Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Dacia (https://forum.4tuning.ro/307-discutii-dacia.html)
-   -   Intalnirea saptamanala a daciistilor (https://forum.4tuning.ro/307-discutii-dacia/25695-intalnirea-saptamanala-daciistilor.html)

-Caz- 13-02-07 17:50

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
ba da tati... io`s ala... dar ziceam sa trec si cu dacioara p`acolo (n`am uitat de la ce am plecat) .

lord_sith 14-02-07 19:14

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
Frumos asa.....esti binevenit!

-Caz- 15-02-07 00:25

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
merci frumos ... atunci vineri ne vedem acolo... dacia gri metal inchis C A Z (in caz k nu vin cu cealalta ;) )


Numai Bine !

B-83-DAC 15-02-07 11:48

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
atunci te asteptam

caphonne 15-02-07 16:39

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
vinerea asta lipsesc ca de obicei sunt la munca :( dacule sa faci poze la masina sa o vada si ochiu meu

lord_sith 15-02-07 16:56

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
Nasol moment......poti sa treci si mai tarziu ca mai e lume, chiar daca acum se sparge mai devreme ca asta toamna...(1,2AM)

caphonne 15-02-07 17:15

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
stiu frate ca pot sa trec mai tarziu si ca mai e lume da problema e ca eu lucrez saptamana asta DE NOAPTE deci...... :)

lord_sith 15-02-07 17:16

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
Mai e si sapt viitoare....nu cred ca e nimik special, poate prezenta noului DAC ! :D

caphonne 15-02-07 17:21

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
eee chiar daca nu e nimic special fac baietii in asa fel in cat sa fie SPECIAL

AAlpine1 16-02-07 09:42

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
diseara se mai tine intalnirea (spirala) ?????

NightDevil 16-02-07 10:09

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
Quote:

Originally Posted by AAlpine1 (Post 752666)
diseara se mai tine intalnirea (spirala) ?????

da man .."spirala ":)))incepe la 21 30 ...

AAlpine1 16-02-07 10:50

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
Quote:

Originally Posted by NightDevil (Post 752709)
da man .."spirala ":)))incepe la 21 30 ...

dar nu e cam devreme ?
ba vin si eu daca nu da cu apa pe afara ............
vine si "guru" sa faca deschiderea ?

B-83-DAC 16-02-07 14:32

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
daca da cu apa pe afara nu te risti cu dacia :)??

AAlpine1 16-02-07 23:32

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
lasa ca nu a dat cu apa :P

BAGYKID 19-02-07 15:45

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
7 Attachment(s)
vineri 16.02.2007 - carol


All times are GMT +2. The time now is 10:54.

- Copyright 2026 4Tuning