Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   NoSpeedLimit Romania Club (https://forum.4tuning.ro/99-nospeedlimit-romania-club.html)
-   -   Membri noi (https://forum.4tuning.ro/99-nospeedlimit-romania-club/24735-membri.html)

AlexM. 25-01-07 19:52

Re: Membri noi
 
Foarte frumoasa masina...
Bine ai venit!!

GolfuletzS 25-01-07 19:55

Re: Membri noi
 
da da da :D

Cupra ... il asteptam .... sambata.. daca vine :D

marean_cpr 25-01-07 23:59

Re: Membri noi
 
Bine v-am gasit baieti!Era si timpul ca cineva sa vina si in Targoviste,e nebunie aici de masini bengoase.Ma bucur foarte mult sa fac parte din acest club.Si sper sa ne intalnim cat mai des!!!

NSL_Cartman 26-01-07 09:53

Re: Membri noi
 
welcome to the garden :lol:

PS: folositi si www.nospeedlimit.ro/forum pt. prezentari :evil:

LMX_Catalin 26-01-07 10:46

Re: Membri noi
 
OHOHO!!!


Bine ai aparut pe forum domn' "marean"! Felicitari pentru masina si....la cat mai multe posturi aici! :)

PS: Sambata seara - intalnire NSL in Bucuresti. Daca poti sa mergi pe acolo ar fi cool. Eu sunt la munte din pacate. :)

andrey17 26-01-07 17:25

Re: Membri noi
 
Bun venit in Familia nostra Domnu "Marean"....sa auzim numai de bine....poate ne vedem sambata;).......bafta

marean_cpr 27-01-07 10:19

Re: Membri noi
 
la Bucuresti?!!!pai eu sunt prin Tgv in seara asta...mai vine cineva de pe la Pucioasa...ca,sa ma duc eu asha...din Tirgoviste se mai duce cineva?

GolfuletzS 27-01-07 10:26

Re: Membri noi
 
nu stiu :d ... corupel pe sebi :D ... si veniti impreuna .....

daca e ceva da`ti un tel .. sebi le are pe ale noastre

LMX_Catalin 27-01-07 16:07

Re: Membri noi
 
Eu ar fi trebuit sa vin dar am grup de turisti la Pestera....:( Sebi e si el cu serviciu.

Tyku 13-02-07 18:41

Re: Membri noi
 
noroc baieti cum pot ajunge membru ,daca e loc [florentin[tyk]]

]

LMX_Catalin 14-02-07 15:01

Re: Membri noi
 
salut.

pai in primul rand trbuie sa ai masina! trimite-mi te rog cateva poze cu masina si cateva date despre tine si ea pe un private message. o sa analizam foarte scurt cererea ta si sigur o sa fi de-l nostru.
dupa, postezi pozele aici la membrii noi si comentam cu totii

bafta

cristy_4speed 22-02-07 02:47

Re: Membri noi
 
tin si eu sa salut toti membri NSL......am intrat si eu in club de o sap si ceva .........despre masina mea este un logan diesel stock dar sper in cel mai scut timp posibil sa il fac sa mearga si sa arate un pic mai bine .......multa bafta si sa auzim numai de bine!!!

andrey17 22-02-07 02:53

Re: Membri noi
 
Poy in cazul asta,bine ai venit in marea familie NSL.....te asteptam samb. la intalnire;););).......bafta!!!

BZZZ 22-02-07 13:51

Re: Membri noi
 
salut tuturor membrilor NSL !!! sunt si eu un membru nou ..am aprope o luna decand sunt membru , dar nu am postat nimik !!!

BZZZ 22-02-07 13:55

Re: Membri noi
 
1 Attachment(s)
uite masina de garda :)))) !!!


All times are GMT +2. The time now is 10:19.

- Copyright 2026 4Tuning