Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 318IS Slow Build (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/247127-e36-318is-slow-build.html)

eMH 08-04-11 18:12

re: E36 318IS Slow Build
 
Lasa ca stiu eu! E tipla, nu bate nu troncane, e forta, trage de rupe, am batut cu ea mitsubishi lancer evo, nu are rugina, nu a fost catranita, a fost a unui pensionar.

Frumoaso, maine poate vii pe la mine, pe la Brazi, sa te invat niste jmecherii :D

bogdan.t 08-04-11 18:21

re: E36 318IS Slow Build
 
'sto pisicu, bafta mai departe cu el ;)

DaNn.ZyX 08-04-11 19:38

re: E36 318IS Slow Build
 
Quote:

Originally Posted by eMH (Post 4238378)
Lasa ca stiu eu! E tipla, nu bate nu troncane, e forta, trage de rupe, am batut cu ea mitsubishi lancer evo, nu are rugina, nu a fost catranita, a fost a unui pensionar.

Frumoaso, maine poate vii pe la mine, pe la Brazi, sa te invat niste jmecherii :D

Naufragiatule,vorbesti prostii,ai vrea u sa ma inveti smecherii cu masina mea(gen burn,de-a latu & other's ),astea le invat singur pe traseu :lol::lol::lol::lol:

Quote:

Originally Posted by bogdan.t (Post 4238406)
'sto pisicu, bafta mai departe cu el ;)

Mersi la fel !

eMH 08-04-11 21:18

re: E36 318IS Slow Build
 
Quote:

Originally Posted by DaNn.ZyX (Post 4238594)
Naufragiatule,vorbesti prostii,ai vrea u sa ma inveti smecherii cu masina mea(gen burn,de-a latu & other's ),astea le invat singur pe traseu :lol::lol::lol::lol:

Taci ma, ca ma refeream la altfel de smecherii. Oricum, avem de discutat foarte serios! :))

(ce gay suna)

DaNn.ZyX 08-04-11 22:20

re: E36 318IS Slow Build
 
Quote:

Originally Posted by eMH (Post 4238842)
Taci ma, ca ma refeream la altfel de smecherii. Oricum, avem de discutat foarte serios! :))

(ce gay suna)

Te pomenesti ca vrei sa facem schimb sa-mi dai E46-le te-ai indragostit de pisi a mea??:lol::lol::lol::lol::lol:

DaNn.ZyX 20-04-11 20:07

re: E36 318IS Slow Build
 
4 Attachment(s)
Am mai miscat si eu azi ceva pe la masina.Multumesc la fratili Motz de la Turda stie el de ce...si cateva poze....urmeaza proiectoarele !
Attachment 1973956 Attachment 1973957
Attachment 1973958 Attachment 1973959

motzu 20-04-11 20:09

re: E36 318IS Slow Build
 
Quote:

Originally Posted by DaNn.ZyX (Post 4271801)
Am mai miscat si eu azi ceva pe la masina.Multumesc la fratili Motz de la Turda stie el de ce...si cateva poze....urmeaza proiectoarele !
Attachment 1973956 Attachment 1973957
Attachment 1973958 Attachment 1973959

sa le foloseasca cu placere pisy8)

julaikos 20-04-11 20:42

re: E36 318IS Slow Build
 
'ti-ar galbenu al dracu sa-ti fie :P

DaNn.ZyX 12-06-11 21:53

re: E36 318IS Slow Build
 
12 Attachment(s)
Greu mai sterg praful de aici s-a depus cam mult
Attachment 2043029 Attachment 2043030
Attachment 2043031 Attachment 2043032 Attachment 2043033 Attachment 2043034
Attachment 2043035 Attachment 2043036
Attachment 2043037 Attachment 2043038

Attachment 2043039 Attachment 2043044

motzu 12-06-11 22:00

re: E36 318IS Slow Build
 
ce dracu faci acolo mah....????
O TUNINGARESTI?:)))))))))))
HAI SPORRRRRRRRRRRRR LA EA!

DaNn.ZyX 13-06-11 01:01

re: E36 318IS Slow Build
 
Quote:

Originally Posted by motzu (Post 4392703)
ce dracu faci acolo mah....????
O TUNINGARESTI?:)))))))))))
HAI SPORRRRRRRRRRRRR LA EA!

Nu o "tuningaresc",o remodelez :lol::lol: dupa testul Euro NCAP :)):)):))

Wilgax 13-06-11 10:05

re: E36 318IS Slow Build
 
In cati bani ai luat grila?

eMH 13-06-11 10:09

re: E36 318IS Slow Build
 
Daca nu iti dadeam eu cablu de date mai stergeai o laie.

Noroc ca mi-ai dat banii aia, pe cuvant de onoare, am scos 300 ron la aparate :)))

(Aseara, evident, m-am facut iar vraiste)

DaNn.ZyX 13-06-11 15:31

re: E36 318IS Slow Build
 
Quote:

Originally Posted by Wilgax (Post 4393423)
In cati bani ai luat grila?

Nu stiu cati bani a fost grila deoarece masina e facuta pe asigurare,mi-a lovit-o cineva ,iar aia de la asigurari nu mi-au dat devizul :|

Quote:

Originally Posted by eMH (Post 4393434)
Daca nu iti dadeam eu cablu de date mai stergeai o laie.

Noroc ca mi-ai dat banii aia, pe cuvant de onoare, am scos 300 ron la aparate :)))

(Aseara, evident, m-am facut iar vraiste)

Daca nu iti dadeam eu "o caruta" de bani pe alea mai luai P**A :)):)):lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: , dar te tin io minte,nu ma luai si pe mine in portbagaj sa fac si io un ban gramada "afundatule"

radu_bmwe36 15-06-11 22:52

re: E36 318IS Slow Build
 
iese treaba buna...! bafta in continuare si tine de motoru ala ca 1.8 is e sfant!!!!!!!!!!!!!


All times are GMT +2. The time now is 10:54.

- Copyright 2026 4Tuning