Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   4Tuning International (https://forum.4tuning.ro/230-4tuning-international.html)
-   -   Propuneri (https://forum.4tuning.ro/230-4tuning-international/25419-propuneri.html)

CJ-01-WOB 25-11-06 00:10

Re: Propuneri
 
Quote:

Originally Posted by georges14 (Post 635746)
Nu am stiut ca v-ati prezentat masinile la MASINA MEA

Nu-i bai .. nu am aruncat cu pietre in tine :lol:
nu toti au facut-o .. doar cei care is mai de mult pe forum
daca vrei poti pune calibrosu pe un topic! EVOLUTIE ;) ce a fost - ce a ajuns

georges14 25-11-06 12:06

Re: Propuneri
 
Ok, trebuie sa adun pozele de la inceput ;)

georges14 26-11-06 10:56

Re: Propuneri
 
Mi-am facut prezentarea masini la "Opel-Masina Mea"

CJ-01-WOB 28-11-06 00:23

Re: Propuneri
 
Dupa o munca titanica va prezint PRODUSUL FINAL :arrow: https://forum.4tuning.ro/23-generalitati-tuning/28089-concurs-best-2006-4tuning-forum-international-car.html intrati si votati !:)

RaZvY_ 29-11-06 13:16

Re: Propuneri
 
Quote:

Originally Posted by CJ-01-WOB (Post 639369)
Dupa o munca titanica va prezint PRODUSUL FINAL :arrow: https://forum.4tuning.ro/showthread.php?t=28089 intrati si votati !:)

frumos proiect :), urez bafta la toata lumea...

CJ-01-WOB 09-03-07 23:40

Re: Propuneri
 
Vre-o propunere din partea comunitatii internationale .. lately ? .. nimic .. ? decenta sau indecenta :) luam in considerare TOT :) !

BogdanNZ 10-03-07 00:01

Re: Propuneri
 
Pacat ca nu avem mai multe femei pe international, ca propuneam un miss international...apropo chestia asta s-ar putea face pe tot forumul...

CJ-01-WOB 10-03-07 00:02

Re: Propuneri
 
Quote:

Originally Posted by BogdanNZ (Post 790168)
Pacat ca nu avem mai multe femei pe international, ca propuneam un miss international...apropo chestia asta s-ar putea face pe tot forumul...

Avem numai 1 .. si si aia e conditionata la calculator :lol:

CJ-01-WOB 17-10-07 04:10

Re: Propuneri
 
se apropie sfarsitul anului
avand in vedere ca se v-a organiza o a 2-a editie( 2007) a :
Best 4Tuning Forum International Car va invit domnilor sa va pregatiti masinile pt o sesiune de poze.
Urmeaza mai multe detalii in curand .
se pastreaza formatul si regulile in mare parte de anul trecut
bafta !


sa ne amintim de masina castigatoare in 2006 si anume BMW-ul lui RazvY

Fixius 18-10-07 02:10

Re: Propuneri
 
anul asta.. se pare.. ca nu o sa particip...:D nu am cu ce.. doar masini stock..

dj05dpx 19-10-07 02:13

Re: Propuneri
 
Sebi nu faci mai bine 2 categorii?old&new?nu de alta dar asa am avea si noi ceva sanse de castig fata de RazvY si alte avioane:D

georges14 22-10-07 02:55

Re: Propuneri
 
nici eu nu cred ca o sa particip, nu am cu ce :)

BogdanNZ 22-10-07 03:07

Re: Propuneri
 
ce a pazit calibrosul? sau te referi comparativ cu altele mai modificate?( in cazul asta iti dau dreptate...)

Nicknamed_13 22-10-07 07:52

Re: Propuneri
 
Cand incepe? Sa stiu daca sa ma strofoc sa o aranjez sau nu.

CJ-01-WOB 22-10-07 20:15

Re: Propuneri
 
calibra s-a transformat in mondeo

de inceput incepe cand am participanti si poze pt masini

;)


All times are GMT +2. The time now is 10:38.

- Copyright 2026 4Tuning