Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Bmw (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw.html)
-   -   cele mai vechi e30-uri din ro!!!! (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw/233021-vechi-e30-uri-ro.html)

ZerO_CooL 02-02-12 10:53

Re: cele mai vechi e30-uri din ro!!!!
 
Quote:

Originally Posted by Skillzu (Post 4859826)
Mersi Aline !!!!!! :D
Asta era filmul pe care il cautam. Mi-ai facut seara ! Pacat ca nu e si faza cand se apuca si da peste jaloane.
Din aceiasi serie, 40 de minute de istorie uploadate de acelasi user: https://www.youtube.com/watch?v=espKY...eature=related

Cu placere! Uite-l si pe celalalt filmulet.
<iframe width="480" height="360" src="https://www.youtube-nocookie.com/embed/o6BRu3lrlKI" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Billy c25xe 03-02-12 00:20

Re: cele mai vechi e30-uri din ro!!!!
 
Quote:

Originally Posted by 05aBi (Post 4858787)
niz, pou, txa ...

Ca un mic off , niz-ul a ajuns la niste arabi cu dezmembrarile pe mihai bravu sau cel putin acolo era asta vara .

BMW-SEX 05-02-12 00:20

Re: cele mai vechi e30-uri din ro!!!!
 
5 Attachment(s)
uite un urs vechi si o legenda in bucuresti e primu bmw-u cu care am mers si ma marcat uite si niste poze "am mai multe pozecu ursu asta in cal decat cu masina mea"

ZerO_CooL 05-02-12 14:54

Re: cele mai vechi e30-uri din ro!!!!
 
La 2:04 se poate vedea putin, in varianta 2003...

<iframe width="480" height="360" src="https://www.youtube-nocookie.com/embed/9y46iBY0AWY" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

BMW-SEX 05-02-12 15:21

Re: cele mai vechi e30-uri din ro!!!!
 
Quote:

Originally Posted by ZerO_CooL (Post 4865549)
La 2:04 se poate vedea putin, in varianta 2003...

<iframe width="480" height="360" src="https://www.youtube-nocookie.com/embed/9y46iBY0AWY" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

da ce mai vremuri

bix 07-02-12 03:53

Re: cele mai vechi e30-uri din ro!!!!
 
Quote:

Originally Posted by Skillzu (Post 4858747)
de avp nu mai tin minte, dar tot de ABM stiu si eu ca a fost primul cu 3.5 12v, sau cel putin printre primii. Cred ca era vremea cand roscatu avea golf 2 ?

Oricum la tine se afla am impresia cele mai multe filmari, de atunci cand EXISTAU cursele de strada in Bucuresti, si era frumos. S-au stricat si cursele, si oamenii, ca si toate celelalte in tara asta ...


era AVP cu 3.5 12v al lui Capatzana dupa care ultima oara isi luase EVO IX

filmarile le am, sunt 2 casete de 3 ore (chiar si cand ne alerga politia), inca nu le am transformat DVD.

bix 07-02-12 03:54

Re: cele mai vechi e30-uri din ro!!!!
 
Quote:

Originally Posted by ZerO_CooL (Post 4859391)
AVP-ul cred ca se poate vedea aici, la 1:49. Dupa cum arata, cred ca e acelasi cu ce stiu eu drept ABM...

<iframe width="480" height="360" src="https://www.youtube-nocookie.com/embed/C-RTsbpfZd0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>


el este cu unflatura pe capota...

tmDNSe30 08-06-12 01:30

Re: cele mai vechi e30-uri din ro!!!!
 
nu a mai postat nimeni de ceva vreme....ascultam o melodie mai veche asa de vreo 10 ani in care apare un ursulet stie cineva ce ii cu el a cui ii?1:54 si mai apare la 1:58
https://www.youtube.com/watch?v=TxpxQ...eature=related

Andreynyo 23-09-12 01:56

Re: cele mai vechi e30-uri din ro!!!!
 
2 Attachment(s)
Imi cer scuze ca dezgrop topicul asta, dar tocmai am dat peste o poza cu un urs, la care numarul mi-a adus aminte de un personaj reamintit intr-un text scris de RobertTXA, JAE :D

Asta e masina lui?

bix 28-09-12 01:47

Re: cele mai vechi e30-uri din ro!!!!
 
Quote:

Originally Posted by Andreynyo (Post 5183887)
Imi cer scuze ca dezgrop topicul asta, dar tocmai am dat peste o poza cu un urs, la care numarul mi-a adus aminte de un personaj reamintit intr-un text scris de RobertTXA, JAE :D

Asta e masina lui?


topicul are alt titlu ...pozele astea sunt de acum 2 ani.

Ingerasul99 27-10-12 00:06

Re: cele mai vechi e30-uri din ro!!!!
 
Dar de acest urs mai stie cineva ceva?? http://bmw.anunturi-auto.4tuning.ro/...-11005416.html , cam acum un an era in aceeasi stare, dupa care sa dat la focsani , de acolo nu mai stiu.

paul_cj,,,v12 29-10-12 11:56

Re: cele mai vechi e30-uri din ro!!!!
 
3 Attachment(s)
...........

jakal 29-10-12 13:55

Re: cele mai vechi e30-uri din ro!!!!
 
Quote:

Originally Posted by Ingerasul99 (Post 5223980)
Dar de acest urs mai stie cineva ceva?? http://bmw.anunturi-auto.4tuning.ro/...-11005416.html , cam acum un an era in aceeasi stare, dupa care sa dat la focsani , de acolo nu mai stiu.

tot respectul pt ursul asta dar 290 km/h e prea de tot....

tmDNSe30 29-10-12 21:40

Re: cele mai vechi e30-uri din ro!!!!
 
1 Attachment(s)
Deoarece este un thread pentru ursi veterani poate il ajutam pe colegul nostru de pe facebook sa isi gaseasca ursuletu ce l-a vandut acuma 10 ani....stiu ca sunt sanse mici dar nu stii de unde sare iepurele sau in cazul nostru ursu..325i 1988 pachet mt1 jante bbs15...in craiova l-a vandut el

coco_stancu 30-10-12 11:33

Re: cele mai vechi e30-uri din ro!!!!
 
Asta da topic, imi aduc aminte, eu fiind din Giurgiu ca-l tot vedeam pe Way-ul scartaind rogile prin oras. Iar cand l-am vazut la curse in buc mi s-a parut de poveste, el si toti ceilalti au scris istoria care acum continua.


All times are GMT +2. The time now is 20:56.

- Copyright 2026 4Tuning