![]() |
Re: Modificari facute la masinile noastre
Quote:
Bafta o seara buna ! |
Re: Modificari facute la masinile noastre
Quote:
|
Re: Modificari facute la masinile noastre
Quote:
|
Re: Modificari facute la masinile noastre
Quote:
Bafta,servici usor |
Re: Modificari facute la masinile noastre
Probabil se refera la montat lupe, joey-mod (vopsit interiorul negru la far), dublata semnalizarea in far, semnalizarea pe led, bad boy look etc. Chestii de genul. Zic si eu...Dar fiecare cu gusturile lui si masina lui.
|
Re: Modificari facute la masinile noastre
Quote:
Abia astept sa ne vedem la o intalnire.Sper cat de curand. |
Re: Modificari facute la masinile noastre
9 Attachment(s)
"Joey-mod" la faruri, grila vopsita si o mica improspatare la arcurile spate. Multumesc userului tuner-man pentru lucrarea facuta cu cel mai mare simt de raspundere. Il recomand cu toata increderea. Si multumesc si baietilor care trebuiau sa ajunga la meetingul de la ora 19 de la finante dar au asistat la lucrare pentru sprijin moral :D Atasez cateva poze.
|
Re: Modificari facute la masinile noastre
am o skoda fabia si vreau sai fac niste modificari. un nr de telefon as vrea ca sa vorbim eventual sa ne intalnim sa discutam. ast
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:23. |
- Copyright 2026 4Tuning