958046)
am specificat inca odata ca diferenta este doar de bobine prietene cum scrie m-ai sus ... "coboara m-ai jos" era vorba de incinte sau HZ nu cred ,asa ca laso asa co umpli de sange

tocmai ce spunea omu asta ca diferenta nu este numai de bobine.:lol::lol:
"Diferentele intre cele doua sunt foarte mari...defapt nu se aseamana decat la aspect...motor,bobina,spidere,conul toate sunt diferite la acesta fata de cel normal... " ...
neatentia :oops::oops::oops: :lol::lol::lol:

ettore 31-03-12 08:37

Re: VAND SPL DYNAMICS SPL-460D1A
 
frate esti copac ,am specificat doar ce am zis eu in primu post - si ce sa inteles ,(ca a zis omul ca is mari diferente la multe chesti e partea a 2-a) ,Nu stiu ce plm imi intorci mie atata vorbele ,si bagarile de seama cu smiley-uri si rahaturi plm de mirc-ist...Cand o sa ai bani sa iti ei subwoofer (nu pomana de preturi) atunci sa te afirmi atata, ai si tu 1 SPL la fel ca asta si te bagi atata in seamna de parca ai vreun Z-et de la DD... si de parca mai vrei unu ..

DANY SXX 31-03-12 08:49

Re: VAND SPL DYNAMICS SPL-460D1A
 
tin sa cred ca nu-ti dai seama la vorba ! ia abecedarul si invata ! hai noroc :lol::lol:

Tibitzu 31-03-12 12:29

Re: VAND SPL DYNAMICS SPL-460D1A
 
Hai gata...terminati...parca aveti 5 ani...

Tibitzu 11-04-12 18:44

Re: VAND SPL DYNAMICS SPL-460D1A
 
inca putin si il pun pe masina...

Tibitzu 18-04-12 22:22

Re: VAND SPL DYNAMICS SPL-460D1A
 
A plecat la Bucuresti...sa il folosesti sanatos si sa pui aici un feedback :D ...

DANY SXX 20-04-12 10:23

Re: VAND SPL DYNAMICS SPL-460D1A
 
:sad::sad::sad::sad::sad:

Tibitzu 20-04-12 23:22

Re: VAND SPL DYNAMICS SPL-460D1A
 
Pret de acadele la un subwoofer extraordinar...s-a dus...asta este..:-)


All times are GMT +2. The time now is 09:45.

- Copyright 2026 4Tuning