Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii KIA (https://forum.4tuning.ro/594-discutii-kia.html)
-   -   Kia (https://forum.4tuning.ro/594-discutii-kia/25199-kia.html)

orlando 09-01-09 13:13

Re: Kia
 
Am si eu un Pro_Ceed Mars red 1.4 Classic cu optiuni...
Sunt foarte multumit de masina...am 3000 de km si merge brici...
http://gonzo.fotohost.ro/gonzo_pro_ceed_mars_red

JohnnyX 09-01-09 13:18

Re: Kia
 
Orlando s`o folosesti sanatos fara evenimente neplacute !
Chestia aia neagra din faruri e tot o optionala sau e doar pentru pro`cee`d? Parca am mai vazut niste faruri asemanatoare la un pro cee`d :-??

orlando 09-01-09 13:37

Re: Kia
 
Asa sunt farurile.
Si vin si pe ceed si pe pro doar cu pachetul sport sau cu dotarea classic,style.
Deci pot spune ca sunt optionale :)

JohnnyX 09-01-09 13:39

Re: Kia
 
N`am stiut`o pe asta... arata destul de bine :) S`o folosesti sanatos inca o data !

orlando 09-01-09 13:44

Re: Kia
 
ms.
asteptam sa treaca iarna si ne apucam de bricolat :lol:

RD-Woo 09-01-09 16:36

Re: Kia
 
Si eu mizez pe acelasi raport calitate/pret/dotari ca fiind cel mai convenabil model cee'd, alaturi de pro cee'd!
as alege oricand acest model in detrimetul altuia...
de cand au scos pe piata modelul reprezentativ cee'd, altfel privesc aceasta marca! (se vede si din poza de la avatar ;) )

clawmvp 15-01-09 22:24

Re: Kia
 
farurile pe negru vin si pe varianta city(a mea) :)

ionut.popescu 16-01-09 09:37

Re: Kia
 
Sau le poti cumpara mai tarziu.:)

ionut.popescu 16-01-09 13:05

Re: Kia
 
"Japonezii". si-au facut club. Korea ce asteapta? Se uneste cumva "Hyundai" cu "Kia" pe aici?

JohnnyX 16-01-09 13:11

Re: Kia
 
Moderatorii decid soarta topicului...

MIHAI M 16-01-09 16:02

Re: Kia
 
Posesor de Kia Cee'd 1,6 CRDI /115 HP Blak Pearl- filtru aer K&N -Style
Dupa cca 5600 km masina se comporta impecabil, e adevarat suspensia pe drumuri mai ...putin normale lasa de dorit, dar asta e ! In privinta consumului, media la distanta parcursa (cca.2/3 :oras ) este de 6.2 l .Japoneza, asiatica , coreana sau cum o mai considera unii.. este o masina care devanseaza multe...Europene ! si sa nu uitam ca este conceputa si realizata in cea mai moderna uzina din Europa !

JohnnyX 16-01-09 18:31

Re: Kia
 
Sa o folosesti sanatos Mihai ! Daca te rog frumos imi poti da mai multe detalii despre filtrul acela de aer? Ca ma tenteaza.... :clap:


P.S: Asteptam poze cu masina :D

ionut.popescu 17-01-09 06:47

Re: Kia
 
Depinde ce motorizare ai @JohnnyX.

JohnnyX 17-01-09 11:44

Re: Kia
 
E exact motorizarea pe care o ai si tu...1,4 16v 109 cai :D

ionut.popescu 17-01-09 18:57

Re: Kia
 
Pai si pe asta nu merge decat filtru conic. Nu se merita investitia pentru alt model de filtru la benzina.


All times are GMT +2. The time now is 02:16.

- Copyright 2026 4Tuning