![]() |
Re: Propuneri
Quote:
nu toti au facut-o .. doar cei care is mai de mult pe forum daca vrei poti pune calibrosu pe un topic! EVOLUTIE ;) ce a fost - ce a ajuns |
Re: Propuneri
Ok, trebuie sa adun pozele de la inceput ;)
|
Re: Propuneri
Mi-am facut prezentarea masini la "Opel-Masina Mea"
|
Re: Propuneri
Dupa o munca titanica va prezint PRODUSUL FINAL :arrow: https://forum.4tuning.ro/23-generalitati-tuning/28089-concurs-best-2006-4tuning-forum-international-car.html intrati si votati !:)
|
Re: Propuneri
Quote:
|
Re: Propuneri
Vre-o propunere din partea comunitatii internationale .. lately ? .. nimic .. ? decenta sau indecenta :) luam in considerare TOT :) !
|
Re: Propuneri
Pacat ca nu avem mai multe femei pe international, ca propuneam un miss international...apropo chestia asta s-ar putea face pe tot forumul...
|
Re: Propuneri
Quote:
|
Re: Propuneri
se apropie sfarsitul anului
avand in vedere ca se v-a organiza o a 2-a editie( 2007) a : Best 4Tuning Forum International Car va invit domnilor sa va pregatiti masinile pt o sesiune de poze. Urmeaza mai multe detalii in curand . se pastreaza formatul si regulile in mare parte de anul trecut bafta ! sa ne amintim de masina castigatoare in 2006 si anume BMW-ul lui RazvY |
Re: Propuneri
anul asta.. se pare.. ca nu o sa particip...:D nu am cu ce.. doar masini stock..
|
Re: Propuneri
Sebi nu faci mai bine 2 categorii?old&new?nu de alta dar asa am avea si noi ceva sanse de castig fata de RazvY si alte avioane:D
|
Re: Propuneri
nici eu nu cred ca o sa particip, nu am cu ce :)
|
Re: Propuneri
ce a pazit calibrosul? sau te referi comparativ cu altele mai modificate?( in cazul asta iti dau dreptate...)
|
Re: Propuneri
Cand incepe? Sa stiu daca sa ma strofoc sa o aranjez sau nu.
|
Re: Propuneri
calibra s-a transformat in mondeo
de inceput incepe cand am participanti si poze pt masini ;) |
| All times are GMT +2. The time now is 10:38. |
- Copyright 2026 4Tuning