![]() |
Re: Oltcit Trs
he he pare ca iese ceva ceva
bafta dar de ce nai incercat si tu o janta pe 15" |
Re: Oltcit Trs
degeaba se supara fasso ca-ti ia apararea da ai vzt ca te bagi inutil in seama. pm.. inaltimea e la fel ca aia din fabrica. Vezi ca esti de cacat pe mai multe forumuri am vzt asta si vezi ca ai multi dusmani, poate altii mai nebuni ca David sau fasso. Nu vreau sa ma numar si io printre ei, dar daca mai mananci cacat pe privat cu diversi si te mai bagi aiurea in seama pe forumuri, ai sa vezi ca o sa primesti o corectie ma fratica. Ca asa nu se mai poate. Stai linistit in banca ta si nu mai posta aiurea pe forumuri si ai sa vezi ca nimenea n-o sa se mai lege de tine. Ti-am zis frate ai fost averizat de iulicuta si de pupa ca sa nu apari la intalnirea oltciturilor ca ai multi dusmani si ca nu o sa-ti fie bine
ptr a va confirma cele spuse ca o sinteza intrati aici va rog http://forum.oltcit.ro/viewtopic.php...&check=5248436 se pare ca degeaba... am tot vb sa nu mai fie offtopic aici.... aveai 2 infractiuni si se ajunsa la a 3 a by bodyspeed |
Re: Oltcit Trs
1 Attachment(s)
da ce ai frate? eu vad ca tu mereu te bagi peste topicurile mele. si mereu nu ma lasi in pace. si hai aplicami corectia de care zici. daca crezi ca ai ceva de rezolvat cu mine stii unde sa ma gasesti . pana atunci te rog frumos sa nu mai postezi pe topicul meu. iti interzic eu. si daca mai postezi vedem pe urma daca a meritat sa faci greseala asta. vad ca asa tre sa procedezi cu oameni d`astia nebuni.. am zis sa il las in pace.. dar vad ca nu merge asa
ce inaltime de fabrica ? ti se pare ca oltcitul din fabrica are garda asta la sol ? iar tu doarr4u17 sa vedem cat te tine... si modificatul la oltcit.. si se va inchide daca se vinde sau ce se mai face..... si alt topic pe aici nu vei mai avea... nici daca transformi oltcitul in avion..by bodyspeed |
Re: Oltcit Trs
Quote:
|
Re: Oltcit Trs
Quote:
|
Re: Oltcit Trs
:) doar4u face niste miscari simpatice la aspectu` oltcit`ului, cel putin mie imi plac modificarile acestei masini... pacat ca a renuntat la celelalte proiecte
|
Re: Oltcit Trs
la asta nu mai renunt.. si vad ca merge treaba.. maine poze cu masina data in fuller. o sa fie capota plafonu si haionu negru :P o sa pun si rotile late pe fata.. 175 50 . ca pe spate . bine ca am umflat acum aripile. vroiam s-o vopsesc si pe urma sa umflu aripile ca nu ma incadram in bani. sa pun si roti. dar am facut rost.. traiasca pusculitza lu mama
|
Re: Oltcit Trs
2 Attachment(s)
cu dacia ma opream si nu faceam accidentul. cu oltcitul m-am dus taras. din cauza gumelor. 145. nu am zis ca nu imi place oltcitul. am zis doar ca nu a tinut frana cum tinea la dacia mea. m-am certat vreo 3 pagini pe forum oltcit.. din ce cauza ? lumea vede doar inainte. discuri spate..frane bune. punct. nu se mai gadesc stai frate.. a tinut frana e buna. s-au blocat rotile toate. dar nu l-au ajutat gumele de 145.. dar asa e cand te uiti numai inainte..
|
Re: Oltcit Trs
da nu e vb numai ca sunt inguste pneurile
conteaza materialu ce pneuri ai avut |
Re: Oltcit Trs
micheline 145 70 r13.. sunt cam moi. nu stiu. oricum nu imi placea cum se comporta in viraje. frane. si e si lasata de bot si amortizoare intarite. oricum o sa se schimbe foaia cu 175 50 si jantele late de dacia
|
Re: Oltcit Trs
ma michelin sunt niste pneuri bune nu stiu care o fi fost cauza acuma depinde si de suprafatza de contact michelin se comporta bine pe uscat pe umed si pneuri inguste toate isi pierd calitazile indiferent de marca
|
Re: Oltcit Trs
bravo tie cataline!hai ca vad ca merge destul de bine proiectu!nu-l mai lua in seama pe madalin ca omu are o problema psihica!deci e de inteles comportamentul lui!lasa-l in pace sa vorbeasca!bine...deocamdata mai vorbeste in punga pt ca are BAN:)))))))))))ghinion frate!Auzi tu acuma se compara el cu mine si cu David!poi baaaaa...nu am nici eu tupeu sa ma compar cu David si se gaseste un smeker care sa o faca!sa se dea el berbec!hai mai lasa-ne ca deja nu te mai inghite nimeni!ai deja sute de dusmani!cataline...succes in continuare si cat despre mine...stai linistit ca iti tin partea si am incredere ca faci o treaba excelenta!iar pe asta ti-am zis...da-i *** cu linguritza!nu-l mai lua in seama!ciurs!re5pect!
|
Re: Oltcit Trs
kand m-am nascut am avut 2 variante.. sa fiu baiat sau fata.. am ales-o pe prima .. am zis ca e mai bine sa termin de supt la 1 an decat sa incep la 15 :D
|
Re: Oltcit Trs
Quote:
in plus madalin a mai zis el ceva de genu ca ai avut acident tragic cu olcitu si vrajeli da se vedea de la o posta ca o inflorise bafta cu proiectu a mai avansat? |
Re: Oltcit Trs
cine se baga sa monteze o cutie de special pt trs ? vreau sa fac niste liniutze :D
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:33. |
- Copyright 2026 4Tuning