Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Daewoo (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo.html)
-   -   DAEWOO CIELO 2000 SFI 16V (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo/243903-daewoo-cielo-2000-sfi-16v.html)

Sonny™ 17-04-11 12:43

Re: DAEWOO CIELO 2000 SFI 16V
 
Quote:

Originally Posted by naci_sfi (Post 4262717)
ehhh....nimic special....am luat o vectra din 97 1.6 benzina sa nu vin gol.

las ca e bine, sa nu mai vorbim pe aici ca se i.au moderatorii de noi treci pe cafeneaua clubului sa vorbim...daca ai vanduta masina se poate inchide topicul, sa vedem poze cu vectra...;)

casp3r75 20-04-11 19:44

Re: DAEWOO CIELO 2000 SFI 16V
 
spunemi te rog, scaunele de gsi au venit fix pe gauri?

naci_sfi 20-04-11 20:06

Re: DAEWOO CIELO 2000 SFI 16V
 
Quote:

Originally Posted by casp3r75 (Post 4271750)
spunemi te rog, scaunele de gsi au venit fix pe gauri?

da perfect....

CT97AMD 29-07-11 10:40

Re: DAEWOO CIELO 2000 SFI 16V
 
Din cate am vazut si auzit masina e din nou in constanta?
Te-am vazut prin mamaia acum ceva vreme si mi-au sarit ochii direct la numar:D

Sonny™ 29-07-11 20:02

Re: DAEWOO CIELO 2000 SFI 16V
 
Quote:

Originally Posted by CT97AMD (Post 4494731)
Din cate am vazut si auzit masina e din nou in constanta?
Te-am vazut prin mamaia acum ceva vreme si mi-au sarit ochii direct la numar:D

are calibra acum...;)

CT97AMD 29-07-11 22:36

Re: DAEWOO CIELO 2000 SFI 16V
 
si cielo?

18BSV 29-07-11 22:57

Re: DAEWOO CIELO 2000 SFI 16V
 
Vandut...

naci_sfi 30-07-11 00:21

Re: DAEWOO CIELO 2000 SFI 16V
 
sa vandut din nou cielo......la fetesti.....a ajuns pe maini bune, tin legatua cu baiatu

naci_sfi 30-07-11 00:22

Re: DAEWOO CIELO 2000 SFI 16V
 
Quote:

Originally Posted by Sonny™ (Post 4495854)
are calibra acum...;)

sonny sa precizam turbo 4x4 :))))

CT97AMD 30-07-11 09:10

Re: DAEWOO CIELO 2000 SFI 16V
 
sa o stapanesti sanatos (calibra 4x4):D

naci_sfi 30-07-11 19:04

Re: DAEWOO CIELO 2000 SFI 16V
 
ms ms :D

Sonny™ 30-07-11 19:48

Re: DAEWOO CIELO 2000 SFI 16V
 
Quote:

Originally Posted by naci_sfi (Post 4496290)
sonny sa precizam turbo 4x4 :))))

asa e....maine seara te astept la cucaracha...:twisted:

cypa 07-11-11 17:27

Re: DAEWOO CIELO 2000 SFI 16V
 
masina a fost vanduta la buzau ????? ca am vzuto tot in starea actuala :lol:

Sonny™ 07-11-11 21:06

Re: DAEWOO CIELO 2000 SFI 16V
 
Quote:

Originally Posted by cypa (Post 4697524)
masina a fost vanduta la buzau ????? ca am vzuto tot in starea actuala :lol:

ultima data stiam ca nu e in buzau, dar orice este posibil...;)

naci_sfi 07-11-11 22:29

Re: DAEWOO CIELO 2000 SFI 16V
 
Quote:

Originally Posted by cypa (Post 4697524)
masina a fost vanduta la buzau ????? ca am vzuto tot in starea actuala :lol:

prima data a fost vanduta la breaza unui baiat, dupa care am luat-o inapoi in 2 sapt cu o mica problema(era un fir scos de la debitmetru de aer ).
dupa aceea sa vandut la fetesti , intr-o stare nu foarte buna , necesita un kit de ambreaj, o cutie de viteze, pe la etrieru de frana etc, dupa care am vb cu prorietarul sa mi-o inapoieze pe 1000 euro, si ulterior am aflat ca este la buzau tot la vanzare pe un pret dublu....acesta este isoricul masinii.
Eu tin sa cred ca masina va trebui sa ajunga pe maini bune, pt ca toti care au cumparat-o , au forjat-o nu i-au reparat nimic si mai vor sa si castige....in fine


All times are GMT +2. The time now is 12:22.

- Copyright 2026 4Tuning