![]() |
Re: cele mai vechi e30-uri din ro!!!!
Quote:
<iframe width="480" height="360" src="https://www.youtube-nocookie.com/embed/o6BRu3lrlKI" frameborder="0" allowfullscreen></iframe> |
Re: cele mai vechi e30-uri din ro!!!!
Quote:
|
Re: cele mai vechi e30-uri din ro!!!!
5 Attachment(s)
uite un urs vechi si o legenda in bucuresti e primu bmw-u cu care am mers si ma marcat uite si niste poze "am mai multe pozecu ursu asta in cal decat cu masina mea"
|
Re: cele mai vechi e30-uri din ro!!!!
La 2:04 se poate vedea putin, in varianta 2003...
<iframe width="480" height="360" src="https://www.youtube-nocookie.com/embed/9y46iBY0AWY" frameborder="0" allowfullscreen></iframe> |
Re: cele mai vechi e30-uri din ro!!!!
Quote:
|
Re: cele mai vechi e30-uri din ro!!!!
Quote:
era AVP cu 3.5 12v al lui Capatzana dupa care ultima oara isi luase EVO IX filmarile le am, sunt 2 casete de 3 ore (chiar si cand ne alerga politia), inca nu le am transformat DVD. |
Re: cele mai vechi e30-uri din ro!!!!
Quote:
el este cu unflatura pe capota... |
Re: cele mai vechi e30-uri din ro!!!!
nu a mai postat nimeni de ceva vreme....ascultam o melodie mai veche asa de vreo 10 ani in care apare un ursulet stie cineva ce ii cu el a cui ii?1:54 si mai apare la 1:58
https://www.youtube.com/watch?v=TxpxQ...eature=related |
Re: cele mai vechi e30-uri din ro!!!!
2 Attachment(s)
Imi cer scuze ca dezgrop topicul asta, dar tocmai am dat peste o poza cu un urs, la care numarul mi-a adus aminte de un personaj reamintit intr-un text scris de RobertTXA, JAE :D
Asta e masina lui? |
Re: cele mai vechi e30-uri din ro!!!!
Quote:
topicul are alt titlu ...pozele astea sunt de acum 2 ani. |
Re: cele mai vechi e30-uri din ro!!!!
Dar de acest urs mai stie cineva ceva?? http://bmw.anunturi-auto.4tuning.ro/...-11005416.html , cam acum un an era in aceeasi stare, dupa care sa dat la focsani , de acolo nu mai stiu.
|
Re: cele mai vechi e30-uri din ro!!!!
3 Attachment(s)
...........
|
Re: cele mai vechi e30-uri din ro!!!!
Quote:
|
Re: cele mai vechi e30-uri din ro!!!!
1 Attachment(s)
Deoarece este un thread pentru ursi veterani poate il ajutam pe colegul nostru de pe facebook sa isi gaseasca ursuletu ce l-a vandut acuma 10 ani....stiu ca sunt sanse mici dar nu stii de unde sare iepurele sau in cazul nostru ursu..325i 1988 pachet mt1 jante bbs15...in craiova l-a vandut el
|
Re: cele mai vechi e30-uri din ro!!!!
Asta da topic, imi aduc aminte, eu fiind din Giurgiu ca-l tot vedeam pe Way-ul scartaind rogile prin oras. Iar cand l-am vazut la curse in buc mi s-a parut de poveste, el si toti ceilalti au scris istoria care acum continua.
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:56. |
- Copyright 2026 4Tuning