![]() |
Re: Kia
Am si eu un Pro_Ceed Mars red 1.4 Classic cu optiuni...
Sunt foarte multumit de masina...am 3000 de km si merge brici... http://gonzo.fotohost.ro/gonzo_pro_ceed_mars_red |
Re: Kia
Orlando s`o folosesti sanatos fara evenimente neplacute !
Chestia aia neagra din faruri e tot o optionala sau e doar pentru pro`cee`d? Parca am mai vazut niste faruri asemanatoare la un pro cee`d :-?? |
Re: Kia
Asa sunt farurile.
Si vin si pe ceed si pe pro doar cu pachetul sport sau cu dotarea classic,style. Deci pot spune ca sunt optionale :) |
Re: Kia
N`am stiut`o pe asta... arata destul de bine :) S`o folosesti sanatos inca o data !
|
Re: Kia
ms.
asteptam sa treaca iarna si ne apucam de bricolat :lol: |
Re: Kia
Si eu mizez pe acelasi raport calitate/pret/dotari ca fiind cel mai convenabil model cee'd, alaturi de pro cee'd!
as alege oricand acest model in detrimetul altuia... de cand au scos pe piata modelul reprezentativ cee'd, altfel privesc aceasta marca! (se vede si din poza de la avatar ;) ) |
Re: Kia
farurile pe negru vin si pe varianta city(a mea) :)
|
Re: Kia
Sau le poti cumpara mai tarziu.:)
|
Re: Kia
"Japonezii". si-au facut club. Korea ce asteapta? Se uneste cumva "Hyundai" cu "Kia" pe aici?
|
Re: Kia
Moderatorii decid soarta topicului...
|
Re: Kia
Posesor de Kia Cee'd 1,6 CRDI /115 HP Blak Pearl- filtru aer K&N -Style
Dupa cca 5600 km masina se comporta impecabil, e adevarat suspensia pe drumuri mai ...putin normale lasa de dorit, dar asta e ! In privinta consumului, media la distanta parcursa (cca.2/3 :oras ) este de 6.2 l .Japoneza, asiatica , coreana sau cum o mai considera unii.. este o masina care devanseaza multe...Europene ! si sa nu uitam ca este conceputa si realizata in cea mai moderna uzina din Europa ! |
Re: Kia
Sa o folosesti sanatos Mihai ! Daca te rog frumos imi poti da mai multe detalii despre filtrul acela de aer? Ca ma tenteaza.... :clap:
P.S: Asteptam poze cu masina :D |
Re: Kia
Depinde ce motorizare ai @JohnnyX.
|
Re: Kia
E exact motorizarea pe care o ai si tu...1,4 16v 109 cai :D
|
Re: Kia
Pai si pe asta nu merge decat filtru conic. Nu se merita investitia pentru alt model de filtru la benzina.
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:16. |
- Copyright 2026 4Tuning