Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/235747-intalniri-membrii-4tuning-traficul-iesean.html)

criminales 06-03-11 18:21

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
omu daca are treba cu alt cineva decit sotia si voi il dati pe gheata
nu mai dati trasee si pe unde a fost vazut poate are si omu treaba pe la vecini si il dati de gol

DarkDriver 06-03-11 20:50

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by florin_nms (Post 4147395)
o sa ajung mai des prin oras. M-am mutat de la tara:lol:
Acum sunt prin pacurari mai des si poate reusesc si io sa ma ma i intalnec cu voi.
By the way cine vrea poa sa treaca pe la min pe le biro! dau o cafea.( spate Kaufland pacurari , bloc Diana la parter primul birou de la stg la dr.

Ai grija ce zici ca s-ar putea sa ma abonez la cafeaua aia cand termin masina :lol:

MihaiCsl 06-03-11 21:43

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by DarkDriver (Post 4148085)
Ai grija ce zici ca s-ar putea sa ma abonez la cafeaua aia cand termin masina :lol:

Ne abonam, nu fi egoist, mergem acolo sa ii facem gaura :D

grg_92 07-03-11 15:55

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
intalnit cu mnezo azi in podu ros :D in sf i-am vazut triplele live...dau foarte bine pe masina

gggeorgica 12-03-11 16:10

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
mnezo astazi copou . salutari si drumuri fara gropi :-)

MnezO 12-03-11 20:25

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Salut salut ! unde-s stopurile?

gggeorgica 12-03-11 22:23

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
dupa cum ai vazut masina e stock acum , am vandut majoritatea pieselor schimbate si ramane de vazut ce o sa fac cu ea :)

MnezO 13-03-11 19:59

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
poi daca vrei sa o refaci stock ! da-mi mie farurile :P sau nici alea nu le mai ai ?

CRyS` 13-03-11 20:38

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Hai salut OFF TOPIC! Era astazi pe 4Tuning, sectiunea Iasi :lol::lol::lol: Ce tare se deplasa! Cred ca mergea cu viteza luminii! Noroc de RDS! :lol::lol:

SeRee 13-03-11 21:15

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
MnezO misto masinutza ai .. te am vazut azi la ciric ...se vedea fain masina + lac :twisted:

MnezO 13-03-11 23:23

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Salut ! Trebuia sa imi bati in geam sa te salut ka randul meu ! Multumesc de aprecieri

SeRee 14-03-11 12:02

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by MnezO (Post 4167553)
Salut ! Trebuia sa imi bati in geam sa te salut ka randul meu ! Multumesc de aprecieri

pff.. erai cu prietena .. si te pregateai sa pleci :evil: ..data viitoare de acuma :lol:

IS19CIP 16-03-11 15:33

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Vazut azi pe DMX [opel GTC]:D

jemis90 16-03-11 17:23

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Vazut as'noapte pe Mnezo mai jos de stadion :-)

MnezO 16-03-11 18:05

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
salutare ! Te-am vazut si eu la urcare am dat un claxon mic


All times are GMT +2. The time now is 04:27.

- Copyright 2026 4Tuning