![]() |
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
ba da tati... io`s ala... dar ziceam sa trec si cu dacioara p`acolo (n`am uitat de la ce am plecat) .
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
Frumos asa.....esti binevenit!
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
merci frumos ... atunci vineri ne vedem acolo... dacia gri metal inchis C A Z (in caz k nu vin cu cealalta ;) )
Numai Bine ! |
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
atunci te asteptam
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
vinerea asta lipsesc ca de obicei sunt la munca :( dacule sa faci poze la masina sa o vada si ochiu meu
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
Nasol moment......poti sa treci si mai tarziu ca mai e lume, chiar daca acum se sparge mai devreme ca asta toamna...(1,2AM)
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
stiu frate ca pot sa trec mai tarziu si ca mai e lume da problema e ca eu lucrez saptamana asta DE NOAPTE deci...... :)
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
Mai e si sapt viitoare....nu cred ca e nimik special, poate prezenta noului DAC ! :D
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
eee chiar daca nu e nimic special fac baietii in asa fel in cat sa fie SPECIAL
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
diseara se mai tine intalnirea (spirala) ?????
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
Quote:
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
Quote:
ba vin si eu daca nu da cu apa pe afara ............ vine si "guru" sa faca deschiderea ? |
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
daca da cu apa pe afara nu te risti cu dacia :)??
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
lasa ca nu a dat cu apa :P
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
7 Attachment(s)
vineri 16.02.2007 - carol
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:54. |
- Copyright 2026 4Tuning