![]() |
La multi ani frate, ma sti tu daca te gandesti bine.
Sorry de intarziere dar mi-au fost puse niste bete in roate. :wink: |
La multi Ani Cristi(Luca), tot ce iti doresti, si la cati mai multi Cp inainte!!!
Multi ani inainte!!! |
1 Attachment(s)
LA MULTI ANI!!! :drunk: :drunk: :drunk:
SI SPER CA DE ZIUA TA SA REUSESTI SCHIMBUL SI SA TE VEDEM CU BOLIDU' ASTA :wink: :D |
La multi ani Cristi shi tot ce itzi doresti.... Sa ai parte de o viatza implinita shi plina de fericire shi bani evident :D fumei alea alea
P.S. Asfalt uscat |
La multi ani :!: :drunk: :drunk:
|
Mersi baieti, hai noroc si la mai mare :lol: :lol:
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:37. |
- Copyright 2026 4Tuning